reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie:)
Ja wczoraj zaliczyłam mega silny ból głowy, muszę porozmawiać o tym z lekarzem jak będę na kolejnej wizycie. Wcześniej przechodziło mi jak wypiłam drugą kawę a wczoraj było odwrotnie!!! Po kawie ból jeszcze gorszy a na dodatek w domu nie miałam apapu ani nic bezpiecznego, choć mój gin twierdzi że najlepiej nic nie brać.
Mężulo też mnie czasami irytuje, siedzę w domu cały dzień sprzątam gotuję a ten wraca z pracy i od razu telewizor albo komp!!! Tak więc łączę się w bólu z wszystkimi brzuchatkami które ostatnio ogarnia chandra, oby nam szybko przeszło;-)

izka - mam pytanie do Ciebie - czy uważasz że apap jest w 100% bezpieczny? I czy mogę używać maści alantan plus na niechcące się zagoić wypryski na twarzy?
andzik - dobrze nic się Tobie nie stało, ale współczuję przeżyć, to musiało być straszne, ściskam mocno i mam nadzieję że humor wkrótce się poprawi.ps - gratuluję ruchów, myślę że to na pewno dzidzia!
darucha - gratuluję chłopców:-) fajnie, będą ze sobą w piłkę grać!!!

agata- mi gin właśnie też powiedział że później będzie dokładniejsze, może ma faktycznie rację, ale podejrzenia co do sprzętu mam dlatego że koleżanka u jednego gina miała już potwierdzone że chłopiec a mój jeszcze nie potrafił jej nic powiedzieć. Oczywiście może dzidziuś się inaczej ułożył albo po prostu chce być pewien na 200% zanim coś powie. Poza tym wydruki zdjęć z jego usg były tak niedokładne że kompletnie nic na nich nie widać, mam porównanie bo wcześniej byłam na nfz i tak dostałam dużo dokładniejszy wydruk z usg, natomiast teraz w ogóle nie dostaję zdjęć bo mu się drukarka zepsuła, super:baffled:

Dobra kochane zbieram się do roboty, sprzątanie a potem pakowanie bo na weekend wybieramy się w odwiedziny do rodzinki.
Miłego dnia!!!
 
reklama
witajcie porannie
darucha - gratuluje wspaniałych wieści i dwoch łobuziaczków w brzuszku :)
sonisia - jestes dorosła i wiesz co robisz, ale może warto przemysleć kwestie sauny, mi lekarz też odradzal taki relaks...
robaczek - oby humorek szybko wrócił :)
Mój Mąż wczoraj miał jakis napad miłości, chodził cały czas za mną, chciał całowac, przytulać...aż sama zdziwiona byłam, na początku myślałam, że cos przeskrobał, ale nic z tych rzeczy...kurcze po 9 latach takie napady - oby częściej, to sie przyzwyczaję i nie bedę tak zaskoczona.
U mnie ładna pogoda, słonko pieknie świeci. Normalnie z wrazenia ze dziś mam wizyte spac nie mogłam. Przysnełam po 23 a o 8 oczy jak pięć złotych :) chyba do tej 17 padnę...
Życze wszystkim milusińskiego dnia :)
 
darucha gratki za dwóch chłopaków..! ale bedą mieli frajdę tak dorastac razem :) zawsze bedzie kompan do zabaw i wyglupow (któryś dorosłych nie zawsze smiesza a chłopcy hichraja sie co chwila) co wiem z doświadczenia siostrzanego. i do szkoły razem i do przedszkola - super sprawa napraawde :) aż bym sama chciała !
co do prognoz porannejkawy to choc moje było rozmazane to mam ogromna nadzieje ze to bedzie dziewczynka ;)

vilmaq - dzielnica Suchy Dwor (estakada dokonca, potem w lewo do końca i na rondzie prosto i na końcu ulicy w lewo - ta dam!) a co do gina to ile bierze za badanie z płytka dvd ?
bo jak byłam tam na poczateczku ciazy to za wizytę z badaniem zapłaciłam 160 zł :(
to ja u mojego płace 120/150.

robaczek, stokrotta moj ma duzo cierpliwości, choc Krol Kanapy nie raczy zrobic prawie nic z rzeczy o które go prosze ale staram sie nie denerwować :p ale piękne róże wziąć stają i przypominają mi ze kocham go najbardziej na świecie :)

co do saunowania to wiem ze z umiarem, ja raczej tylko sie rozgrzać a nie przegrzac i głownie poplywac i spędzić rodzinnie czas :)
na poczatku ciazy byliśmy z eMkiem na niemieckich saunach gdzie mieli taki duuuzy basen z zimna woda na zewnątrz to mieszkaniec brzuszka sie zahartowal w tak zimnych kapielach mamusi - ale nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności :p

mnie tez cos chce dopaść, ale biore jedna kapsulke czosnku dziennie i wlasnie tad moje pytanie- myślicie ze dziecku nie zaszkodzi..? biore go juz od dawna i w składzie ma tylko czosnek ale boje sie rozchorowac bez niego :(
julianna tak samo jak kilku kąpieli tygodniowo w wannie - to moje naturalne środowisko i jesli mi jest w niej tak blogo to maluszekowi tez musi byc, ze mama w koncu sie relaksuje ;)
robie tak od poczatku ciazy i żadnych krwawien i na wizytach wszystko ksiazkowo.

andzik znam to uczucie, takie miękkie kolana i impuls nerwowy od czubka głowy aż po końce palców u stop.. a ze samochodem niestety dziennie wyrabiam kilometry to takie sytuace zdarzają sie niestety :/


miłego dnia brzuszki..! :* i odstraszamy zle humory, aury, chorbska itp..!
 
