reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Ilooonka- matko jakby ktoś mi powiedział, że gruba jestem to chyba bym zniczem dała w łeb:-p Jestem przewrażliwiona na tym punkcie:szok:

A z pieniędzmi to jest tak, że raz rozpływają jakoś tak magicznie, a do tego chyba po prostu zarabiamy za mało w stos. do tego ile wszystko kosztuje...bo ja już po 3 dniach od pensji zastanawiam się czy mi starczy do końca miesiąca:-p A ja tak lubię zakupy:szok: Staram się jednak stosować zasadę mojego kolegi "nie można mniej wydawać, trzeba więcej zarabiać" :-D:rofl:
Oj mam dzisiaj jakiś taki dobry humor pomimo,że w robocie kwitne...
 
reklama
Magda ja miałam taki wymaz robiony już 2 razy ;-)

Robaczek co ja bym dała za takie spacerki...wczoraj na chwilę usiadłam przed domem, świeżym powietrzem pooddychać, bo taka ładna pogoda była, ale tak to tylko pod kołderką...

Iloooonka pochwal sie waszym dziełem, może na wątku 4 kąty? Nas tez czeka remont sypialni, pokoju dla dzidziusia i łazienki na piętrze...

Wynalazłam sobie nową rozrywkę, mianowicie oglądam filmu on line, dziś widziałam Bracia i Vcky Cristina Barcelona, tylko internet mam wolny wiec nie jest to proste... Ale czasem to naprawdę już nie mam pomysłu co z wolnym czasem robić, choć wiem że pewnie brzmi to absurdalnie :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
pewnie jakieś globulki dostaniesz na tego grzyba. A paciorkowce to norma w naszym organizmie.A czytałaś coś może czy ma to wpływ jakiś na dzieciątko ?
 
reklama
Ilooonka- matko jakby ktoś mi powiedział, że gruba jestem to chyba bym zniczem dała w łeb:-p Jestem przewrażliwiona na tym punkcie:szok:

A z pieniędzmi to jest tak, że raz rozpływają jakoś tak magicznie, a do tego chyba po prostu zarabiamy za mało w stos. do tego ile wszystko kosztuje...bo ja już po 3 dniach od pensji zastanawiam się czy mi starczy do końca miesiąca:-p A ja tak lubię zakupy:szok: Staram się jednak stosować zasadę mojego kolegi "nie można mniej wydawać, trzeba więcej zarabiać" :-D:rofl:
Oj mam dzisiaj jakiś taki dobry humor pomimo,że w robocie kwitne...
 
Do góry