reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

stokrottta a co to test na płeć ??????? gdzie sie je kupuje ?!

biegne pod prysznic bo dzis zwariowany dzien!

buziaki dla was i brzucholi! :))
 
reklama
Witajcie brzuchatki:-). Ja was zabiję za te smakowite opisy tego co zajadacie. Jestem po śniadaniu ale jak przeczytałam wasze posty to oczywiście robiłam grzanki tylko z dżemem malinowym i szklanką mleka. Było pyszne.
Julianna ja bym na twoim miejscu już została w domu bo zdrowie i dzieciątko jest najważniejsze, a jak coś będzie się działo to nikt w pracy ci nie podziękuje że mimo złego samopoczucia starasz się i pracujesz a l4 w ciąży płatne 100% więc co Ci zależy.
 
stokrotta koniecznie daj znać co Ci wyszło:tak::-)
Vilmaq przepis na masełko brzmi całkiem całkiem muszę spróbować:tak: następnym razem kochana umieszczaj przepisy w odpowiednim wątku:tak:
 
wiem paulusia ale tak sie rozpisałyście z tymi grzankami że chciałam dorzucić swoje dwa grosze :) a przepis przekleje i tam :)
 
witam serdecznie
ostatnio ograniczam się do podczytywania tego co piszecie, jakoś kompletnie nie mam weny, w domu atmosfera średnia, moja siostra jest strasznie humorzasta a ostatnio ma problemy finansowe to już w ogóle porażka, lepiej w ogóle się nie odzywać bo można dostać tylko opie...l, także nie fajnie
baffled5wh.gif
do tego ostatnio prawie codziennie boli mnie głowa, w nocy się nie wysypiam bo albo mały beczy i mnie budzi albo latam sikać 2 a czasem nawet już 3 razy, jutro usg i mam takiego stracha czy serduszko bije że nawet sobie nie wyobrażacie.... dobra ponarzekałam i dziękuję za uwagę;-)

Stokrotta
serdecznie gratuluję domku i trzymam mocno kciuki żeby się transakcja zakończyła pomyślnie
zdrówka!!
Sonisia
ja obrączkę już zdjęłam, boję się że przegapię moment jak zaczną mi pouchnąć palce i mogę czasem jej nie zdjąć potem wcale
Afi
myślę że samo dotknięcie brzucha to chyba nie jest aż tak groźne żebyś do końca nie mogła, tu chyba bardziej chodzi o masowanie brzucha, głaskanie, bo to moze wywołać skurcze, ale koniecznie dopytaj lekarza
współczuję przejść i strachu i trzymam kciuki żeby już do kwietnia było dobrze
vilmaq
ja też myślę że są różne bóle, bo np w pierwszej ciąży praktycznie do połowy ciąży miałam bóle ale takie lekkie i bardziej dające uczucie dyskomfortu niż bólu i było ok, ale jak mnie złapały w 15 tygodniu skurcze to od razu wylądowałam w szpitalu bo to już nie były normalne bóle związane z rozciąganiem się macicy
Tworek
mi raz koleżanka opowiadała że jej syn jak zaczął rosnąć to plecy mi całe poorało rozstępami które niestety mu pozostały
ja juz mam tyle rozstępów że nie wiem czy może być gorzej;-)
Darusia
super wieści!!
Julianna
jak masz możliwość to siedź w domku, gdzie ci będzie lepiej;-)


mam jeszcze pytanko do tych z Was które czują ruchy, w którym miejscu mniej więcej czujecie dzidziusia??
 
robaczek ja czuję po lewej stronie w podbrzuszu, najmocniej jak założę nogę na nogę jak siedze przy kompie
no i jak w nocy się obudze i nie mogę zasnąć to czuję jak leżę na plecach i ma ręce połozone na podbrzuszu

odkąd nie jem pieczywa to nie wymiotuje i mnie nie mdli
za to kocham ziemniaki
to odnośnie preferencji kulinarnych i zachcianek

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
 
Darucha- super wieści! Gratulacje:-)
Robaczek-będzie dobrze:tak:, czekamy na wiadomości po wizytce. Siostrą się staraj nie przejmować- wiem, że to trudne jak mieszkacie razem, ale Ty musisz myśleć teraz o sobie i o Brzusiu, nie możesz brać na siebie wszystkich problemów z którymi borykają się bliscy:no:
Julianka- jak masz możliwość, to wypoczywaj w domku, będziesz spokojniejsza.

No a ja dziewczynki zdycham.Tak myślałam, że coś się wykluje, bo już wczoraj nie czułam czosnku na grzankach, chociaż dałam sporo.
Zrobiłam sobie syrop z cebuli i leżakuję, jak nie przejdzie, to jutro do lekarza.
 
reklama
monisiak a jakie dokładnie to te bez amoniaku? niestety by dostać się do fryzjera na farbowania trzeba czekać koło 2 tygodni więc poprosiłam znajomą. Lekarz też wspominał o bez amoniakowych tyle tylko że nie dotarłam jeszcze do drogerii.

hejka. Nie mam pojęcia jakie to są farby bo nie pytałam o nazwę, ale będę u fryzjera w połowie października to się dopytam i napiszę. Muszę ci powiedzieć, ze są naprawdę rewelacyjne, bo mam kolor włosów naturalny taki jak ty... mysi a maluję na czarne, włosy po tej farbie mniej się niszczą i kolorek śliczny, minus to troszkę wyższa cena i konieczność malowania co miesiąc bo strasznie szybko włoski mi rosną
 
Do góry