reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

afi odpoczywaj:tak: i bądz dzielna:tak: a dieta taka bo po tych wymiotach nic we mnie nie wchodzi a colę i biszkopty łatwiej zwymiotować:crazy: paulusia gdzie ty się podziewasz????
 
reklama
robaczek hehe, to mezulek cwany..! :)

lene mnie to twardnienie, ciagniecie brzuszka towarzyszy od poczatku ciazy, dzisiaj np juz obudzilam sie z twardym brzuszkiem, potem przeszlo a teraz jak porobilam troche to juz kompletnie over..! asmag nospa i sie troszkę położe ;) w moim orzypadku trzeba sie przyzwyczaić :*
mi w przeciwienstwie do Julianny ginek mowil ze tak moze byc, a jak tak sie dzieje gdy masz duzo ruchu etc to bedzie sie to nasilalo, ale dopóki skurcze nie sa regulane i trwają kilka godzin pod rząd to nic strasznego.
ale jesli cos bardzo Cie zaniepokoi to zawsze lepiej skonsultować sie ze swoim ginkiem, sama musisz wyczuć co jest dla Was groźne a co nie.
i nie nakrecaj sie kochana..!!!!! :*

zeberka kochana nawadniaj sie duzo..!!!! :*** dobrze ze juz troszkę lepiej :tak:
a pranie... ręczne......! hihihi

reniuszek jak zyrandol? udało sie ? :)

martolinka kiedy ty o wszystko przygotwalas..?!?! dla mnie jedzonka na tydzien....! i takie pysznosci.. achh

afi witaj kochana..! :)
mam nadzieje ze bede sie czuła Sobą po urodzeniu :tak:
wizytę mam oczywiście 1.12, nie wiem co mi sie ubzduralo z tym czerwcem :D
ostatnio ciaza rzuca mi sie troche na mózg ;)
kuchnie mam juz prawie prawie dograna, czas zamówić materiały :O
biedna jestes z tym lezeniem :(
&&& kciuki za poniedzalek !!!! :*

mama_mia mam nadzieje ze od nowego tygodnia bedziemy miały lepsze humorki..! :tak:

ale ja jestem padnieta... eMek na uczelni, ja mam wolne i od rana zaczęłam z porzadkami - nie wiem jak te śmieci mogą sie gromadzoc na każdym kroku..! teraz nie mam siły wstac z wyrka :(
spac mi sie chce ogromnie, ale wanna kusi relaksem.. :tak:
a wieczorkiem chyba zrobie sałatkę owocowa, mmm !

ejjj, a czy mi sie zdaje czy ja dzis zaczynam 20-ty tydzien..?!

buziaki kochane, mam nadzieje ze sie reszta z was nie odzywa bo ma taki super weekend! :)
 
Ostatnia edycja:
lene, o ciazy juz pisalam... od poczatku mialam przeboje :/ bez wnikania w szczegóły - zaczelo sie od krwotoku spowodowanego krwiakiem, potem skurcze, dwa razy szpital, leki, miesiac lezenia, jeden fałszywy alarm, ale znów szpital i juz mam tego serdecznie dosc...
ostatnia wizyte mialam 17 listopada i szyjke dluga na 4 cm. jednak martwi mnie ten ciagle twardy brzuch... to juz drugi dzien, choc dzis jest nieco lepiej. jednak ja juz schizuje i jak mi jutro nie przejdzie, to lece w poniedzialek do gina :/
a ty kiedy masz nastepna wizyte?
afi odpoczywaj:tak: i bądz dzielna:tak: a dieta taka bo po tych wymiotach nic we mnie nie wchodzi a colę i biszkopty łatwiej zwymiotować:crazy:

ehhh... przepraszam... :zawstydzona/y: nie pomyslałam... biedna ty... trzymaj się kochana

sonisia, do pierwszego juz nie duzo zostało :) zycze cierpliwosci :) i poznania plci malucha :)
 
Afiliacja
Kochana następną wizytę mam za 2 tygodnie, ale już robię rozeznanie w poszukiwaniu drugiego gina coby się skonsultować w sprawie moich skurczy i czuję, że jak moje objawy zostaną bez zmian to w poniedziałek lub wtorek będę na konsultacjach. Napisz mi proszę jak ułożone jest Twoje maleństwo? bo nie wiem czy ma to związek z naszymi dolegliwościami, ale moja kruszyna jest bardzo nisko i czasem mam wrażenie jakby mi"rączką albo nogą w szyjce macicy merdał" dodam, ze to dosyć nieprzyjemne uczucie jest:zawstydzona/y: i liczę na to, że się w końcu przesunie ten mały uparciuch do góry.

Wiem, że pisałaś o ciąży, ale ja jeszcze nie zdążyłam Was wszystkich poznać dokładnie i szczerze przyznaję, że nie przeczytałam wszystkiego, sporo tego od początku :sorry:, ale już się biorę za lekturę i mam nadzieje, że za kilka dni, jak już skumam co i jak będę kwietniówką pełną gębą:-D
 
Hej dziewczyny!
Ja dziś cały dzień na zakupach, zawitałam tez do h&m mama bo już w moich dżinsach z lumpka się nie mieszczę a tam same takie brzydkie że szkoda gadać, albo za krótkie albo z poprzecznymi pręgami na udach pogrubiającymi mnie strasznie. Kurcze czy nie mogą zrobić choć jednego modelu nie powycieranego i nie dziurawego????:wściekła/y: No i nie kupiłam...Zaraz poszukam na allegro, przynajmniej wiem że potrzebuję rozmiaru 42.
sonisia - tak, zaczynasz 20 tydzień, gratuluję kochana i uważaj na siebie!
mama mia - ja też ostatnio jakąś chandrę mam, niepotrzebnie się jakimiś bzdurami zamartwiam, albo sprawami na które i tak nie mam wpływu, nie wiem to chyba też przez brak słońca - dzień krótszy, zimno, na spacerki już tak się nie chce iść i dół murowany
zeberka - współczuję dolegliwości, mam nadzieję ze szybko przejdzie. może ugotuj sobie ryż na mleku, podobno pomaga na takie zatrucia i pij dużo żebyś nam się nie odwodniła
afi - podziwiam i gratuluję samozaparcia:) no i dużo zdrówka życzę!
lene - mam nadzieję że te skurcze nie okażą się groźne, uważaj na siebie!

A ja trochę Was poczytałam i zauważyłam że często piszecie o kwasach DHA, mój gin nic mi o tym nie mówił, nie wiem czy powinnam się w nie zaopatrzyć na własną rękę? W na co te kwasy mają wpływ? Ja z witamin biorę falvit mama, a one DHA nie zawierają. Dodam że ryby jem średnio raz w tygodniu, myślicie że powinnam dodatkowo brać ten kwas?
buziaki i miłego wieczorku!
 
cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj rozleniwiona na maxa, przespałam prawie pół dnia, a dalej chodzę senna.. :sorry: Za to mój dzidziuś szaleje na całego!! Wczoraj to aż się wystraszyłam tak mocno kopał!! Ja nie wiem czy to w ogóle możliwe, żeby takie maleństwo tak mocno dawało znać o sobie. Chyba było mu niewygodnie bo go troszkę ścisnęłam jak siedziałam przed kompem. Ale dzisiaj znowu daje :-) zaczynam podejrzewać, że to może być chłopak, bo dziewczynka chyba tak mocno by nie dała rady kopniaczka zasadzić :-D:-D

Afi witaj po dłuższej przerwie, bardzo ładnie nas nadrobiłaś ;-) no i niech ci już ten brzuszek tak nie twardnieje....
Zeberka dobrze, że już lepiej!
Julianna jak tam wizyta u takiego maleńkiego szkraba?
Martolina wow jaka wyżerka! mniam:happy:
Lene miłej lektury ;-)mam wrażenie, że u mnie dzidzia też jest nisko.. a i skurcze tez czasami występują..
 
Afi
trzymam kciuki zeby wszystko było ok
ja na punkcie twrdego brzucha jestem trochę przewrażliwiona zwłaszcza jak jest t praktycznie ciągłe bo w pierwszej ciąży zaliczyłam pobyt w szpitalu z tego powodu i strasznie się boje powtórki z rozrywki:/
Lene
masz troszkę dużo tych skurczy ale skoro szyjka sie nie skraca to widocznie taka natura tej ciąży, na pewno zawsze warto konsultować takie rzeczy ale też nie mozna przesadnie panikować
Mama_mia
u nas w szpitalu nóżki pieluchą dość ciasno owijają i w becik(taki wiązany;-))
Zeberka
dobrze że już lepiej sie czujesz i najgorsze minęło, dużo pij i wracaj do sił
 
Afi doceniam Twój elaborat :tak:brawo:tak:
Sonisia Ty chyba nie umiesz poleżeć i odpocząć co?:tak:Tak , dziś zaczynasz 20 tc:tak:
Eweela dziewczynki mają moc. Antoni mnie kopał dużo lżej niz teraz córcia:tak:Ta potrafi przyłożyc:tak:
MUrka może ciuchy przebrane po wyprzedazach? Mam nadzieje , ze na allegro coś znajdziesz:tak:
 
:-) Witajcie
Ja mam weekend "zjazdowy" więc nie dam rady Was nadrobić i odp zbyt wiele :-(
Dziś miałam kolokwium z matmy i mam nadzieję, że zaliczę, bo aż tak źle nie było, ale wyniki dopiero za 2 tyg więc nie będę sobie na razie tym glowy zaprzątać :-D:tak:
ewela- to super ,że dzidziuś ma takiego powera :-) moja malutka póki co grzecznie i delikatnie się ze mną obchodzi ;-)
murka- szkoda ,ze zakupy się nie udały. Mnie zawsze wyprowadzalo z równowagi jak chodziłam i chodziłam ,a nic nigdzie nie było :wściekła/y: A kwasy mają mieć wpływ na prawidłowy rozwój mózgu i wzroku z tego co pamiętam, na ulotce jest napisane by brać od 2 trymestru, ja łykam jeśli to tylko może coś pomóc to czemu nie, wydatek w porównaniu z innymi potrzebami niewielki
mama_mia- obawiam się ,że to już tak na dobre ciemno... my włączamy światło już między 15/16 ,bo masakra jakaś jest ...
 
reklama
Dziewczyny dziekuję Wam za odpwiedzi, wszystkie są dl amnie bardzo cenne... czytałam, że zniektóre z Was biorą nospę na te skurcze i ja też wzięłam przed jakimiś 30 minutami......i muszę powiedzieć , że odczułam ulgę :sorry:....hmmm szok, brzuch nie jest już twardy a i skurcz żaden (twuuu, twuuuu) się ni epojawił:happy:
Daje ten synulka mój się we znaki... jakoś ta druga ciąża szybsza i nie dość ze ruchy już od 16-tego tygodnia to teraz jak fika to cały brzuch fika i muszę bluzkę podnosić, bo rodzina ma ubaw z tego widowiska :happy:

zrobiłam rozeznanie i w środę idę do gina na konsultację... to kobieta jest ..dziwnie jakoś, bo ja jeszcze u kobiety nie byłam nigdy :sorry: ale ponoć dobra jest i nie zbywa tylko udziela rzeczowych, fachowych rad ..zobaczę w środę...
Spokojnej nocy dziewczyny dla Was i Waszych serduszek maleńkich :*
 
Do góry