reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

paulusia2209 wlasnie bede sie przeprowadzac, w blizej nieokreslone miejsce . ginekolog w moim rodzinnym miescie - bierutów :))))))) jak bedziesz koniecznie! widzę, że jesteś dwa dni do przodu :D MAsz jakies charakterystyczne objawy w tym czasie ?:)
i (nie)dziekuje ;)
 
reklama
Stokrotta ja jako dziecko miałam stawiane bańki i mi pomagało, a aparat fot bardzo fajny coprawda nie mieliśmy takiego ale mi sie podoba.
Muszę się Wam pochwalić-- siedziałam w fotelu taka skulona z przyciśniętym brzuchem i dzidzia do mnie zapukała że jej ciasno:-). Poprzednio poczułam ruchy w 17 tyg i takie od razu konkretne, a teraz takie delikatne, ale to na pewno TO:tak:cudowne uczucie aż mi się ciepło na serduszku zrobiło
 
Reniuszek cieszę się bardzo z pozytywnego wyniku rozmowy :) a co to jest ta umowa agencyjna?
Ilonka brałam prenatal, giga piguły, ogólnie nie znoszę tabletek :( chyba je dzieliłam na pół
Magda-85 wypytywałam moją koleżankę kosmetyczkę o wszystkie zabiegi, na pewno nie wolno fal radiowych stosować, ale mikro i kwasów też nie robią, bo zmienia się unaczynienie w ciąży, jest większe ukrwienie, naczynia są bardziej kruche i skóra może źle zareagować - to trudno przewidzieć, jest spore ryzyko, że coś pójdzie nie tak
Ewela gratuluję bigosu :) nie porywam się na takie wyczyny kulinarne :) też jestem szczupła, ale nie cierpię, jak ktoś do dziewczyny w ciąży mówi, że jest gruba, za grubasa dam zniczem, jak to któraś napisała :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane :) nie mam za bardzo czasu na bb ale staram się jak mogę, postaram się nadrobić zaległości :zawstydzona/y:

a co do spotkania Wrocławianek to oczywiście jestem za :-D
 
Ostatnia edycja:
Aha Stokrotta w temacie prezentu, co myślisz o zdalnie sterowanym Ducati:
Chicco Motor Ducati 999 czerwony
kupiliśmy taki Igorowi za 30Euro za granicą (taniej niż w PL), fajna zabawka, można ją też zabrać na dwór jak jest sucho i w miarę gładka powierzchnia.
A może Szymonek ma jakieś ulubione motywy i bajki? Igi uwielbia piratów i świnkę Peppę - rodzina i znajomi bazowali na tym :)
 
sonisia-ja sie zbytnio nie znam na okreslaniu plci ale ja tu widze Dziewczynke;)

reniuszek-sliczne zdjecia...Gratuluje pracy co za ludzie bez duszni zeby krasc torebki na cmantarzu
 
murka81 zgadzam sie ! rowniez obejrzalam wszystkie odcinki - przypomina mi troche taka francuska bajke "bylo sobie zycie" : ))))
 
reklama
Rekinasia Super jest ten motorek:tak: Muszę poszukać gdzieś w Krakowie, bo ze sklepu int. do poniedziałku raczej nie dojdzie. Brałam pod uwagę kupno autka zdalnie sterowanego tylko większość ma bardzo delikatne piloty łatwo łamiące się antenki, Szymon w 3 min. dałby im radę, a ten motorek wygląda na solidny/


Co do baniek , ja też miałam stawiane jako dziecko, ale jak poszperałam w necie, to nagle się okazuje, że nie ma żadnych dowodów na ich skuteczność. Tak się zaczęłam zastanawiać, czy to nie jest trochę tak jak z homeopatią.Jak ktoś wierzy to działa, jak nie iwerzy- to nie skutkuje;-)Nawet w Wikipedii dosyć sceptycznie opisują tą metodę leczenia, ale z drugiej strony, gdyby nie działało, to lekarze nie zalecaliby stawiania baniek.

Zmykam pomału.
Dobrej nocki wszystkim:happy:
 
Do góry