reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Spieszę donieść że becikowego nie zlikwidowali, jest próg 85tys rocznie poniżej którego ono przysługuje ;-)

My się nie załapiemy, nasze zarobki przekraczają dużo ponad 85 tys. rocznie...
Cieszę się z jednego...będę miała 39 tyg. urlopu macierzyńskiego dopiero to doczytałam( z dodatkowymi tygodniami...) a ja uważam,że za mało powinno być więcj :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fantazjowa- to tylko się cieszyć, że zarobki wystarczą na utrzymanie dużej w końcu rodzinki:tak:
A ty pracujesz teraz w ciąży?
 
Cześć dziewczynki:-)

U mnie dziś pracowicie od rana, trochę spraw się w firmie uzbierało. Ale na dziś już wystarczy:tak:

Sonisia a gdzie te panele jeżeli moge zapytać? W sklepie internetowym? Szukami właśnie czegoś imitującego stare drewno, ale nie bardzo ciemnego i wiadomo -niezbyt drogiego.

Izka Trzymam kciuki w takim razie za telefon;-)

Ziewaczka przykro mi z powodu scysji z M. Najgorsze jest to, że pijanemu człowiekowi jest ciężko cokolwiek wytłumaczyć. Powinnaś go na trzeżwo porządnie ochrzanić.

Fantazjowa o kurcze... Na czym takie kokosy zbijacie? Pewnie jakąś dobrą pracę masz.A co snu synka to jakbym mojego na 6 godzin samego zostawiła to by dom w strzępy obrucił:-D




Dobra- ubieram dzieciaki bo babcia na spacer z nimi wychodzi:happy:
 
Hej dziewczyny, ale macie wenę! Ale super się Was czyta, nawet jak nie zawsze jest czas odpisać.
Ja dziś od rana na nogach, chata wysprzątana, pomidorowa gotowa, na drugie paluszki rybne z ziemniaczkami i kap.kiszoną, hit ostatnich piątków:-)
Wczoraj byłam na zakupach i powiem Wam że takie piękne ciuszki dla dzieci są że tylko patrzeć i podziwiać. Zastanawiałam się czy nie kupić już czegoś unisex tak dla przyjemności ale kurcze skąd wiadomo jak duże dziecko się urodzi i jaki rozmiar będzie właściwy? No i mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły - czy przed porodem lekarze określają wagę dziecka i mniej więcej jego wielkość? Bo nie wiem czy ma sens kupowanie rozmiaru 56, jeżeli dziecko urodzi się duże? Dajcie znać jak było u Was i czy najmniejsze rozmiary się Wam przydały;-)

ziewaczka - szkoda mi Ciebie kochana, może spróbuj pogadać z mężem jak wytrzeźwieje, bo po pijaku nie ma co. Powiedz, jak się z tym czułaś i jak to wpływa na dziecko, może nie do końca zdaje sobie sprawę ile złego może narobić swoim zachowaniem...Trzymaj się i nie daj się przyzwyczaić do takich akcji bo tak będzie wyglądało całe Twoje życie, ściskam mocno!
juliana - super, że zupełnie nie zlikwidowali becikowego, choć to i tak kropla w morzu potrzeb...Fajnie że, jesteś już na chodzie, uważaj na siebie!
martolinka - wszystkiego naj kochana, przede wszystkim zdrowego dzidziusia i dużo radości!!!
fantazjowa - czy już wiesz czy córeczki są jedno czy dwujajowe?
reniuszek - ja wczoraj miałam taki dzień jak chyba Ty dziś masz, tak więc współczuję i byle do soboty...

pozdrawiam i miłego dnia brzuchatki!
 
sonisia są u nas pampki z wycięciem-bodajże oryginalne jedynki :tak:paulusia współczuję przeżyć z zębem :-( stokrotta nie ty jedna grzeszysz w mc donalds :-D kasiagaw gratuluję córki :tak:mania wracaj nam do zdrowia :tak:fantazjowa to znaczy że w tydzień schudłaś 4 kilo????? ziewaczka wspólczuję ci kochana:-( ja z moim od 3 dni się szarpię a wczoraj to byłam tak zdenerwowana że się aż trzęsłam a mały w brzuchu skakal niemiłosiernie :wściekła/y: i też się strasznie zryczałam...:no: murka ja się obkupiłam w rozmiar 56 i moje dzieci były za duże do tych ciuszków :-D lepiej kupić większe bo na dłużej starczą:tak: julianna a nie wiesz jak to becikowe będzie obliczane dla ubezpieczonych w krus?
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry;) ale mamy dzisiaj ponury dzień. Mimo to wybrałam sie na miasto, żeby mieć troche ruchu. Kupiłam szczypiorek i biorę się zaraz za kotlety z jajek na obiad z wczorajszą marchewką będą:) ale najpierw się zdrzemnę. Miłego dnia
 
Fantazjowa o kurcze... Na czym takie kokosy zbijacie? Pewnie jakąś dobrą pracę masz.A co snu synka to jakbym mojego na 6 godzin samego zostawiła to by dom w strzępy obrucił:-D

Mąż zbija na swoim biznesie oponiarskim :)
A co do mojej pracy w miarę dobra ;)
Mój to teraz grzeczny jest jak ma ospę a tak to potrafił zabawki po całym domu rozrzucić żeby matka sprzątała a ja go wytresowałam,że ma sam sprzątać swoje zabawki,bo nie ruszyłam przez tydzień raz w jego pokoiku nic i się nauczył :

Fantazjowa- to tylko się cieszyć, że zarobki wystarczą na utrzymanie dużej w końcu rodzinki:tak:
A ty pracujesz teraz w ciąży?

Dokładnie cieszyć się zostało.
Nie, nie pracuję :p

fantazjowa - czy już wiesz czy córeczki są jedno czy dwujajowe?


pozdrawiam i miłego dnia brzuchatki!

Jednojajowe są wszystkie :) Nawzajem :)

fantazjowa to znaczy że w tydzień schudłaś 4 kilo?????

na to wygląda :)
 
witam

ja dziś wkroczyłam w drugą połowę ciąży:-):szok: szczerze to dość szybko mi to zleciało i już się nie mogę doczekać kwietnia:-)

po dzisiejszym wystąpieniu premiera odetchnęłam, bo nie grozi mi odebranie ulgi, choć tyle dobrego;-)


Sonisia
sa takie pieluszki z wycięciem na pępek, na pewno happy mają takie bo miałam ale pampers pewnie też
Pieluszki 2-5Kg z wycięciem na pępek Happy

Ziewaczka
strasznie mi przykro z powodu męża.... chyba po tym alkoholu stracił rozum że się tak zachował!!!!
mam nadzieję że udało Ci się trochę uspokoić... postaraj się dla dzidziusia i na trzeźwo spraw mu niezłe manto żeby zrozumiał co nie co
Murka
niby lekarze oceniają wielkość dziecka, ale wiadomo że taki pomiar moze nie być w 100% precyzyjny, lepiej zrezygnować z rozmiaru 56 na chwilę obecną, tylko od razu 62, bo w 56 albo dzidizuś wcale nie wejdzie a nawet jeśli to 62 dłuzej posłuży, takie maluszki szybko rosną na początku
mój Mateusz miał 52cm i 2.86 wagi więc wchodził w 56 ale niezbyt długo
 
reklama
Optymistyczna perspektywa na przyszłość 67 lat i emerytura WOW!!!!
Przegięcie!!! jeszcze nie dawno kobiety pracowały do 55 roku a teraz 12 lat dłużej!!!! a na dodatek tyle samo co mężczyźni, szkoda że zarobków nie zrównają tyle samo zarabiać powinny kobiety i mężczyźni a tu taka sprawiedliwość... szkoda słów
 
Do góry