Ostatnia edycja:
mama mi spodnie ciazowe kupila, poki co to sie w nich topie, chyba jest wiecej miesca na tylek niz na brzuch;)

Ziewaczka-to może spróbuj je założyć na odwrót:rofl2:(teraz mi wesoło,chociaż szczerze mówiąc jak patrzę na przyrost wagi, to mogę potrzebować właśnie takiego modelu:sorry2:)

Dziewczyny jaka ja dzisiaj coś słaba jestem, chyba będę leżakować...
Wszystkim Kwietnióweczkom z nastrojami depresyjno-jesienno-ciążowymi życzę szybkiej poprawy humorów (nawet jeśli miałaby się ona odbywać kosztem naszych partnerów-w końcu oni też coś muszą mieć z naszych ciąż;-))
 
dziewczyny!!! ja od wczoraj chyba zaczynam czuć mojego bąbelka;) Bo aż zamieram jak to poczuje.
Ale czy to nie za wcześnie dla pierworódki? Słyszałam ze dopiero po 20tyg. czuje ruchy dziecka.
 
g_agnes - ja przedwczoraj poczułam pierwszy raz moja Dzidzię, więc myslę, że to możliwe! A to kiedy poczujesz to indywidualna sprawa, bo kazda z nas jest inna a dane w necie sa bardzo ogólne. Także kochana ciesz się!!!!! A ja Ci gratuluję!
 
Sonisia ja mam jeszcze na miary do Pani doktor na dąbrowie - za USG połówkowe 3D zaśpiewała mi 120 zł (czyli taniej jak w evi med) ponoć nagrywa na płytkę ale nie wiem czy to już jest w cenie zapytam się dziś jak będę dzwonić do rejestracji po 15 tej. Jeżeli chcesz namiary to Ci podam. Ten namiar mam od mojego lekarza prowadzacego.
faktycznie będziesz miała blisko do centrum :) gratulacje! :)
 
Cześć dziewczyny! :-D

Widzę, że humorki na całego:-p Ja ostatnio miałam mega dziwną sytuację, najpierw się śmiałam, a potem w doslownie kilka sekund się rozryczałam...Męż myślał, że zwariowałam:-D


murka- ja tez miewam takie bóle głowy, gin mi powiedział, że tym do lekarza pierwszego kontaktu i niech on da skierowanie ewentualnie do neurologa. I dodał, że ciąża to nei choroba i nie powinno nic dolegać. Ciekawe, bo mi coś ciągle dolega;-)

reniuszek- aż tak z tym jedzeniem? Ja to chyba jestem jakaś nieodpowiedzialna, bo jem prawie wszystko to, na co mam ochotę byle świeże i nie surowe (w sensie mięso i ryby). Bylam nawet na sushi, ale jadłam tylko wegetariańskie...A sery plesniowe te pasteryzowane tez podgryzam sobie:-p

martolinka- masz znakomitą okazje,żeby kupić nową lampę:tak: Nie przejmuj się starą, tyle rzeczy sie psuje i tłucze każdego dnia, tak widocznie miało być;-)

Ja odczuwam przypływ energii i już nie jestem ostatnio taka wymęczona...Mam też lepszy humor i nie wnerwiam się na każdym kroku...No może tylko czasami, że muszę pracować:-p Ale teraz dłuższy weekend, a jutro idziemy na francuski koncert, więc przepełnia mnie radość:-D Całuję Was mocno i przesyłam pozytywne fluidy!
 
dziewczyny!!! ja od wczoraj chyba zaczynam czuć mojego bąbelka;) Bo aż zamieram jak to poczuje.
Ale czy to nie za wcześnie dla pierworódki? Słyszałam ze dopiero po 20tyg. czuje ruchy dziecka.

Ja też jestem 'pierworódka' i ruchy maleństwa czułam na początku 17tc, nie byłam pewna czy to aby na pewno to ale po kilku dniach wiedzialam że to już to:tak:
Mój mężczyzna ma teraz świetną zabawe: puka sobie delikatnie w brzuszek palcem, przykłada dłoń i z taką niepohamowaną radością: "odpukało, czułaś?:D"
 
reklama
Witam dziewczynki !

Ja mega pochorowana i połamana, wczoraj juz mialam 38 st ale na szczescie udalo mi sie zbić . Em dostal L4 takze przynajmniej tyle dobrego ze na zmiane mozemy sie powylegiwać troche w wyrku . Mlody juz dzisiaj spal lepiej ale nadal gil do pasa. Powiem szczerze ze choroba w ciazy jest ejszcze gorsza niz normalnie :no:
Z góry przepraszam ze nie odpisze kazdej z was ale tak mnie oczy pieką ze nie moge za dlugo przy kompie siedzieć. :-(

Darucha gratuluje syneczków :):-) jednak mialam racje . Powiem Ci ze patrzac po moich znajomych to o wiele fajniej dogaduja sie ze soba blizniaki jednej płci i na pewno u Ciebie bedzie tak samo !! :-) Gratuluje jeszcze raz :)))) Mąż pewnie dumy jak paw ??? :)))

Sonisia a propo sauny nie wiem jak w polsce ale w fin kazdy chodzi do sauny , dzieci kobiety w ciazy . Sama sie pytalam poloznej i lekarza w poprzedniej ciazy i nie mieli zadnych przeciwskazan , jedynie kazali zmniejszyc troche temp. Mam saune w domu i "katujemy" ja ile wlezie :tak:

Ziewaczka hahah powiem Ci ze ja tez mam takie spodnie , kupowalam je na oko kiedys w lumpkach . Jak przyszlam do domu jak je zalozylam to mimo ze ja dupiasta jestem to spokojnie by sie zmiescily jeszcze 2 poduszki puchowe w miejscu tylka :-D.
 
Do góry