reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
augustynka, super ze sie wszystko udało i aż tak sie wybawilas..! :) ale teraz zafunduj sobie i maluszkowi troche odpoczynku :* no i czekamy na fotki ..! :D

pauletta niech sie ten twój tak nie denerwuje na Ciebie bo powiedz ze to szkodzi jego potomkowi! a bóle głowy to żadna przyjemność :/
co do mieszkania to nie daj sie namówić na gdansk..! :O jak mieszkacie w Gdyni to do morza bliziutko, lasy i bulwar, po za tym łatwiejsza komunikacja, mniejsze korki itp. siostra sie do rumi wyprowadziła i z małymi dzieciaczkami do Gdyni rzadko zagląda czego jej brakuje.

g_agnes jak po wizycie..? :))
jeeny ja juz nie pamietam kiedy byłam i tesknie za widokiem mojego alienka :(

magda_gdansk a ja z kolei prawie apetytu nie mam, nic mi nie smakuje i jeszcze nudnosci sie zdarzają wiec ciesz sie kochana :* po porodzie założymy grupę wsparcia w odchudzaniu :p

kasiagaw pisz do nas o wszystkim, sama widzisz ze my w większości plokujemy :)

stokrotta nie wiem czy Ci przypadnie do gustu ale ja z kryminalow kocham po prostu Coben'a. jego ksiazki pozeram w calosci w jeden dzien. czytalas moze..?

iloonka nawet nie strasz plankami po malowaniu ;) mnie to czeka juz w grudniu brrr.. sprzątanie po remoncie - masakra!
co do rozchodzą ej siebie wiadomo gdzie kasy o moj eMek tez sie mnie ciagle posługuje nank tyle kasy wydaje, a ja w 90% na jedzenie i domowe wydatki.. niechby oni zaczęli domowe zakupy robić to by sie skończyły głupie pytania co tak duzo kosztuje..

julianna ach jak ja bym sobie powymyslala zajecia co w wolnym czasie zroobi.. echh :)
po pierwsze spotkania zaległe ze znajomymi, przyjaciółkami i rodzina, zalelosci w literaturze od liceum, filmy i seriale (kocham chirurgow sciagnelalm sobie wszystkie sezony i w wannie na laptopie nadrabiam ;) i aż sie nie bede dalej rozpisywać.. :)

ja zaraz na pol godzinki leczniczego masażu bo cos mnie kręgosłup od dwóch tyg daje popalic ;)
do wieczorka!
 
Hej!
Mam pytanie do tych, które są już mamusiami. Bo znów sie nam przyplątało cos, ale pierwszy raz w takiej postaci. Córka od 3 dni ma zmniejszony apetyt, niby chce jesc ale po paru kesach ma jakby odruch wymiotny kaszle. Dzis po jednym kesie obiadu zwymiotowała a po chwili słysze ,ze chce cos do jedzenia. Do tego kupa brzydka, rozwolnienie ale dopiero 2 razy od rana wiec jeszcze nie biegunka. Wizyte mamy w piatek dopiero, przez telefon nasza lekarka stawia na wirusa. Do naszego rodzinnego nie ide nawet, bo jak ja zobaczy cała zadowolona i bez goraczki to powie znowu ,ze nic jej nie jest. :wściekła/y: Miały Wasze dzieci taka odmiane jelitowki? Bo u nas to zawsze nawet na jedzenie nie spojrzała, a teraz chce a jakby nie mogła, nawet ulubione potrawy nie wchodza. Przyszła jesien i juz sie zaczyna... Poradzicie cos?
 
Dzien pelen nadzieji , ze nie wszystko jeszcze stracone ! :) Dostalam propozycje rozmowy o prace . Boje sie o to w jaki sposob poradzic sobie, zeby przyjeli mnie kiedy jestem w ciazy. Mialyscie moze podobne sytuacje, ze zmuszone bylyscie szukac pracy bedac w ciazy ??
 
Augustynka-Gratulacje!!!
Porannakawa-wiesz co ze ja z tym LOT-em to szoku doznalam bo jestem na etapie kupowania biletow do PL n swieta no i wlasnie mialam kupic bilet na 21grudnia LOT-em. Oczywiscie juz ta opcja zostala wykreslona z listy. Problem jest taki ze LOT jest najtanszy no ale mimo wszystko ja chce zyc. Lecialam nie raz LOT-em przez ocean i powiem szczerze ze organizacja to jakis totalny koszmar, loty sa zawsze opoznione, nigdy nic nie jest wiadome do konca, nie polecam, no ale maja konkurencyjne ceny.
Pauletta-ja tez kiedys stalam przed wyborem Gdansk czy Gdynia, jezdzilismy z mezem, oglaalismy rozne mieszkania i doszlismy do wniosku ze Gdynia ladniejsza i rosna w niej drzewa!!! Wiekszosc osiedi w Gdansku nie miala wcale zieleni dookola dlatego wybralismy Gdynie. Pomysl na swiateczny prezent dla meza-super!
G_agnes-witaj w klubie milosnikow tesciowej ;-)
Magda85-gdansk-ten tran sprobuj lykac po jedzeni moze bedzie mniej niedobrze. A tymi bakteriami to sie nie przejmuj-dostaniesz antybiotyk i sie wyleczysz w 10 dni, do porodu nie bedzie sladu.
Ilooonka-z ta kasa to tak jak u mnie, ciagle mam wrazenie ze bylo wiecej po wyplacie a tu sie nagle rozchodzi, tylko ze u nas jest taki system ze wyplaty sa co 2 tygodnie, moze to i lepiej bo ciagle cos przychodzi na szczescie.

