reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

izka a jakie inne linie lataja za ocean?

Najczesciej latamy Lufthansa, SAS-em, KLM-em, United Airlines ale drozsze od LOT-u.
Najlepsze polaczenie jakie kiedys bylo dla nas to Portland-Frankfurt (Lufthansa, 10 godzin) a potem tylko skok do Gdanska (1.5 godziny). Teraz nam zlikwidowali to polaczenie niestety i latamy roznie. Np. SAS ze Seattle do Kopenhagi albo Portland-Chicago (United Airlines) a dalej z Chicago albo Lufthansa albo SAS albo dalej United Airlines. KLM lata tylko z Amsterdamu ale sa to dobre linie, troche drogie zato no i nie mam polaczenia Amsterdam-Gdansk, jest tylko Amsterdam-Warszawa. Mozna tez leciec przez Kanade Air Canada ale trzeba miec albo zieona karte albo jak z PL to paszport biometryczny, bo ze starym paszportem musisz miec wize do Kanady.
 
reklama
mama_mia to napewno jelitówka , u moich chlopaków bylo to samo w domu zy...gali itd dalej niz widzieli a u lekarza okazy zdrowia . Niby sa 2 szkoły jedna mowi ze nalezy wprowadzic lekkostawna diete przez czas choroby a druga ze nie powinno sie nic zmieniac bo im dziecko czesciej wymiotuje lub robi kupke to lepiej poniewaz zybciej wychodzą bakterie . Ja podawalam tylko smecte , duzo płynow i leki na zbicie goraczki ( bo mieli po 39 st) samo przeszlo po 2 dniach , tyle ze przeszlo na mnie bo pratki juz byly w powietzru a ja szybko wszystko lapie.

Reniuszek jesli masz mozliwosc podjecia pracy w ciazy to czemu nie ??? :tak: Byle by nie byla obciazajaca fizycznie , ja pracowałam do 36 tyg ciazy i wszystko było dobrze , teraz "okazyjnie" w domu a moje wypociny wysylam online do firmy mimo a mam w domu 3 "dzieciołków" :) wszystko sie da jesli sie chce :)))
...a tak wogole witam i pozdrawiam Wrocławiankę :))) to moje miasto rodzinne :)))))

Izka01 Wiesz jesli chodzi o LOT to poprostu jest jakas paranoja , nie zapomne nigdy ile czasu musialam czekac na zwrot pieniedzy za bilety , dobrze ze mialam troche kasy na koncie bo nikt nigdzie by nie polecial . Jestem strasznie zdegustowana ich postawą olewajacą do dzisiaj ! chociaz wydaje mi sie ze wtedy ten moj lot byl ,tylko widocznie bylo zbyt malo chetnych to wolali odwolac a ludziom wcisnac kit ze blad strony .Wiem ze jesli chodzi o stany to jest to najlepsza ( finansowo ) opcja tylko ze z nimi to nigdy nic nie wiadomo .
 
Izka ja korzystałam z tanich linii po Europie. Jak na razie nie miałam okazji lecieć za ocean;-)LOTy połączenia krajowe mają dość drogie chyba, ze akurat trafisz..

macie jakieś zachcianki? ja najpierw jabłka a teraz zajadam mandarynki na kilogramy
 
hejka:-)
mama_mia ja niestety nie pomogę bo moja młoda na całe szczęście nie miała nigdy jelitówki, ale życzę dużo zdrówka twojej córuni:tak:
reniuszek jak Cie zatrudnią w ciąży to pewnie że korzystaj, ja też z wrocławia:-)
martolinka dzionek rzeczywiście intensywny ale fryzjer bomba:tak:
JA poustawiałam brata i już jest oki póki co:tak::-)
 
Szymon w końcu wyzdrowiał do końca, zupełnie przestał kaszleć więc zrobiłam mu wieczorem powtórkę z badan krwi. Pisałam Wam, że te pierwsze nie wyszły dobrze i miałam bardzo czarne mysli. Najprawdopodobniej jednak złe wyniki były efektem wirusa. Jutro bedziemy wiedzieć, czy faktycznie tak było. Trzymajcie kciuki , aby wszystkie badania wyszły w normie.


Sonisia Autora oczywiście kojarzę, ale niestety nie czytałam żadnej z jego książek. Do końca tej , którą obecnie czytam mam 40 stron, więc jakaś lektura Cobena będzie pewnia kolejna. Mamy od jutra w Krakowie targi książki, na które oczywiście się wybieram , więc zaopatrzę się w jakąś jego książkę. Którą polecasz najbardziej?

Reniuszek Doświadczenia w poszukiwaniu pracy w ciąży niestety nie mam. Może Ci byc faktycznie ciężko zorganizować coś w ciąży. Pracodawcy niestety niezbyt ochoczo podchodzą do ciąż swoich pracownic. Życzę Ci jednak, aby Ci się udało.Nie ma możliwości, żebyś jednak pogodziła się z rodzicami? Jeżeli miałabyś ustalone ojcostwo, lub Twój byly chłopak przyznałby przed Sądem, że jest ojcem Twojego dziecka, wówczas na czas ciąży i porodu rownież należały by Ci się alimenty od niego dla Ciebie.Po urodzeniu dziecka poza alimentami na dziecko ojciec ma również obowiązek łożyć na utrzymanie Twoje , jednak nie dłużej niż trzy miesiące. Jeżeli jednak twój chłopak wyprze się ojcostwa , wtedy jedyna metodą na jego ustalenie przed narodzinami dziecka jest pobranie płynu owodniowego do badania. Metoda ta jednak nie jest zupełnie bezpieczna i nie wiem, czy dla jakichkolwiek pieniędzy warto aż tak ryzykować.

Martolinka to uzależnienie nazywa się MIŁÓŚĆ:-);-)

Dobrej nocki dla Was kochane brzuchatki i slodkich maleństw również:happy:
 
ciekawe co powie moja tesciowa na to że bedziemy mieli synka bo ostatnio dała do zrozumienia że dziewczynki są bardziej kochane. Ja jej kiedys oczy wydrapie. A jak jej powiedzielismy ze spodziewamy sie dziecka to skwitowała to krótko:to już nie moj pierwszy wnuk;/

Akurat jak lekarz sprawdzał płeć to mały trzymał się za siusiaka a później drapał się po nosku:)
 
sonisia zdecydowanie lepiej, cała akcja trwała 24h i koniec :) tylko schudłam 1,5kg i to mnie martwi... ale jutro wizytka, to wszystko się wyjaśni :)
mamido, maniaa jak wyżej, dziękuję za wsparcie :)

Aha, Dziewczynki!!! No to, co ostatnio czuję w brzuchu, to musi być mój Krasnoludek :) Na początku mnie głaskał i łaskotał, ale wczoraj to były zdecydowanie dwa piękne, delikatne kicki!!! :)
My dzisiaj cały dzionek wędrowaliśmy po sklepach. W poszukiwaniu spodni dla B. I znaleźliśmy.... śpiochy dla dzidziocha ;) Ale kupiłam też w Ikei śliczną bawełnę i zamierzam uszyć z niej dwa komplety pościeli dla maleństwa. Ściskam Was mocno wszystkie, odezwę się jutro po wizycie! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry