reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej dziewczyny!
Ja wczoraj zaliczyłam okropny ból głowy, nie wiem co było powodem, niskie ciśnienie czy co ale chyba nigdy wczesniej mnie tak głowa nie bolała. Dziś mam wizytę i zapytam gina co lepsze dla dziecka - apap czy np. wypicie drugiej kawy, jeżeli ona pomaga, więc później się podzielę wiedzą.
A skoro już narzekam - to spać jakoś wczoraj nie mogłam, najpierw obracanie się z boku na bok do 1szej, potem dosłownie co 40 minut się budziłam, masakra:baffled:
Dziś już na szczęście lepiej, mam nadzieję że to się nie zmieni...

mama.mia - witaj wśród kwietnówek!
stokrota - ciesze się że wyniki są w porządku, dobrze że się zmobilizowałaś i już masz spokój,
vilmaq, mama.mia, stokrota, doka -co do zachowania mężów i złości na nich to rozumiem Was doskonale - facetom trzeba wszystko dużymi literami wykrzyczeć bo inaczej się nie domyślą...czasami to jest takie wkurzające...
ziewaczka - dzięki za relację, mam nadzieję że w mieszkanku będzie się super mieszkało!
 
reklama
Witam dziewczynki!
Stokrotta dobrze ze poszlas do tego lekarza przynajmniej juz jestes spokojna:tak:

Jejka dziewczyny jak tak czytam o waszych mezulkach to tak sobie mysle ze jakas szczesciara jestem moj nie dosc ze pracuje 10h po pracy do22 zajmuje sie remontem domu i jeszcze jak zle sie czuje to zajmuje sie mna i domem mam tylko nadzieje ze tak mu zostanie:-)

U mnie pogoda paskudna nie chce mi sie z wyrka wychodzic mialam dzis zaplanowana wyprawe na sklepy ale koezanka zapowiedziala wizyte wiec nic z tego eh. Pozdrawiam i milego dnia zycze

Ziewaczka to miejsce znam moi dziadkowie z tamtych okolic no i ja niedaleko mieszkam/lam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie w ten szaro bury dzien .. ale mi sie nic nie chce! a mama mnie wróciła i czekam na na pod przychodnia :/
dziewczyny robiace prawko - nie dajcie po sobie poznać ze dobrze jezdzicie samochodem i chetnie po potem wam żyć nie dadzą i bedą wykorzystywać na każdym kroku ....

agata ja tez prawko za pierwszym razem :p a mowia ze baby gorzej jeżdżą - ciekawe :o
super ze masz taki plan zajęć, u mnie niestety nie tak różowo :(

stokrotta fajnie ze sie uspokoilas, ale ginekolowowie sie nie znają na tarczycach jak widać, a w ciazy wyniki maja zupełnie inne normy. gdyby nie moj endo to sama guzik bym wiedziała, bo poprzedni trzej odsylali mnie z kwitkiem dopiero ten od razu rozkminil sprawę :)

mama_mia witaj..! lepiej pozniej niż wcale :) no i gratulacje smyrkania w brzusiu!!!

ziewaczka super kochana ze sie bawiliście dobrze..!!!! a teściowa sie nie przejmuj wcale a wcale - taka ich rola zeby takie nieznosne były :p
zazdroszcze ze juz sie przeprowadzacie, ja swojego demo roku mam powyżej dziurek w nosie grrrna jeszcze TYLE do zrobienia bleee. marze ze sie uda na grudzień wprowadzic.

pozdrawiam was jeszcze raz, buziole..!
 
No kurcze a mówi się, że strach ma wielkie oczy:szok: To super Stokrotta, że wszystko dobrze. Teraz relaks i radość Ci zostaje:-)
Agata89- zazroszczę,że zdałaś za pierwszym razem, ja to już pierwszy mam za sobą:-p

Murka- mnie tez czasami tak głowa boli, że normalnie nie mogę wytrzymać, raz wziełam nawet apap, bo podobno paracetamol można...aaaaa i przed ciążą nigdy nie miewałam takich dolegliwości, więc domniemam, że to własnie od ciazy...

Ach dzisiaj intensywnie myślę o moim dzidzalku, tak sie cieszę, że jest ze mną:-D No a w Trójmieście taka paskudna pogoda, zupełnie nie pasuje do mojego dzisiejszego humoru:-p
 
Ostatnia edycja:
sonisia o jakiej ustawie mówisz odnośnie zzo bo ja w ogóle w temacie nie jestem:(

Murka gratuluję ruchów...ja się nie mogę już doczekać. Pukam do tego Maluszka co wieczór, ale narazie żadnego odzewu z drugiej strony...trzymam &&&& za wizytę:tak:

doka MamiDo
co do terminów porodu to u mnie dopiero jest cyrk. USG jest niby zgodne z OM, ale moje ostatnie cykle miesiączkowe wyglądały strasznie nieregularnie, bo w lutym odstawiłam tabletki. Niby okres do maja miałam jak w zegareczku. A od maja-lipa. W czerwcu nic. Dopiero OM 21 lipca. I co powiecie na to? Ale najważniejsze, że mój Ginek wie o co kaman :p

stokrotta no widzisz. Cudownie, że wszystko ok. Ale Cię ten Ginek nastraszył. A co do cen za wizytę, to ja płacę 100 zł za all. A Męża może uda się postawić na nogi, bo zasłużył niewątpliwie :tak:

mama_mia witaj wśród kwietniówek:-) i gratuluję ruchów :)

ziewaczka zazdoszczę tego dnia. Ahh chyba z tego wszystkiego obejrzę dziś nasze wesele :-D

Wczoraj spotkałam się z dwoma koleżankami. Jedna Mężatka od kilku ładnych lat. Niestety na koncie jeden Aniołek :( Druga natomiast w luźnym związku od 8 lat z jednym facetem. Obie w beznadziejnych sytuacjach z powodu wypalenia w związkach, wzajemnego braku szacunku i chyba braku jakiś głębszych uczuć. Boże-jak mi zaczęły opowiadać, to uwierzcie, że Bogu zaczęłam dziękować za to co mam. Straszne to i przeraża mnie, że ludzie którzy kiedyś tak się kochali, teraz nie potrafią ze sobą rozmawiać, a ich relacje bardziej przypominają koleżeństwo niż małżeństwo. Ogólnie masakra...

A u mnie nastrój dziś średnio powalający...pogoda nie dopisuje, bo za oknem znowuuuuu szaro-buro...ehhh/ Może poprawię sobie humor jakimiś zakupami? :tak::tak::tak: Tymczasem zmykam na Magdę M:-)

Miłego dnia Brzuchatki :*:*
 
Witam
Wczoraj do was pisałam i nie zdążyłam wysłać bo laptop się rozładował:wściekła/y:
Stokrotta wiedziałam kochana że wszystko będzie ok. A mąż no cóż mój czasami też zachowuje jakby to on był w ciąży ehhh szkoda gadać
Ziewaczka super kochana, zazdroszczę bardzo i czekam na fotki. I powodzenia życzę przy przeprowadzce
mama_mia witaj kochana i udzielaj się z nami:tak: no i gratuluję ruchów:tak::-)
U nas dzisiaj nie fajna pogoda i też taki nastrój :-(
 
stokrotta, doka, vilmaq ja tez
mam hrabiego w domu - fakt pracuje od 8 do 17, ale potem to juz palcem nie kiwnie, żadnego absolutnie sprzątania, odniesienia po sobie czegokolwiek, zdobienia mi herbaty itp. a ja jak wyjde rano tak w nocy prawie wracam i jeszcze dom ogarnąć trzeba... ale to sie szybciutko zmieni jak tylko sie wyprowadzimy na swoje, bo z teściowa nie ma co go zmieniać bo mentalnie to wciąż synek mamusi co jak ja nie zrobie to mama zrobi, wiec walka z wiatrakami.
w niedziele sie poklocilismy przez humory jasnie pana, ze wyszłam z domu to juz po pol godzinie zadzwonił z przeprosinami i prośba zebym wróciła, wiec juz jakis progress :p

murka ja tez mam id paru dni bóle głowy, ale to moze byc przez ciążę po prostu i jak ja juz nie daje rady to paracetamol, ale od razu musze 2 tab. 3 mam kciuki za wizytę :)

pauletta go my jestesmy 3miejskimi sasiadkami! :) gdy gdanczy Sopot? :)
zazdroszcze dobrego humorku - ja dzis z pogoda chmura gradowa.

kasiagaw od zawsze było tak, ze sie płaciło za znieczulenie i bez problemu, ale jakis w zeszłym roku weszła nowa ustawa ze nie ma zzo na życzenie tylko jesli lekarze tak zdecydują - chodziło o oszczędność dla szpitali. siostra rodziła ok 20 godz, darla sie dosłownie zeby ja zabili i guzik nic nie dostała. wiele kobiet ląduje przez takie wyczerpanie na cesarce i maja znieść ta ustawę i juz moj gin mnie uspokoił ze dostane jak poprosze :)
 
Dziś tradycyjnie zaliczyłyśmy wyprawę do aqua parku z koleżanką i jej córeczką i teraz Nina śpi :-)
ziewaczka- super, że wszystko poszło tak jak miało ,a z mieszkankiem to rewelacja :tak: z teściową prawidłowo i tak trzymaj :-D:-D
mama mia- witaj ! to faktycznie bb dobrze działa na dzidzię :-) ja wciąż czekam na kopniaka ...
stokrotta- mam nadzieję, że do Twojego m dotarły już informacje i będzie ok :tak: ja na mojego nie mogę złego słowa powiedzieć, praca z dojazdami zajmuje mu sporo czasu, ale przecież robi to dla nas, ale jak wraca to odciąża mnie w 100% i zajmuje się mała, wychodzi z psem, zmywa itp. mam nadzieję, że szybko mu się to nie zmieni ;-)
Dziewczyny wiem, że to nie wątek zakupowy, ale może byście powiedziały swoje zdanie! Bo zakup nie dotyczy bobasa w brzuchu tylko Ninki, ostatnio jak byliśmy w przychodni to dorwała krzesełko i stolik takie z ikei i siedziała grzecznie, bawiła się jakimś liczydłem, próbowała bazgrać kredkami itp i stwierdziliśmy ,że trzeba by się zaopatrzyć w takie coś. Byliśmy nawet wczoraj w ikei ale konstrukcja jakas niestabilna, plastik a nie drewno czy skejka i odpuściliśmy, znalazłam coś takiego i strasznie mi się spodobało, chyba byłoby ok? STOLIK + 2 krzesła DISNEY KUBUŚ PUCHATEK nowy wzór (1886896388) - Aukcje internetowe Allegro

A poza tym dziś wizyta :tak::-) już nie mogę sie doczekać , a 18:15 jeszcze daleko ....
 
reklama
Dziewczyny ile wy piszecie :) ciężko nadrabiać chyba muszę codziennie wieczorem zacząć zaglądać :).
Wczoraj miałam pierwszą poważną zachciankę o 22ej na ogórki kiszone naszczęscie M nie marudził tylko pojechał do sklepu. Miałam wizytę u gina i niby wszystko ok ale zalecił zrobienie echa serca płodu...
 
Do góry