reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Mówiłam że byście tyle nie skrobały:-D bo już połowę zapomniałam:-D
MamiDo to teraz kochana dużo wypoczywaj
Sonisia śliczna z was para, kolorki bomba jak dla mnie:tak::-)
darucha dużo zdrówka kochana

Co do spania w dzień dzieci to moja Nikola śpi ok 2 godzinki tylko późno chodzi spać wieczorkiem bo około 22 a wstaje o 7 rano.
Wizytki rodzinne są męczące normalnie padam, a to trzeba jeszcze córuś wykapać i położyć
 
Witam sobotnio:-)ęc
Widzę, że ruch na forum dziś bardzo umiarkowany, więc szybciutko życzę tylko wszystkim fajnej soboty i dobrego samopoczucia:happy:
Zmykam na zakupy
 
Sonisia- pięknie wyglądaliście :D
Cała energia od wczoraj mnie opuściła :/ zimno na dworze i pochmurno aż się wychodzić nie chce. Musze pilnować Piotrusia żeby się nie przeziębił bo 19 października ma zabieg stomatologiczny pod narkozą a przeziębienie taki zabieg wyklucza, mam nadzieję, ze panie w przedszkolu też przypilnują go na spacerach żeby nie „zapomniał” założyć kurtki itp co mu się zdarza.

Idę gotowac po raz pierwszy barszcz ukraiński :) aż się boje co wyjdzie :D
 
dziewczyny dziękuje za komplementy - aż sie zarumienilam ;)

w nocy cały czas snia mi sie koszmary związane z remontem, brr! aż sie spac nie chce..

dzisiaj mam wielki dzien lenia, choc szkoda ze sama - moj M cały weekend na uczelni :( ale moze znajde natchnenie zeby cos dobrego mu upichcic?

miłego lazy dnia dziewczyny! ;))
 
Witam Was.
Wpadłam zobaczyć co u Was słychać i zauważyłam iż moja lista nie jest kontynuowana a jedna z Was zrobiła nową. Zatem bez sensu było ażebym zostawiła tą rozpoczętą przeze mnie skoro pojawiła się jak widać "lepsza" bardziej rozwinięta i w ogóle zaakceptowana z tego co widzę.
Tak więc powiedziałam co chciałam :-p i już Wam nie przeszkadzam ;-)
Głęboko wierzę że nie było już żadnych nieproszonych informacji po tej podanej przeze mnie dokładnie tydzień temu.
Jeszcze raz gratuluję, szczęściary jesteście!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry