reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

uhmm uwielbiam z suszonymi grzybami :). A właśnie jak to z nimi jest w ciąży? można/nie można? bo różne opinie słyszałam (ogólnie o grzybach)
 
reklama
ja wam powiem, że nie mam raczej zachcianek żywieniowych. Bierze mnie tylko na cytryny i raz zachciało mnie się truskawek. W sumie może i mam jakieś zachcianki, ale nie wiem, że je mam :-)

Powiedzcie mi Dziewczyny, w którym tygodniu lekarz przestaje robić usg dopochwowo i zaczyna przez brzuch?

 
Stokrotta gratuluję synusia:tak::-) ciekawe czy testy się sprawdzą?? a i smacznego bigosiku:-)
Tworek trzymam kciuki za wizytkę,a co do męża to cóż to są faceci, następnym razem pewnie już pójdzie z Tobą
justynaj gratuluję ruchów:tak::-)
 
ja miałam w 12 z Damianem juz przez brzuch, jutro mam usg wiec dam ci znac:)
ja tez myslałam, że nie mam zachcianek, ale mam:p dzis np na kawe mrożona z sowy z lodami:p
stokrota, tylko uwazaj z tym bigosem, ja miałam wczoraj i przedwczoraj..bigos zajebiscie dobry:) ale brzuch mi wywaliło i mega wzdęcie.. mój J patrzy i mówi, jezu to wygląda na 6 miesiąć:p
 
Ojej bigos, bigos z grzybkami mmmmmmmmmmmmmmmmmm kocham :-D teściowa 2 tygodnie temu zrobiła specjalnie dla mnie ale niespodziankę miałam z tym ze nie wiedziałam ze grzyby zakazane :baffled: a ja się tak nieprzyzwoicie objadłam.
Bigos bigosem a u mnie w piekarniku pizza własnej roboty dochodzi, chłopcy krązą jak rekiny koło źródła zapachów a ja sama doczekać się nie mogę.

Justynaj gratuluję ruchów doczytałam dopiero teraz hip hip huuurrraaaaaaaaaaa

stokrotta ale mnie korci ten test kurcze no....
 
reklama
Znalazłam grzybki suszone w domku:-) wstawilam, ale bez namacznia- mam nadzieję, ze mimo to ugotują się ładnie.

Syneczki przekalkuluj spokojnie, czy jest z czego mogłabys w tym miesiącu zrezygnować na rzecz testu. Może znajdzie się coś takiego.;-) Ja pewniei bym nie robiła tego testu, ale mój gin. ma takie podejście, że przed 20 tygodniem w ogóle o przypuszczeniach co do płci nie chce rozmawiać:confused:
 
Do góry