reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Emama- Łaaaaaaaaaaaaaał gratulacje!!!! :-D:-D:-D pokaż zdjecie, jak wygląda siurek w 17 tyg:-D to może ja na swoim się czegoś dopatrzę;-)

Dziekuje...

Zdjecia nie mam:(:( bo sie cos zacielo w maszynie i od wczoraj nie da sie druknac zdjecia;(
Darucha-TEZ CI GRATULUJE 2 SYNOW--Imionka juz sa wybrane??

ide cos zjesc i lece po Core do Przedszkola...za 3 dni ma Urodzinki juz 4....
 
Witajcie :-)
Dziś już znacznie lepiej jeśli chodzi o nastrój, nie tylko mój, ale i Ninki :tak: Rano tradycyjnie byłyśmy z koleżanką i jej małą w aquaparku, wrócilysmy do domku, najadła się, pobawiła chwilę i poszła spać :-D Mam nadzieję, że pogoda się nie popsuje to wybierzemy sie na jakiś spacer.
sonisia- na normalne wizyty chodzę do dr Branickiego w Gdańsku, a na te trzy "najważniejsze" usg czyli genetyczne, połówkowe i w 30 tc (jesli dobrze pamietam) do invicty też w Gda do dr Puzio. Polecam jak najbardziej ,ale tanio nie jest 280 zł badanie razem z nagraną płytką.
Darucha- gratulacje! dwóch synów to już poważna sprawa :-)
Emma- również gratulacje! ja dostaje wydruki z normalnej drukarki, bo usg jest podłączone do zwykłego monitora więc tymi zdjęciami również nie będę się chwalić :-D grunt, że wiesz ,że synek, a może następnym razem wszystko zadziała ;-):tak:
reniuszek- to faktycznie masz restrykcyjnego doktorka, ja w sumie jem to na co mam ochotę, bo i tak na niewiele rzeczy mam ochotę więc gdybym jeszcze dokładnie analizowała co jem to pewnie już nic nie pozostało by mi do jedzenia :-D
 
witajcie! gratuluję pierwszych kopniaczków i udanych wizyt:tak: u mnie zimno,ciemno i wietrznie...chyba zabawie się w niedzwiedzia i zapadnę w zimowy sen:sorry2::-D....iza jak tam liście? ja się wczoraj nagrabiłam a dziś przy tym wietrze wcale nie widać mojej roboty bo znowu pełno liści się nasypało ale na szczęście drzewa już prawie takie łyse jak mój mąż:-D poprawy humoru wam życzę:tak:
 
Witajcie,
położyłam młodego i nagle słyszę z pokoju "Muuuusia kupa idzie" :-Dszybko poszliśmy na kibelek i teraz już padł. Czekam na M , potem wyskocze na zakupy , bo jutro wszystko pozamykane.
Darucha, emama GRATULUJE!!!
Sonisia mi gin zabronił wszelkich saun , gorących kąpieli , jaccuzi. Co do Usg połówkowego to bylam u prof. Preissa. Wtedy kasował 300 zł z nagraniem na płytke. Ogólnie jest dość oschły , ale fachowy
Iza jak botwinka?:tak:
Kasia jak nastrój? wczoraj coś nie tak się czułaś?

Co do fety to ja jem favitę i tam jest napisane, że z mleka pasteryzowanego. Sushi też jadłam ale wegetariańskie;-)
 
reklama
Witajcie:-) dziś u nas pobudka o 12:p życzę Wam wszystkim takiego słodkiego lenistwa w ten zaczynający się dłuugi weekend:-)
Stokrotta, PorannaKawa- aż mnie ciary przechodzą, jak piszecie o choróbskach:-( mnie nawet najmniejsza infekcja doprowadza do kompletnego rozkładu. trzymajcie się ciepło, no i niech ktoś się Wami cierpliwie zaopiekuje:-)
Porannakawa- tatuś a jak, dumny, neidługo pęknie z tej dumy:-)
Emama- mamy już imiona:piotruś i Franek:-) oczywiście ten Franek to kontynuacja wszechogarniającej wizji tatusia, o tym jak to on będzie grał z nimi w nogę hheeh "Franek, Franek -łowca bramek".

miałam śmieszną sytuację jak byłam w odwiedzinach w pracy, pojechałam tam z koleżanka, która też jest ciężarna. jedna z podopiecznych( babeczka po 60-tce) jak nas zobaczyła to zaczęła gratulowac i mówi, że może któreś z dzieci to będzie dziewczynka,ja na to,że ta moja koleżanka będzie miała córeczkę, na co ta babka" o jak cudownie, wspaniale", a ja na to " a ja będę miec 2 chłopców", a ona na to z taką niewyraźną miną "acha", a po chwili dodała, że " trzeba przyjac to co los daje". uśmiałam się niesamowicie:-)
tak więc mamusie chłopców, przyjmijcie co los daje:-)
sonisia- ja Ci tej dziewczynki ze wszystkich sił życzę, no i pewnie skrycie będę zazdrościc, ale tak pozytywnie:-) p.s.miejsce Waszego nowgeo lokum niesamowite, będzie Wam się tam z pewnością miło mieszkało!:-)
Pasażerka- ten Twój maluch to już taki tatusiowy ( tatusia synek albo córeczka tatusia):-) moi ewidentnie maminsynkowie, pukają,pukają a jak tatuś przykłada rączkę to oni nic:-)
Pauletta- a gdzie ten francuski koncert?możesz zdradzic tajemnice:p:p ostatnio odczuwam ogromna potrzebę odbudowania życia kulturalnego:-) a teraz w lokalach zakaz palenia, więc warunki dla ciężarnych lepsze, można sie gdzieś wybrac:-) bawcie się dobrze:-)
 
Do góry