reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Uff, przeziębienie zduszone w zarodku!!! Za to wczoraj znowu jakieś sensacje brzuszkowo- krzyżowe. Ból, jakbym zaraz miala dostać miesiączkę. Szybki telefon do gina, no-spa, leżonko i... już lepiej :) Dziewczyny, czy was też tak wyrywa w nocy? Wstaję siku, normalnie, jak zwykle ;) a potem leżę trzy godziny i zasnać nie mogę... masakra jakaś! Dobrze, że jestem na l-4, bo nieprzytomność okrutna potem w ciągu dnia mnie dopada...
murka nie znam jeszcze płci... 3-go idę na wizytę, może się coś ujawni :) ale jakoś tak po kościach czuję, że to chłopak, zobaczymy na ile się moje przeczucia sprawdzą :) a Ty masz już jakieś wieści? co do bólu głowy, mój gin kazał mi sprawdzić, czy to czasem nie jakiś kłopot z kręgosłupem szyjnym... ewentualnie niskie ciśnienie
agata89 no to grono 12-tek się powiększa :)
doka
witaj! widzę, że jesteś z Krk. Ja najpewniej będę rodzić w Krk :) Orientowalaś się już co do szpitali w tym mieście? I szkół rodzenia?

Idę zrobić zupę. Zupy to coś co ostatnio mogę pochłaniać hektolitrami :)
 
Ostatnia edycja:
Taaaa właśnie a propos facetów... to naprawdę gdyby nie to że cudowne dzieci potrafią robić i czasami przytulą kiedy trzeba :) to dziękuję Ci Panie Boże za cudowne przyjaciółki na które mogę liczyć :) i z którymi mogę o wszystkim pogadać... :) bo tak to mam dwójkę dzieci w domu, 5cio latek ma swoje zabawki tatuś ma swoje... a obojgiem tak samo się musze opiekować... dobrze że temu większemu tyłka już podcierać nie trzeba przynajmniej :/ grrrrr wybaczcie ale już jestem tak na niego cięta że....... ........ ......... ufff :wściekła/y:
 
czesc dziewczyny. Ja dzis z doskoku. Wzięłam się od wczoraj za robie sałatki z buraków do słoików na zimę. I dzisiaj druga partia mnie czeka.
W nocy złapał mnie jakiś silny ból jakby nerek(zlewej ztrony na dole pleców) cieżko było oddech złapać, miała któraś taką dolegliwość?

Witam wszystkie nowe kwietnióweczki. Poczytam Was dokładnie wieczorkiem jak sie ogarnę.
 
cześć dziewczyny u nas dzisiaj piękna pogoda :-)
Stokrotka bardzo się cieszę że Twoje wyniki w porządku :tak:
ziewaczka gratuluję udanego dnia i jeszcze raz wszystkiego co najlepsze:-) ale Wam fajnie że będziecie mieć swoje mieszkano,a teściową się nie przejmuj ;-)
Witam nowe kwietnióweczki
 
madziaka - ja też zupy pochłaniam jak szalona, dzisiaj robię jarzynową:-) i pewnie zjem z kilka talerzy:tak: ale u mnie zawsze tak było, czasami wolę zjeść 2 talerze zupy niż drugie danie,serio:-)
Pati - witaj wśród nas!
agata89 - ja mam dziś na 17.30 i też się nie mogę doczekać, trzymam kciuki za Ciebie kochana&&&&&
sonisia- i tak nieźle jak w grudniu byście się wprowadzili, cudownie - święta we własnym domku:happy2::happy2::happy2: Choć w sumie nie wiadomo, pewnie do rodzinki będzie ciągnęło...
 
ehh... a ja znowu w tyle... trzy ciężkie dni minęły - wreszcie odpocznę :)

w sprawie mężów, to mój też raczej z tych leniwych, ale z racji naszych przygód ciążowych musiał się pozbierać. robi wszystko -dosłownie wszystko! i naiwnie liczę, że już tak zostanie nawet po porodzie ;P

mamma_mia witaj :)

ziewaczka, gratuluję udanej imprezy ślubnej ;)

a co u naszej drugiej panny młodej, augustynki?

kobitki, a ja wreszcie czuję smyka :) wcześniej też miałam jakieś przebłyski, ale dziś jestem pewna :D
 
Pokłóciliśmy się znowu:angry: Tym razem o pieniądze. Mam wrażenie, że on tylko czekał na moment , żeby się znowu pospinać:wściekła/y: Rozumiem gdybyśmy mieli klopoty finansowe, ale z kasą raczej nie jest jakoś krucho. To wyskoczył, że mamy dom remontować, a nie pierdoły kupować. Szukał zwady- to ją znalazł.Ja i tak dysponuje bronią najmocniejszą- do łóżka przez tydzien wstepu miał nie będzie. Wiem, że to cios poniżej pasa, ale jakaś zemsta być musi:evil:


Sonisia u mnie sytuacja jest identyczna tzn. M cale życie był nauczony, że teściowa wszystko za niego robiła.Nie miał w domu żadnych obowiązków, nawet swojego pokoju sam nie sprzątał i teraz to wszystko wychodzi. Z moim M jest tak, że dobrowolnie i z własnej inicjatywy nic nie zrobi, jak pomarudzę, albo go opierniczę to dopiero wtedy zaczyna działać. Wiedział dobrze, jaki ma byc układ między nami, bo od początku wyraznie mówiłam, że ja chcę być żoną -partnerką, a nie służącą;-)

agata My mamy zestaw Mamut z Ikei i nie narzekam. Jest ok. , tylko wg mnie jest dla starszych dzieci niż Twoja córeczka. Młodsze nie są w stanie usiąść samodzielnie na krzesełku:no: Moja córcia też jest jeszcze na nie za mała. Myślę , że to idealne rozwiązanie dla dzieci powyżej 2 roku życia. Co do zestawu, do którego dałaś link, to wygląda fajnie, tylko zwróć uwagę, czy krzesełka nie są zbyt wysokie, bo będziesz miała problem taki jak my z krzesełkami Mamut, za każdym razem jak córeczka będzie chciała usiąść będziesz musiała Ty ją sadzać;-)

ganges nie miałam takiego bólu, ale wiem, że nerki często w ciąży lubią szwankować. Mój gin. na podczas USG kontroluje też jak się mają moje nereczki. Jak Ci nie przejdzie to zadzwoń , albo idż do lekarza.

Afi gratuluję ruchów:happy2:


Ogłoszonko w sprawie konkursu FIRST BIKE na organizacyjnym- zajrzyjcie;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry