reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie:tak:
Martolinka-jak tam zakupy, udaly sie?
hi hi tak;-)kupiłam torebke i kamizelke:tak:

Witam sie nieśmiało ze wszystkimi kwietniowymi mamusiami. Chciałam Was troszke podczytac najpierw,żeby byc w temacie, ale od razu sie nie da raczej :-). Długo czekałam aby oficjalnie sie przyłaczyc, bo w domu córcia 3 letnia a ja zaczęłam studia i bałam sie ,ze czasu zabraknie ale potrzebuje troche odskoczni a u Was tak sympatycznie sie wydaje :tak::tak:
Spróbuje sie połapac na forum jesli mnie przyjmiecie i troche obeznac sie w tematach.

Witaj i rozgość się:tak:

Sonisia- ano jesteśmy! Ja 25 lat mieszkałam w Gdyni (w tym 20 w centrum) i tak kocham to miasto i tesknie! A Sopot też fajny, ale tylko poza sezonem:-) przesyłam pozytywne fluidy:-)
potwierdzam:tak:

Agata kupilsmy Antkowi zestaw z ikei z serii mamut i bardzo sobie chwale. łatwo się go domywa , czysci i młody teraz juz bardzo czesto z niego korzysta. Nie miała problemu zeby sam usiasc do krzesełka , ale moze dlatego , ze jest wysoki-teraz ma 97 cm

Stokrotta naprawde masz bron wysokiegi kalibru w reku;-)mam nadzieje , ze M sie opamieta

Ja na swojego nie moge złego słowa powiedziec.Moja Mama czesto mi wypomina , ze za bardzo "go gonie" i nie doceniam , bo mam skarb w domu
 
reklama
hej laseczki:)
stokrota moja kolezanka bierze udział w tym konkursie, jej hasło to "i po lesie, i po parku- biegaj tylko na FIRST BIKE'u" jezeli kótrejś sie podoba, to prosze zagłosowac, może Zosieńka dostanie rowerek biegowy;)
agata my mamy stolik i krzesełko z ikea z serii MAMUT od jakiegoś miesiąca. Damian swiernie sobie z nimi radzi. moim zdaniem własnie plusem jest to, że jest ono plastikowe, bo sam sobie je przynosi ze swojego pokoju do salonu jak jemy obiad:)
my juz po wizycie. dzieci zdrowe:)
darucha, nie pamietam czy w końcu odpisałam ci o tych wozkach. wózki 3w1 maja koła pompowane(sa modele tez z piankowymi jednak zima nie da chyba rady przejechac po śniegu) ja bym chciała własnie wózek z takimi kołami. czytałam, że wózki jedeno dziecko za drugim ciężko sie prowadzi z wiekszymi dziecmi. więc ja zdecydowałam, że chce miec dzieciaczki obok siebie. podaje linka do wózka kóry mi sie podoba EASY WALKER Duo z gondolami w sklepie Bliźniacze Szczęście - Bliźniacze Szczęście - sklep / komis dla bliźniąt! tylko cena jest mega jak dla mnie..watpię, że J sie zgodzi na taki drogi wózek..
miłego dnia:)
 
magda zaglosowałam już na inne haslo, ale to też brałam pod uwagę. Z tego co widziałam, to ma sporo glosów, ale wierzę w kwietnioweczki, że jeszcze pomoga Twojej koleżance i zagłosują jak trzeba;-)
 
Witam dziewczyny :)
Stokrotta nic nie szkodzi z ta pomyłką euro czy zlotówki za to USG :) tyle dziewczyn tu pisze ze ja tez nie moge sie chwilami polapapac kto skad :) itd .

Musze sie chyba wyzalić :( bo juz mi dzisiaj rece opadły . Ja sobie zdaje sprawe z tego ze 4 dzieci to duzo itd ale dzisiaj tak mnie wpieniła kolezanka (raczej nie bliska) z Polski ze poprostu nie wiem co powiedziec :( Rozmawialysmy sobie na gg gdy dowiedziala sie o mojej ciazy to puscila mi taka wiazanke jakby conajmniej moja matką była : że po co że ja nie mysle , ze trzeba wiekszy dom ( sama mieszka z 2 dzieci na 2 pokojach) ze pewnie znowu chlopak jakby to jakies znaczenie mialo , ze sie sie juz nie sprawdze zawodowo a latka lecą :( jest mi tak cholernie przykro :( Dodam ze moi rodzice ani tescie ani nikt zlego slowa nie powiedzieli baaaaa ciesza sie , wiedzą ze dobrze nam sie powodzi , dobzre wychowujemy nasze dzieci , dbamy zeby jezdzily na ferie i wakacje aby mialy dodatkowe zajecia itd . Nosz qrna w Fin kazdy sie cieszy sąsiedzi gratuluja znajomi tez czy w Polsce nigdy nie zmieni sie metalnosc ze musi byc 2 dzieci i oczywiscie PARKA (nienawidze tego słowa) bo kazda zecz ktora odbiega od normy jest uwazana za ulomnosc :( Qrcze nie planowalam wiecej dzieci cóz przypadek ... bralam tabletki , zmiana klimatu bo bylsimy na wakacjach strasznie sie strułam czyms albo nie wiem zmiana wody i to oslabilo najwyrazniej dzialanie tabletek ... nie wiem moze dla niektorych ludzi powinnam usunąć bo jak to ?? No dzisiaj noz mi sie w kieszeni doslownie otwiera :-(

