reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
chwile mnie nie było wiec toszke trzeba nadrobic! ;)

stokrotta no widzisz! domek sie znazl- gratulacje! ale najważniejsi są ludzie, którzy nadadza serduszko tym pustym/obcym scianom :)
a serduszka o gratuluje! a przez co słuchasz ?????
augustynka syneczki tez musiała sie nagimnastykiowac zeby sie udało, najwazniejsza jest cierpliwość.
zeberka ja tez chce...! :p
mamido maluszek tez juz fikal?
kamisia jeszcze raz trzymaj sie kochana..!!!
syneczki jak odrost taki duzy to moze sie skusisz na nowy kolor? ;>
emama witaj..!! to termin mamy na tego samego - ja tez 22.04..! dzisiaj potwierdzone :)

co do rozstepow- ja od mojej dermatolog kiedys słyszałam, ze mam nawilzac, nawilzac i jeszcze raz nawilzac brzuszek. do każdej kąpieli dodaje troszke oliwki dla dzieci, potem
tre sie do czerwonosci cała gabka na cellulit, a po kąpieli smaruje brzuszek nawilzajacym balsamem, czasem na celullitis, a potem na brzuch i piersi troszke balsamu przeciw rozstepom Mustella (podobno rewelacja, ale drogie :/).

lecz słyszałam po części ze jak mama/siostra/ciocia maja rozstepy to duuzo większe prawdopodobieństwo ze my tez bedziemy miały (o zgrozo!) lecz trzeba im zapobiegać w każdy możliwy sposób. potem bedzie za pozno zeby je usunac, wiec nie zaniedbujmy tego dziewczyny!

co do farbowania- ja farbowalam włosy kilka dni temu, lecz ja od lat używam cating creme gloss bez amoniaku, niby szampon na 28 myć, ale ja mam super kolor za każdym razem i nie szkodzi on naszym maluszkom, wiec mozna sie do niego przekonać :)

co do rewelacji z dzisiejszego dnia, to od kilku dni swedzial mnie palec, miałam jakies przesuszone dłonie i dzis przez przypadek odsunelam piersionek z. sedrczneo palca a tam pod pierscionkiem ranka, sucha popelana skora i piekło jak diabli. teraz mam zamiast piersionka czerwona prege ;)
wiec ostrzegam Was dziewczyny- sciagnijcie piersionki za wczasu bo to nie przelewki!

od dzisiaj fasolka zmieniła imię na alieneka, bo robi z mojego ciała dziwne rzeczy, ciśnie w połowie spodni, powoduje pol dnia mam ochote przesłać, zmusza do smazenia jabłek i wcinania ich znlodami waniliowymi (ojjjj polecam dziewczyny..!), zabiera mi cenne mikro i makro elementy i w ogóle kocham go najbardziej na świecie! :))

pozdrawiam was mocno i wasze brzuszki..!
 
Vilmaq ja również jestem za dietą po ciąży. Jak byłam nastolatką, to łatwo wychodziło mi zrzucanie ciała, chociaż wcale tego nie potrzebowałam, a teraz .... ech szkoda gadać :-(
Damy radę, na własnym przykładzie wiem że połowa sukcesu to samozaparcie, ruch i odpowiednie ograniczenia :)
noooo.. ufff! serduszko bije, maluszek ma juz 3,5 cm i FIKAL na badaniu..! :) mężowi sie łezka w oczku zakrecila.. i mi tez :)
jak mi ulzylo..!!! wrzuce fotkę jak zeskanuje, bo przez kom mi nie wchodzi.
gratuluje!!!!!! jak ja zobaczyłam swojego machającego do mnie rączkami na USG to zakochałam się od pierwszego wejrzenia :)
 
MamiDo myślałam, że to nie jest dużo pracy, jeszcze gdy rozłożyłam na cały dzień :-(

Sonisia, przynajmniej wiesz, że masz w sobie życie :-) jakby było łatwo to byś się nudziła.

