reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

sonisia, ja mialam na posladkach... :/

Afi to ja Ciebie przepraszam, nie wiedziałam że miałaś takie problemy. Ściskam Cie ciepło i jestem dobrej myśli na pewno będzie dobrze!!!!!

No SZALONA! :-D za co ty mnie przepraszasz? nie poczxulam się w zadnym wypadku urażona :-)

Tworek, trzymam kciuki za usg z mężem! dawaj znać jak bedziesz po :)

------------

Witajcie :)
u mnie nic nowego. dzien zaczal sie leniwie od pogaduch z kumpelką przez tel. i pracy ;) powoli zaczynam myslec o piatkowym usg... chcialabym zeby juz bylo po... zebym wiedziala na czym stoje... :/
 
reklama
Mamido kuruj się i się nie dawaj.
monisiak20 jak już dotrzesz do tej drogerii to daj znać jaka to farba i ile kosztowała.Jak się nie mylę to paleta ma farby bez amoniaku.Ale mogę się mylić.Ja zawsze sama farbuję sobie włosy ale używałam normalnej palety z amoniakiem i ona strasznie śmierdzi.
 
Cześć dziewczyny :)
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona bo podczytuje już Was dłuższy czas i efektem tego jest juz zakup dekektora tetna :) jutro ma przyjść.
To moja druga ciąża mam już synka Piotrusia 4,5l a termin tej ciąży mam na 05,04,2011r

Niestety z powodów problemów z tarczycą jestem na l4
 
witajcie, zabawiłam trochę w Gd:-) jestem zmęczona po powrocie więc wpadłam tylko się przywitać i pochwalić:-)jestem już po badaniach w kierunku przezierności karkowej i wszystko wyszło ok, oba smyki mają widoczną kość nosową i przezierność 1,5. cieszymy się bardzo:-) no i znamy już płeć jednego maluszka- chłopczyk :-) drugiej płci lekarka nie określiła, bo nie była pewna:-)jest więc jeszcze szansa na dziewuszkę:-) moje marzenia o Piotrusiu i Klarze coraz bliżej:-) tatuś pęka z dumy,a ja padam ze zmęczenia. wpadnę jutro poczytać co u Was dobrego:-) buziaki

super darucha gratuluję:) my mamy jutro wizyte i odczuwam lekki stres..

odebrałam dzis wyniki. w moczu jedyne coś nie tak to nieznacznie obniżony cięzar właściwy..cokolwiek to znaczy..CRP i glukoza w normie. morfologie odbieram wieczorem.
piszecie tak o czosnku, ja zawsze byłam mega fanka..grzanki z masełkiem czosnkowym..mniam..natomiast teraz mega mnie mdli na samą myśl o czosnku..masakra:p
mój J to chyba jakis wyjatek, co do zapamietywania dat..on pamieta o wszystkim, to mi sie zdaza zapomniec:p poznalismy się 21 wrzesnia i co miesiać dostaje kwiaty w 21 dzień miesiąca:) miłe nie powiem, jesteśmy razem 9 lat..a on dalej pamieta:) na usg tez chetnie chodzi.
mamido zdrówka zycze!
afi trzymaj sie dzielna jesteś:) a w piatek zobaczysz, że jest ok:) wiem, wiem, łatwo mówic ..tez mam stresa!
co do rozstepów na pupie, to u mnie sa na posladkach, ale juz naprawde słabo widoczne.
miłej środy:)
 
mstrzalka witaj :)
edytka78 to jest farba fryzjerska, w drogerii raczej takiej nie znajdziesz. Trzeba się dopytywać u fryzjerów o takie i o cenę bo pewnie wszędzie inaczej. Ja za same odrosty płacę 70-80zł, ale mam mega gęste włoski.
 
Oj dziewczyny...czytając o tych Waszych smakołykach aż sama nabrałam ochoty na coś i chyba pójdę zaraz na drugie śniadanko. :))

Ogólnie samopoczucie dobre. Tylko musiałam dziś znowu śmigać do laboratorium, bo coś nie halo mam wyniki z moczem i musiałam jeszcze raz zanieść na posiew. Ale na szczęście czuję się super.

