reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

augustynka ja też niestety brałam antybiotyk ale tak mnie rozłożyło że nie dałabym rady bez...
a co do sikania w nocy to teraz wstaje raz, albo wcale.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję Wam Kobitki za wszystkie życzliwości. Piję herbatkę z cytryną i miodem, zjadam grzanki z czosnkiem i mam nadzieję, że będzie coś lepiej jutro. Milutkiego wieczorku Wam życzę.

stokrotta ja też przyznałam się ginekologowi, że plamiłam "po" i powiedział, że lepiej się wstrzymać, ale od jakiegoś czasu próbowaliśmy i nic złego się nie działo, więc chyba kochane łożysko pomaga :-D
 
edytka mam to samo jeżeli chodzi o tycie - też zdwojony efekt jojo :/
sonisia mam pytanie w którym H&M w gdyni byłaś, może się dziś wybiorę? :)

Witam też nowe kwietniówki :) spokojnej reszty ciąży :)
A ja witam Was w ten niedzielny poranek, dziś czeka mnie wydawanie kasy na zakupach z czego wcale się nie cieszę. Jeszcze się byczę, ale zaraz trzeba się zwijać i zacząć robić coś w okół siebie. Całusy!
 
Witajcie Kochane!
Ostatnio jestem troche zabiegana, zaraz jade na urodzinki- roczek:-):-).aj uwielbiam male bobasy hi hi.
wczoraj sadzilismy zywoploty-tzn. ja tylko trzymalam roslinke.a nie bylo to dla mnie ciezkie potem zapadlam tylko w gleboki sen.
brzuch za to rozbolal jak zrobilam masaz mojemu facetowi. ale na szczescie to bylo tylko 5 minut bolu no i wiadomo strach. ale plamien nie mam juz od dawna, wiec sie ciesze:-)
Witam wszystkie nowe KWIETNIOWKI:-D
Moje przeziebione brzuchatki jestem z Wami myslami, zdrowiejcie szybko. przesylam aniola zdrowia:-)

Edytka podziwiam Cie strasznie, ze lezalas tyle czasu w ciazy. ja bym chyba zwariowala ciagle musze cos robic. ale czego sie nie robi dla naszych maluchow:tak:strasznie mi sie podoba imie Gabriella ale niestety moja siostra ma juz...

zycze Wam wszystkim super udanej niedzieli.ja zmykam doprowadzic sie do porzadku i jedziemy na imprezke:-D
 
Witajcie,

dziewczyny wlasnie kupiłam 2 pary spodni w H&M MAMA w sumie za 20 zł !!!!! jest promocja 2 za 1 - łapcie okazje! :))
ja byłam dziś i nic dla mam nie było ... ale starszak sie załapał na zakupki;-)

Witam Przyszle Mamusie

chciala bym do was dołączyc :-) czytalam was troche ale balam sie napisac poniewaz moja historia jest troche inna teraz juz jestem w 13 tygodniu ciazy termin mam na 23 kwietnia
wiec troszke o mnie
Jest to moja pierwsza ciaza pozatym zagrozona poniewaz plamilam na samym poczatku w 5 tygodniu ciazy dostalam silnych boli pojechalam na pogotowie i mnie tam zostawili na obserwacje zrobili usg i bete pierwsza 1890 druga 1560 wiec spadła diagnoza ciaza obomarla:-( (mam nawet wypis ze szpitala) nie zgodzilam sie na lyzeczkowanie nie wiem dlaczego czy z zaskoczenia czy moze jakies przeczucie poszlam po 3 dniach do ginekologa i pecherzyk rosl dalej:-) w 6 tygodniu bilo juz serduszko ale nadal sie balam i d dzis sie boje ale jestem dobrej mysli lekarze popelnili blad i uratowalam moja kruszynke wiec moze byc tylko dobrze Bóg tak chcial zamierzam oczywiscie podac szpital do sadu poniewaz mogli zabic moje malenstwo:angry:

Mam nadzieje ze mozna jeszcze do was dołączyc Pozdrawiam

Teraz juz bedzie tylko dobrze!!!!!!!!!!:tak:jesteś bardzo dzielna:tak:

Dziewczyny- tak mi brzuch wywaliło, że wyglądam jakbym była w 5-6 miesiącu:szok: Rozumiem, że w związku z tym, że jestem puszysta brzuch mam trochę wcześniej, ale ,żeby aż tak.... Ewidentnie widać już , że jestem w ciąży. Czekam tylko, aż sąsiedzi zaczną dopytywać po co nam czwarte dziecko;-)
Miłego dnia kochane
ha ha sąsiedzi są niezastąpieni!!!!!!!:tak::tak:
Witajcie,

Nie udzielam sie ostatnio, coś mam kiepski humor prze to że ciągle muszę leżeć :confused2:
Ale wczoraj spotkała mnie miła niespodzianka :happy: jeśli się nie mylę to wczoraj poczułam pierwsze ruchy maleństwa:szok: Przez to że nic innego nie robie tylko sobie leżę to łatwiej mi chyba skoncentrować sie na tym co wysyła mój organizm, bo to pierwsza ciąża i trochę wcześnie na ruchy, ale to chyba było to...taka jakby rybka pływająca w brzuchu, ocierająca się co jakiś czas i łaskocząca :-D
kochana dobrze, ze masz szanse lezec:tak:nie masz innych dzieci do opieki i mozesz w "spokoju" wyczekiwac na dzidzie!!! aczkolwiek to na pewno trudne:tak:

Dziewczynki. Wracam z Krakowa. Znowu chora. Gardlo boli tak ze mowc nie umiem...katar okropny i ta bolaca glowa. Mam nadzieje ze jutro Was jakos nadrobie. Milej soboty.
Zdrówka!!!!!1

Ale mnie długo nie było... Witajcie!

Czas mnie bardzo ogranicza- przygotowania do ślubu i wesela. Koszmar.
Witam nowe kwietnióweczki! Ciesze sie z udanych wizytek Mamusiek!
Chorowitki szyb ko wracać do zdrowia!!! Tyle szczeście,ze to II trymestr,a nie I na chorowanie- jak ja (z antybiotykiem)(
Slub tuż tuz:tak:a potem słodkie zycie małzenskie :tak::tak:

Sonisia jak tesciowa poradziła sobie z wiesciami?

U nas weekend objazdowy. Antek wykonczył mnie dzis nerwowo wiec wiecej napisze jutro;-)
 
Witajcie kochane i znowu kierat pracy :) ja już zaczęłam. Prawie dziś zaspałam tak mi się nie chciało wstawać... tak mi się dobrze spało że tylko włączałam drzemkę w telefonie co chwile aż mnie nie obudził budzik D. o 6.. i wtedy miałam tylko pół godzinki na wyszykowanie rodzinki :/ ech... jak mi się dziś nie chce... :no:
 
Witam cieplutko w jesienny dzień. Ja właśnie dzisiaj rano znów zaczęłam dziękować Bogu za zwolnienie i że mogę po wyjściu rodzinki z domu wrócić do ciepłego łóżeczka. Właśnie takie mam dziś nastawienie więc vilmag rozumiem jak możesz się czuć. Normalnie to ja bym już pewnie zupkę nastawiała i zaczęła porządki ale dziś obiadek mam zrobiony a teściowa ma placka podrzucić a posprzątać jeszcze zdążę. Jak to się mówi " pół godzinki dla słoninki".
 
reklama
Kochana oczywiście.
Niestety natura kobiety mówi mi do przodu!
Już zaczynam sprzątać po niedzieli ale komp. włączony to będą co chwile przerwy:tak:.
 
Do góry