reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Mami Do dzięki to jest ogromna różnica w cenie bo prenatal DHA kosztuje 35 zł. A czy oprócz tego bierzesz jakieś witaminy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edytko- biorę femibion classic
Reniuszek- ja wczoraj byłam cały dzień taka niedobudzona-jesień, nie ma słonka-to wyglądamy jak ćmy:sorry:

edit. w femibionie classic też jest 60tabl., a nie tak jak w femibionie1 i 2 po 30szt.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziś już troszkę lepiej się czuję ale gardełko dalej drapie:( dziś przyjedzie w odwiedziny na weekend moja mama więc będzie komu się mną opiekować bo mąż wybywa w delegację na cały tydzień :(
Ziewaczka - strasznie mi przykro, początek małżeństwa, a on ci taki numer wykręca, mam nadzieję że to tylko jednorazowy incydent i dojdziecie do porozumienia.
Dziewczyny ja biorę femibion 2 tam są dwie kapsułki jedna witaminki a druga to chyba kwas omega, mój gin powiedział że tam jest bardzo dobry zestaw witamin ale jeśli są dla mnie za drogie to mogę brać inne. Zdecydowałam się na te bo w przeszłości miałam anemię a wyniki krwi mam zawsze lekko podwyższone wartości albo lekko poniżej normy.
Też słyszałam o tych pieluszkach z wycięciem na pępuszek są chyba Huugisy koleżanka te stosowała i była bardzo zadowolona. A co do pieluszek to ja tylko jednorazówek mam zamiar używać, a jakich to jeszcze nie wiem. Obecnie jestem na fazie wyszukiwana wózka ale nie jestem do końca zdecydowana;)

Buźka:)
 
fantazjowa super ze sie pogodziliscie ..! :):):):) ale ze masz juz synka i teraz 3 córeczki w drodze..?! cudnie !!!! a tak naturalne czy wspomagaliscie staranka..? pozytywnie b. zazdroszcze ! :)

a co do bólu kręgosłupa to juz powinnas chodzić na basen- potrafi zdzialac cuda, a co dopiero z 3 maluchami brykajacymi po brzuszku mamy :) albo kup sobie taka piłkę do cwiczen i ruszaj na niej bioderkami / to naruralny masaz dla kręgosłupa. sama kupie jak bedzie mi bardziej dokuczal, co narazie sie uspokoiło (odpukac!)

Tak, tak mamy już synka prawie 4 letniego i teraz trzy córeczki w drodze ;)
Naturalnie po 3 miesiącach starań od odstawienia tabletek - najpierw się okazało,że są 2 perełki, a potem,że 3 :)
Piłkę taką mam, a co do basenu, byłam już 2 razy.
Najlepsze jest to dziewczyny,że moja waga się waha tydzień temu ważyłam 56 kg teraz ważę już 52 ;/
Dziewczyny mój synek jest najlepszy o 6 rano wstał powiedział,że jest głodny - zrobiłam mu i poszłam spać a on oglądał bajki i poszłam wstać i wstałam o 12 :O
A teraz wstałam to on powiedział,że chce iść spać i poszedł:p
Mój kochany syneczek :p Wyczuł,że mamusie bolą plecy...

A teraz witajcie co u was!? Moje kochane szalone kwietniówki ?
 
Mami- tak jak ćmy -wlasnie spojrzalam w lusterko :)
Co do pieluszek slyszalam duzo dobrego o huggies dla dzidziusiow po urodzeniu i pewnie w nie zainwestuje do momementu odpadniecia kikutka, a dalej planuje pieliszki wielokrotnego uzytku typu minkee z bambusowa wkladka:)jeden komplet wystarcza nawet do 2- 2,5 roku zycia malucha
 
reklama
Julianna dziekuje :) ja slyszalam, pozniej czytalam dosc ciekawe wypowiedzi . Cale szczescie sad nie zdarzyl zatwierdzic uchwaly, ale to nie znaczy, ze w przyszlym roku nie zorganizuja tego wczesniej i mamy rodzace w 2013 moga miec juz problem. Ktorys z politykow wspaniale wypowiedzial sie na temat becikowego , a takze podatkow, ze beda przyznawane dla mniej zamoznych - i tutaj bez konkretow - kto jest bardziej, mniej zamozny ?
Jednym slowem paranoja ...... ;/
Podobnie z zapomoga z opieki spolecznej - mamy, ktore nie maja pracy, nie maja partnera idt nie dostana podwojnego becikowego i zapomogi miesiecznej jesli mieszkaja z rodzicami.... nie sadzicie, ze glupie ?to gdzie niby maja mieszkac te kobiety, ktorych nie stac na mieszkanie ? I jak widac opieka spoleczna obciaza rodzicow takiej kobiety ... koszmar ;/
edytka co nie znaczy , ze prezydent byl przeciwny .... podpisal uchwale, tylko ona musiala zostac potwierdzona przez sad najwyzszy - na szczescie sie to nie stalo .
 
Do góry