Próbuje się zabrać za pakowanie, bo jutro wyjeżdżam do Holandii na parę dni. Oby tylko podróż minęła bez niespodzianek w postaci mdłości.

Miłego dnia Kobitki :*
 
Robaczek sama przechodziłam przez brak chęci do czegokolwiek i wierz mi cokolwiek byś od nas nie usłyszała i tak nie pomoże, najpierw musi zapanować miła atmosfera wokół Was a reszta sama się poukłada. U mnie z kolei ostatnio same kłótnie a to rodzice, a to brat, a to synowie się popychają za chwilę płaczą za sobą z tęsknoty po to by po kilku godzinach ponownie się przepychać… galimatias !

Jeżeli chodzi o ruchy to ciężko tak opisać musiała bym narysować brzuch, w każdym razie to miejsce na przełomie ciała opalonego i bladego od majtek bikini. Wiadomo każdy ma inny krój stroju ale u mnie tak wypada mniej więcej w tym miejscu lub troszkę powyżej tej lini no i oczywiście na samym środku z odchyleniami na prawo i lewo ale drobnymi. Zresztą gdy się położysz na płasko jesteś w stanie wyczuć zgrubiałą macicę w tej chwili przypomina troszkę jajowatą kulę wielkości pomarańcza??? W każdym razie tak ja to wyczuwam. Ginekolog na ostatniej wizycie pokazał jak można fajnie obserwować na własnym ciele jej wzrost dna.


Darucha szczęściaro ale się cieszę ! u nas powinna być trojaczki by marzenia imienne się spełniły



Dziewuchy przebrzydłe a czy Wy na prawdę nie chcecie być na liście kwietniowych mamuś? (kierowane do tych które milczą) pisać mi tu juz na priva co trzeba bo z batem znajdę i nie daruję!!!
 
Robaczek sama przechodziłam przez brak chęci do czegokolwiek i wierz mi cokolwiek byś od nas nie usłyszała i tak nie pomoże, najpierw musi zapanować miła atmosfera wokół Was a reszta sama się poukłada. U mnie z kolei ostatnio same kłótnie a to rodzice, a to brat, a to synowie się popychają za chwilę płaczą za sobą z tęsknoty po to by po kilku godzinach ponownie się przepychać… galimatias !

Jeżeli chodzi o ruchy to ciężko tak opisać musiała bym narysować brzuch, w każdym razie to miejsce na przełomie ciała opalonego i bladego od majtek bikini. Wiadomo każdy ma inny krój stroju ale u mnie tak wypada mniej więcej w tym miejscu lub troszkę powyżej tej lini no i oczywiście na samym środku z odchyleniami na prawo i lewo ale drobnymi. Zresztą gdy się położysz na płasko jesteś w stanie wyczuć zgrubiałą macicę w tej chwili przypomina troszkę jajowatą kulę wielkości pomarańcza??? W każdym razie tak ja to wyczuwam. Ginekolog na ostatniej wizycie pokazał jak można fajnie obserwować na własnym ciele jej wzrost dna.
A jak to można zaobserwować ? Jakbyś spróbowała opisać byłabym wdzięczna :)
 
reklama
Z testu wynika, że lokatorem w brzuchu jest CHŁOPCZYK :happy:
Test polega na wykryciu w moczu męskich hormonów. Jeżeli są obecne kolor robi się czerwony, jeżeli męskich hormonów nie ma kolor jest zielony- czyli będzie dziewczynka. U mnie wyszła piękna czerwień , czyli synek:tak::-)

sonisia ja kupiłam test w tym sklepie Testy na płeć dziecka, test płci, sprawdzanie płci dziecka w ciąży ale widziałam je też na Allegro.

Robaczek ja ruchy czuję po lewej stronie na dole brzucha

mamido zdrówka Ci życzę kochana.


Ale mam ochotę na bigosik....Coś chyba muszę zdziałać w tym kierunku;-)
 
Do góry