Dziewczyny jesli chodzi o ruchy- ja na poczatku czulam takie jakby falowanie, motylki ale teraz co rano mam akcje "balon", codziennie jestem budzona przez moj maly budzik w brzuchu, codziennie o 7 balon z prawej strony :) po prostu super to jest, maluszek w calosci uklada sie po prawej stronie brzucha i wystaje taki balon, przemieszcza sie leciutko wiec glaszcze, gadam, maz przystawia ucho, super to jest i codziennie to samo przez kilka minut, potem sie przesuwa na srodek i chyba zasypia ;-)
Mama_mia-wiesz co no jakby nie bylo cos jej siedzie w przewodzie pokarmowym, moze wirus a moze bakteria, nie wiem , musisz pojsc do lekarza. Jesli ma biegunke i wymiotuje to traci elektrolity wiec najwazniejsze co mozesz zrobic to podawac jej (malymi porcjami) elektrolity (np.gastroit) lub przynajmniej wode. Jak sie bezie przedluzac to powinno sie podawac tez flore bakteryjna (proboityki). Jesli chodzi o diete to mozesz jej dawac cos lekkiego np. ryz z jablkiem, kisiel, potrawy z marchewki i banana, lagodne zupki jarzynowe, buleczki, wszystko w zasadzie ale zeby bylo chude i delikatne, unikac tluszczu.
 
cześć laseczki! Ale się dzisiaj rozpisałyście :szok::rofl2:

Emama dzięki bardzo za wpis

Paulettta mówisz zniczem w łeb? :-D Ja to bym nawet chciała usłyszeć - ale gruba jesteś:-) bo niestety należę do chudzielców i ciężko mi cokolwiek nabrać... Ja z kolei nie mogę słuchać jak mi ciągle mówią - ale chuda jesteś, same kości! A szczególnie teraz jak mama mi ględzi: no weź ty przytyj, dziecko zagłodzisz! Echhh masakra! :crazy: Jak by to ode mnie zależało, taka przemiana materii i już!!

Julianna nie tylko Ty cierpisz na nadmiar czasu wolnego :-) Ja całe dnie praktycznie spędzam w domu, na początku to nawet mi się podobało , poleniuchowałam sobie za wszystkie czasy, no ale ile można? Męża czasami namówię na Scrabble, żeby szare komórki się nie zastały :-D Program tv to już chyba na pamięć znam, książki i gazety czytam namiętnie, no i ten Internet... Może zabrać się za jakieś robótki?? :-D

Ilooonka a z tą kasą, to chyba u większości tak jest... Niestety wiecznie na coś brakuje, grrrr..... Kurcze wszystko tak drożeje, tylko pobory stoją w miejscu...
U nas listopad będzie bardzo bardzo kruchutki... Zęby w stół chyba :szok::-D No ,ale mój mężyk sobie zamanił, że auto na rodzinne trzeba zamienić i niestety koszty nas trochę przerosły... Ale przeżyjemy, najwyżej na obiady raz do teściów, raz do rodziców będziemy chodzić :-D haha
 
izka - ja mam wypłate co miesiąc, a mój D. co tydzień...jak wcześniej (w poprzedniej pracy) dostawał kaske co miesiąc, to łatwiej mi było rozplanować ten nasz budżet a teraz to kasa ucieka między palcami i w sumie nie widac, aby cos w domu przybywało, bo większość idzie na żywność i na bieżące opłaty...
 
Achhhh... zapomniałabym...
Augustynka najlepsze życzenia!!! Niech każdy wspólnie spędzony dzień będzie tak piękny jak ten w dniu Waszego ślubu:tak: Wszystkiego dobrego!
 
reklama
Witajcie,
kobietki co za dzień... m.in. zaliczyłam laboratorium, fryzjera;-)M musiał wyjechac na pół wieczoru i już za nim tesknie.. kurcze chyba sie od niego uzalezniłam;-)

Ledwo nadrobiłam co napisałyscie . Spisałyscie sie na medal dziewczyny!!! aktywnośc górą:tak:

izka a jakie inne linie lataja za ocean?
Pauletta naszym miejscem docelowym od mieszkania jest Gdańsk:tak:
 
Do góry