reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Dlaczego ten test taki drogi :-(
Gdyby nie to że mam do kupienia 2 kurtki zimowe, 2 pary butów zimowych na co pójdzie koło 400 zł nie wspominając o kwocie czesnego za przedszkole i zerówkę no i moją uczelnie za semestr z góry to zdecydowanie fundnęła bym sobie tego testa ale w zaistniałej sytuacji priorytetem są zimowe potrzeby chłopców.
Jeżeli jeszcze jedna z Was pozna płeć nie wytrzymam :-p

vilmaq jedną dłonią uciskasz nad spojeniem łonowym tak by macica się "wybrzuszyła" a drugą dotykasz, czuć baaaaardzo wyraźnie.
 
Czesc Dziewczyny!
Widze, ze wspaniale wesole wiesci! od razu sie lepiej poczulam bo bylo znow zle:-( zwolnilam sie dzis wczesniej i zaraz sie klade na drzemke. wygladam jak ja to nazywam "skrzywiona";-)
Stokrotta gratuluje chlopczyka w brzuszku
Darucha bardzo sie ciesze, ze wszystko ok z maluchami! i ze poznaliscie juz plec choc jednego:-)
Mstrzalka witaj!!!!

Mamido zycze duzo zdrowka

Dziewczyny ja tez sie zaokraglilam.wlasnie siedze i nie moge zapiac mojej ulubionej bluzy:-(
ale czego sie nie robi dla naszych malych kruszynek kochanych...

wydaje mi sie, ze tez powoli zaczynam czuc jakies ruchy.np. jak mialam zapiete pasy w samochodzie. mysle, ze to moze za wczesnie.ale przeciez pamietam z poprzedniej ciazy to gilgotanie,albo muskanie.tego nie da sie porownac z niczym innym. jestem pewna,ze nie byly to ruchy jelit
ale to narazie zostaje miedzy mna, dzidzia a Wami:-)
 
Stokrotta gratuluję synka :-) jeżeli testy nie kłamią ;-)

Magda-gdańsk gratuluję męża :-) ja swojego poznałam 12 lat temu i szczerze sama nie pamiętam dokładnej daty. W sumie jaka 14-latka by pomyślała, że z tym chłopakiem weźmie ślub :-D

Póki co to jedyne ruchu jakie czuję w brzuchu to tylko moje jelitka. Mogłabym wziąć je za bąbelka, ale on raczej nie wydawałby dźwięków :baffled:

Ech... właśnie K zadzwonił, że nie wyrobi się do lekarza :-(

 
Stokrotta- gratuluję syneczka
Tworek- to usg i tak będzie dla Ciebie wspaniałym przeżyciem-a o to żeby pójść na następne sam Cię będzie błagał, zobaczysz...
Mstrzałka- witamy w gronie kwietniówek

Idę zdychać dalej:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Test na płeć faktycznie sporo kosztuje:baffled: Gdzieś czytałam, że w innych krajach jest tańszy, a u nas cena jest wysoko bo to nowość.Dziewczyny , które mieszkają w poza granicami naszej pięknej ojczyzny może będą coś wiedziały w tym temacie;-)


Mstrzałka Witaj:-)

justynaj gratuluje ruchów:-)


Nabyłam na okolicznym bazarku kapustkę kiszoną, mięsko i kiełbasę w sklepie i zmykam bigosik pichcić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry