reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Powiem Ci że na początku nie mogłam patrzeć na te mięśnie ale z czasem nawet mi się to podoba. I wciąga. A jeszcze jak mam teściową biologa i mam książki od niej które są super opisane to aż chce się uczyć.
 
reklama
kasiagaw, izka01 dzięki wielkie w końcu udało mi się znaleźć - niebezpieczny poziom białka w moczu to 0,5g/l uff, co do infekcji to moja specjalność :sad: myślałam że w ogóle nie uda mi się przez nie zajść w ciążę; z zębami na razie ok muszę tylko się przejść na wizytę kontrolną,

co do przygód za kółkiem to ja mam na sumieniu psa sąsiada :hmm: po wszystkim pobiegłam do sąsiada, żeby powiedzieć co się stało a ten już szedł do mnie z łopatą :baffled: i powiedział "...że się zdarza" tak mi było żal tego psiaka
ewela_grzyba próbowaliśmy z mężem wcześniej podsłuchiwać dzieciaczka ale też niestety nic..., dopiero pod koniec 17 tygodnia usłyszałam jak się wierci i stuka, teraz codziennie sobie podsłu***emy :-), wtedy też czuję takie delikatne muskanie w brzuszku:-) czekam na kopniaczki.
Miłego dnia wam dziewuszki życzę
 
Witam piątkowo
martolinka ja Cię kochana strasznie przepraszam za spóźnione życzenia ale miałam wczoraj ciężki dzień. A więc wszystkiego najlepszego dużo zdrówka, pieniążków, pociechy z dzieci no i z męża;-) zdrowego bobaska i lekkiego porodu. Buziolki
ziewaczka to leć do dentysty za nim zaczną cię boleć bo nie wiem jak tobie ale mi paracetamol nie bardzo pomaga a nic innego nie można. Ja mam zamiar zrobić wszystkie w ciąży a kilka ich jest:-( ale wolę zrobić niż ma mnie tak boleć jak wczoraj w nocy
kasiagaw gratuluję córeczki:tak:
sonisia widzę że sprawnie Ci ten remoncik idzie:tak: Trzymam kciuki za szybki koniec co być w końcu odpoczęła:tak:
izka trzymam kciuki za telefon:tak:

Dzisiaj mam lepszy humorek więc trzeba się wziąć za jakąś robotę:-D
 
Czesc dziewczyny. Ja dzis zapuchnieta strasznie, wczoraj maz wrocil w nocy pijany i zrobil awanture, uspokoil sie dopiero jak zagrozilam, ze zadzwonie na policje i powiem ze sie nademna zneca. Takze ledwo zasnelam kolo 3 nad ranem. Tylko ku... i inne takie lataly w powietrzu... Takiego mam w nim przyjaciela, mam anemie, ledwo powlucze nogami, do tego ucisk na nerw, bo mam drobne stawy biodrowe i tez przez to ledwo chodze i jeszcze sie wyspac nie moge w ciazy...
 
Ziewaczka strasznie mi przykro... takim s...bykom powinno się kontrolnie podawać hormony i inne specyfiki, żeby poczuli jak to jest być w ciąży! Może wtedy jeden z drugim zrozumieliby, że takie zachowanie, nie mówiąc że w ogóle, ale zwłaszcza przy kobiecie w ciąży jest niedopuszczalne!!! Duży minus dla Twojego męża....
Co do anemii i ucisku na nerw, mam to samo... też jestem drobiną i gniecie mnie czasem potwornie. Na anemię dostałam wczoraj tabletki z żelazem i zamierzam kisić sok z buraków, a na ucisk pomagają mi masaże. Poszukaj u siebie kogoś, jakiegoś fizjoterapeuty i zapisz się na delikatne masaże. A teraz spróbuj troszkę odpocząć, znaleźć jakiś sposób na relaks i ukojenie nerwów, bo po takiej nocy i Ty i Maleństwo bardzo tego potrzebujecie... Ściskam mocno!!!
 
izka ja nigdy nie słyszałam takich pieluszkach z wycieciem na pepuszek .. a skad u Was decyzja na przeprowadzke do usa..?

paulusia fajnie ze humorek dopisuje..! :)

edytka aspargin nie jest na receptę, kosztuje ok 8 zł. ja mam brać 3x2 tab :) zobaczymy czy zadziała na skurcze brzuszka, ale wczoraj jakos nie bardzo .. echh :( jak ja mam maluszka poczuć jak ciagle cos kluje etc.

zawiszka dlaczego zapichnieta? :O jak to dobrze ze moj emek nie pijacy.. ale u nad masz swoja prywatna grupe wsparcia :p
zorganizuj sobie cos tylko dla siebie i malenstwa a mężowi daj niezły wicisk ;)

co do podsluchiwania ja zamowilam steroskop ale cisza, sprzedając sie nie odzywa :(

ja zjadłam bez smaku śniadanie, u teściowej progres powiedziała mi "cześć" heh ;) juz niedługo dzieki bogu!
lecę po mame i remontu ciag dalszy ;)

melego dzionka pomimo padniej pogody
 
Sonisia jestem zapuchnieta, bo strasznie plakalam w nocy, zeby nas zostawil w spokoju, zeby nas nie meczyl, ze dzidzius nie wie co sie dzieje, ze taka awantura;(
 
Sonisia u nas też już są takie pieluszki tylko osobiście częściej spotykam Hagisy.

Która z Was pamięta gdzie pisałyśmy na temat tranu, DHA i omega 3 ?
Bo kończy pi się prenatal DHA a skład omega3 jest taki sam i jest tańszy i się zastanawiam nad zamianą tylko nie wiem na jaki. Co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Edytka- mnie gin zalecił omega3 forte Natur Kaps(Hasco) EPA 180mg,DHA 120mg-mam brać 2 dziennie, a jak uzupełniam rybką albo śledzikiem to 1 dziennie;-). 60kaps. kosztuje u mnie w aptece 8,90zł
Ziewaczka-nie płakusiaj tak to czasem jest-dzisiaj nim "potrząśnij", wytłumacz jak źle takie sytuacje wpływają na Ciebie i Maleństwo.
Sonisia- są już chyba z dwóch firm pieluszki z wycięciem na pępuś:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sonisia Aspargin Ci nie zadziała jak tabletka przeciwbólowa od razu, tylko trzeb go dłużej stosować... ja jem 2 razy po 2.

Ziewaczka strasznie Ci wsółczuje, trudno mi sobie wyobrazić, co przeszłaś, odpoczywaj teraz i zrelaksuj się :-(

Ja juz po badaniach krwi i wizycie w Tesco, coraz bardziej wracam do aktywności :-) zaraz zabieram się za pieczenie babeczek murzynkowych :-D ...ach ten Big Mac... :sorry:
 
Do góry