Ech zazdroszczę wam Dziewczyny, ale jutro i ja idę do lekarza i opowiem jak teraz wygląda Bąbelek. już nie mogę się doczekać :-D

 
Wpadłam się przywitać i powiedzieć że lecę z moczem na kontrole. Niby zwykła kontrola ale jakieś bakterie wyszły niepostrzeżenie i trzeba to sprawdzić, tylko ze głupia gdy już zrobiłam co trzeba musiałam odkręcić i ponownie zakręcić bo źle nałożyłam i zaczęło się ze zdenerwowania wylewać :baffled: W każdym razie boję się że niepotrzebne bakterie nawpuszczałam i wynik wyjdzie zafałszowany.
sonisia nie nie zmiana koloru nie wchodzi w grę, w połowie zimy farbnęłam się na czarno i zamierzam w tym wytrwać jak najdłużej. Mój naturalny to taki jakiś myszowaty blond a rozjaśnianie niestety strasznie mi wysusza włosy z kolei w czerni jak by odżyły a już prawie rok je "katuje" więc najwyraźniej im odpowiada.
kamisiu wiesz jak bym chciała byś z nami została? ale wiem że nie będzie to łatwe. Trzymam kciuki za to byś do nas dołączyła ale z młodszą fasolką od naszych. Obiecaj że jeżeli tylko zafasolkujesz będziesz z nami.
edytka mój brat miał krwiomocz ciągle wysoka temperatura, straszne bóle, do dziś się leczy a ma 24 lata. Generalnie niemiła sprawa. Uściskaj dzielną córeczkę !
Tworek czekamy na dobre wieści.
sonisia Ciebie plecy a mnie brzuch, ojjj jak swędzi... nie żadna alergia, nie żadne uczulenie na kosmetyk wydaje mi sie że skura sie rozciąga i stąd te napady swędziaczki strach pomyślec co będzie później.
emama Ty szalona Ty, do a spać to kiedy? :-p ja o 22 wymiękam i leżę jak długa chłopcy i mąż szaleją wokół łóżka a ja o niczym już nie wiem.
anussia no popatrz ale lepsze to niż by miał sam wybierać. Pomysłowy facet.
monisiak a jakie dokładnie to te bez amoniaku? niestety by dostać się do fryzjera na farbowania trzeba czekać koło 2 tygodni więc poprosiłam znajomą. Lekarz też wspominał o bez amoniakowych tyle tylko że nie dotarłam jeszcze do drogerii.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki.
Dziś krótko, bo umieram chyba.Wczoraj zaglądnęłam, ale miałam sily już pisać. Dopadła mnie ta okropna jelitówka i takiego horroru jeszcze chyba nigdy nie przeżylam. Złapały mnie wczoraj wieczorem takie dreszcze, że pod czterema kocami i w gubym dresie leżałam , a i tak mnie telepało jak galaretką. Każdy kawałek ciała boli mnie tak jakbym była calutka połamana:eek: Noc spędziłam w kibelku- w szczegóły nie będę się wdawać;-)
Odpiszę tylko z ostatniej strony- wybaczcie- jak dojdę do siebie to nadrobię i poodpisuję:sorry2:

Sonisia mam taki detektor
DETEKTOR TĘTNA PŁODU ANGELSOUNDS + ŻEL USG GRATIS (1830341785) - Aukcje internetowe Allegro

Miłego dnia dziewczynki- zmykam się kurować
 
kurde ja juz nie wiem. Czy tak słaby detektor kupiłam, czy nie umiem go uzywac???? Bo nawet swojego tetne nie słysze!!!! szmery, bajery i nic wiecej!!!:wściekła/y:
 
augustynko dokłasnie taki sam sprzęt mam co stokrotta z tym ze ja za swój zapłaciłam 149 zł na allegro akurat nie było gdy się napaliłam na jego kupno. Słuchaj skoro nie słyszysz nawet swojego bicia serca to ewidentnie jest coś nie hallo.
Serduszko maluszka słyszę doskonale czasem nawet dziwie się że aż tak głośno z kolei swoje to już w ogóle po uszach daje !

stoktorra
kuruj się kochana jelitówka paskudna sprawa a jak boli...
 
reklama
augustynko dokłasnie taki sam sprzęt mam co stokrotta z tym ze ja za swój zapłaciłam 149 zł na allegro akurat nie było gdy się napaliłam na jego kupno. Słuchaj skoro nie słyszysz nawet swojego bicia serca to ewidentnie jest coś nie hallo.
Serduszko maluszka słyszę doskonale czasem nawet dziwie się że aż tak głośno z kolei swoje to już w ogóle po uszach daje !

stoktorra kuruj się kochana jelitówka paskudna sprawa a jak boli...


Dzieki Syneczki
chyba postaram sie zwrocic ten detektor. Tylko, ze jest tam taka polityke, ze zwrotów nie ma jest tylko wymiana. I zastanawiam sie na co moge wymienic... Postaram sie zeby kolezanka cos kupiła w tej cenie ale nie wiem czy ona bedzie chciała :/ nie moge sie do niej dodzwonić.
 
Do góry