reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Wspaniale LilaS- gratuluję synusia, no i męża, bo rzeczywiście stanął na wysokości zadania;-)
Izka- powodzenia w dalszych :tak:pertraktacjach
 
reklama
fantazjowa a jesteś na l4 czy po prostu siedzisz w domku?? Synka pozazdrościć:tak:

Jestem na L4 - już nie długo, rozmawiałam z mężem i w poniedziałek idę złożyć wymówienie ( mąż załatwił mi pracę,która będzie dla mnie przyjemniejsza niż obecna ) a zacznę dopiero po porodzie :)

Fantazjowa-fajnego masz synka, 4 godziny sam siedzial i ogladal bajki-u mnie takie cos nie przejdzie, o 12 mialabym pol chalupy do wymiany, nie wspominajac ze nauka sprzatania trwa u nas juz kilka miesiecy a efekty srednie.

Wiadomo,że fajny :)
On sobie zejdzie na dół, włączy telewizor, znajdzie bajki i ogląda :p
U nas szybko poszło może dlatego,że Kacper nie lubi jak jego zabawki leżą wszędzie :p

fantazjowa- chyba jeszcze nie miałam okazji więc gratuluję synka w domku i trzech córeczek w brzusiu
biggrin.gif
uważaj kochana na siebie i odpoczywaj ile tylko się da, synek widzę, że mądry i to rozumie
yes2.gif
obyś była z nami tu tak do marca
wink2.gif

Nie miałaś,ale dziękuję :)
Uważam na każdym kroku i odpoczywam bardzo dużo.
Synek rozumie i ostatnio powiedział do mnie " mamusiu nie sprzątaj w kuchni jak tatuś przyjedzie to posprząta,bo Ty masz za duży brzuch " Normalnie tak mi się miło zrobiło :p
Ja mam nadzieję,że wytrzymam chociaż do połowy marca, a najlepiej do początku kwietnia w co wątpię :p
 
Ostatnia edycja:
Uff, nareszcie Was nadrobiłam. Jeden dzień mnie nie było, a tu tyle czytania:szok:
ewela, sonisia - dziękuję bardzo, wypad się udał, jak zwykle kupę śmiechu było i biurowych plot:) a poza tym pyszne lody, bez owoców, ale za to z porcją sosu czekoladowego:tak:
kasia, Lila - gratuluję udanych wizyt i bobasków:) Lila - gratuluję męża - ja już nie pamiętam kiedy ostatnio kwiaty od mojego dostałam :/
izka - ja miałam ten sam problem ze znieczuleniem u dentysty, chyba mnie 5 godzin trzymało:eek:
ziewaczka - współczuję przeżyć, mam nadzieję, że dzisiaj już jest lepiej i że mąż zrozumiał, że przegiął...
Dobrze, że jutro już weekend, bo ten tydzień był ciężki, jeszcze dzisiaj całodniowe szkolenie... w piątek o 16 niezbyt dobrze się myśli i wymyśla różne głupie scenki do prezentacji. A w przyszłą środę kolejne usg genetyczne. Mam nadzieję, że maleństwo będzie chciało współpracować i się ujawni:-D
Miłego wieczorku wszystkim ;)
 
Zeberka a mnie się ten wózeczek bardzo podoba:rofl2:Mam dzieci z małą różnicą wieku i wlaśnie taki mam zamiar kupić.Wklejałam z resztą wcześniej link na zakupowym. Z tego co wiem, to Darucha też ten wózek ma upatrzony:tak:
 
Bardzo fajne te wozeczki, ja lubie takie "cudaki", jak jest duzo opcji do kombnowanie to lepiej :-)
A ja tak z innej beczki-dziewczyny czy robicie jakies cwiczenia, bo ja stwierdzilam ambitnie ze bede tak przynajmniej co drugi dzien krotka gimnastyke sobie robic, znalazlam fajny pilates, cwiczenia na 10 minut, w sam raz na jedna serie codziennie.
10 minute prenatal pilates part 1 - YouTube
 
reklama
Do góry