Przepraszam musialam sie wygadac :(
 
poranna kawa punkt widzenia zależy od punktu widzenia.Zastanów sie na ile koleżanka była ważna dla Ciebie i ją po prostu olej. Może jej nie byłoby stać na 4 dzieci , ale skoro Wam sie dobrze wiedzie to po co ten sarkazm. Nie roumiem zaglądania ludziom do portfela i negowania ich wyborów. Ja uważam , że miałabyś wielkie szczęście mając 4 synów . To byłoby coś
 
hej dziewczynki,
ja dzisiaj tylko dosłownie na chwilkę.
Nie będę pisała imiennie do każdej, tylko tak ogólnie do wszystkich :)
Ja tez ostatnio mam problemy ze spaniem, często się budzę, a potem nie moge już zasnąć i leżę, leżę....
Gratuluję udanych wizyt :)
Witam nowe kwietnióweczki :-)
Z facetami to róznie bywa, ja co prawda ze swoim nie mam takich problemów, ale wiadomo zgrzyty są...i tez raczej jak juz mnie zezłości to potem się troszkę na nim mszczę :/ dla nas najlepsza na stresy jest wspólna praca - teraz wspólnie odświeżamy ściany naszej sypialni, kupujemy nowe dodatki, planujemy gdzie będzie stało łóżeczko... ostatnio mój mężuś powiedział, że on tez ma prawo być zmęczony - bo przecież oboje jestesmy w ciąży :) ale nie mogę mu zarzucić, ze mi nie pomaga zwłaszcza że pracuje fizycznie po 10-12 godzin...trzymam kciuki za szybkie pojednanie :)
u mnie pogoda nie najgorsza. Zazdroszczę Wam dziewczynki, że już czujecie swoje Bąbelki...ja jeszcze nie doznałam tej przyjemności :( ale mam nadzieję, że niebawem mnie Bobasek "połaskocze"
skocze jeszcze na wątek kulinarny - napisze co dzis upichciłam i dalej sie biorę za robotę :)
trzymajcie się cieplutko :*
 
Martolinka , kolezanka w sumie nie znaczy dla mnie nic poniewaz to bardzo dawna przyjazn pracownicza mozna powiedzieć , raczej nic blizszego . Tutaj głównie wlasnie chodzi mi o sam fakt oceniania kogos gdy tak naprawde nie ma sie o kims zielonego pojecia ,nigdy w sumie nie byla u mnie w domu ( ani w Polsce ani tu )nie zna moich dzieci itd . Kontakt czysto pracowniczy no czasami zdarzyl sie jakis wypad na lunch lub wyjazd firmowy , pogaduchy w pracy i to by bylo na tyle. Fakt swego czasu dosyc czesto rozmawialysmy na gg no i dzisiaj od pol roku zagadala . Jestem juz troche przyzwyczajona do tutejszego stylu zycia , tego ze nikt sie nie wtraca w czyjesc " podwórko " i czasami taki kubel zimnej wody z Polski dziala na mnie poprostu dołująco :(
 
porannakawa - olej to !!!! to jest twoja sprawa ile masz dzieci. Ważne, ze sa kochane i że potraficie im zapewnic byt. Szkoda nerwów na takie egzemplarze. Ciesz sie swoim szczęściem!!! A my razem z Tobą !!!! buziol
 
porannakawa kompletnie nie przejmuj sie takim gadaniem, u nas w Polsce taka mentalnośc ,ze ludzie u innych wszystko widza a u siebie nic. Łatwo sie komentuje czyjes życie. Bez nerwów i olej to.
agata89 ja osobiście również polecam mamuta z ikei, łatwo się myje, lekkie i wygodne mebelki

Dziękuje wszystkim ,za przywitanie :-) Dzis ciężki dzień, cały w biegu. Podziwiam te z Was, które nie są na zwolnieniu, zajmuja sie dziecmi i jeszcze domem. Bo ja na zwolnieniu nie wyrabiamze wszystkim. Tzn daje rade tylko organizm cos sie buntuje, bo i zadyszka mnie łapie jak w biegu jestem i mecze sie szybciej nawe przy głupim układaniu włosów wczoraj musiałam przerwe zrobic:szok: Ide znowu do lodówki, masakra jakas z tym jedzeniem.
 
reklama
Dziewczyny tak czytam o waszych chlopach kurcze ja nic zlego an swojego powiedziec nie moge , sprzata , prasuje, gotuje , zajmuje sie dziecmi :) No zlotego chlopa mam :) jedyny minus uzaleznienie od kompa ale jakos to godzi :) ( informatyk-choroba zawodowa :-D)
 
Do góry