reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

porannakawa - umieram z ciekawosci co do plci naszego maluszka i chcialam cie wykorzystac o look na fotki - moze uda ci sie cos dojrzec? :)
pierwsze zdjecie jest ok 10/11 tc a nastepne 13/14 tc.
z gory dziekuje ! :*reszt

pozostale dziewczyn z gory przepraszam ze w tym watku, z rozbiegu wkleilam to tutaj :( sorki !!!







alenek 10 tc.jpgalienek 3.jpgalienek  ok 14 tc.jpgalienek ok 14 tc.jpg
 
reklama
Jeszcze jedno. Byliśmy po południu u pediatry z Szymonkiem, żeby ocenił te wyniki. Przebadał go i stwierdził , że gardełko dalej ma trochę zaczerwienione, poza tym zakaszlał mu w gabinecie 2 razy. Pediatra doradził nam postawienie baniek małemu:baffled: Mamy w domu bańki próżniowe. Teściowa umie je stawiać, ale ja mam obiekcje:confused:
Myślicie, że to w ogóle skutkuje? Jakoś mam stracha przed takimi metodami wobec dzieci:sorry2:
 
Sonisia zdjecie jest bardzo rozmazane i nie jestem pewna czy to na pewno jest nub , jesli tak to stawiam na chlopca.

Dziewczyny przepraszam ale dzisiaj juz nie dam rady siedziec i nic madrego napisac, tak mnie strasznie leb boli.....:-(
 
Kochane, dziękuję za wszystkie kciuki i porady. Jestem po dzisiejszej rozmowie jak i wizycie u lekarza. Rozmowa sympatyczna - o prace w charakterzy umowy agencyjnej jako doradca w allianz - warunki zadowalajace :)ciaza - nie jest przeszkoda :))) wiec ze spokojnym sumieniem moge zaczac pracowac jesli sie zdecyduje . Co do taty mojego Małego, jest wspiera, swiadomy tego, ze bedzie tata , aczkolwiek nie jestesmy zbyt blisko razem - prywatne i intymne. A decyzja o mojej pracy to krok w strone uniezaleznienia sie od wszelakich dobr za nic z zewntarz ;).

We wtorek na cmentarzu osobowickim ukradziono mi torebke - dokumenty, pare kosmetykow i 5zl ;) Dzisiaj predko polecialam do lekarza po nowa karte - udalo sie bez problemu - przy okazji potwierdzajace badanie- ah te procedury ;)
Za kazdym razem kiedy patrze na Malego serce mi mieknie. Dzisiaj podnosil rece do góry i machał nimi sobie siedzac po turecku - mały jogin, co lekarz stwierdził, że wygląda jak misiu :). Mam wspaniałego lekarza - przyjmuje prywatnie , ma nnajnowoczesniejszy sprzet do ultrasonografii - w standarcie robi zdjecia 3d, 4d w cenie 60 zl za wizyte z takowym badaniem i kilkoma zdjeciami do laplki : )))))) !!!!! Dzis moim zyczeniem bylo zdjecie płci Malucha - ot i dostałam fotkę - w 4d drugą całej sylwetki : )).
Pozdrawiam Was : )) wspaniale byłoby się umówić - my wrocławianki - kiedyś na herbatkę w mieście :)Pojedyncze, 2011.11.03 o 20:21 #2.jpgPojedyncze, 2011.11.03 o 20:21.jpg
 
dziewczyny a prenatal dha łączycie jeszcze np z prenatalem classic? w necie było napisane, że p. DHA nie zawiera żadnych witamin tylko ten kwas...musze mojego ginka dokładnie wypytać, bo Wam tu głowę suszę...
ja biorę dodatkowo tylko kwas. Gin powiedział, ze na razie witamin nie

Stokrotta moja mama stawiala nam bańki i powiem Ci , ze bardzo pomagało:tak:

reniuszek powodzenia w pracy;-)a bedzie Ci sie wtedy nalezał macierzyński?
 
martolinka nie będę dziękować :) zmniejszę ilość spotkań do minimum i przeżyję. Macierzyński - z tego co wiem - mam ochrone w okresie macierzynskim oraz ciazy :) urlop naturalnie przysluguje
 
reklama
reniuszek ja na herbatkę pewnie że się piszę ale dopiero jak się przeprowadzę, a z jakiej części wrocka jesteś?? i gdzie do gina chodzisz że tak tanio?? gratuluję pracy:tak::-)
stokrotta aparacik super podsunęłaś mi pomysł na prezent świąteczny:tak::-)
 
Do góry