reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
ooo nie wiedziałam.... no to faktycznie. A czy to głaskanie zabronione jest na cały okres ciąży?
dobrze że jest oki!!!!
 
Hej dziewczynki:):);)
Stokrotta dużo zdrówka:tak: Pij dużo
augustynka może rzeczywiście wymień na taki sam
Co do rozstępów to ja mam a uważam że bardzo dbałam, do kąpieli dodawałam oliwki i po się nią smarowałam i dodatkowo kremem z ziajki przeciw rozstępom, i co guzik. Moja mama też miała i chyba mam skłonności:-(
Edytko dużo zdrówka dla córeczki:tak:niestety wiem co to znaczy mieć chore dziecko
U nas dzisiaj piękna pogoda:-) młoda śpi jak wstanie zjemy obiadek i na plac zabaw trzeba korzystać :-) a włoski może dzisiaj sobie zrobię;-)
 
g_agnes, nie przemeczaj sie, a jak sie martwisz, to skonsultuj kłucie brzucha z ginem. z tego co ja wiem, t niebezpieczne są głownie skórcze, czyli ból przypominający ten przed @

a w sprawie brzucha, to jest dokładnie jak magda napisała. bede pytac mojej ginki w piatek (bo wtedy mam usg) i sie dowiem czy nadal nie moge dotykac brzycha
 
vilmaq, byc moze macica sie rozciaga, ale mnie w pierwszej ciazy nic nie bolalo... :/
i tez nie o sam bol brzucha chodzi ;) bo bylo mega groznie... :/ ale nie bede was meczyc moim przypadkiem ;) napisze wiecej w piatek po usg i badaniu
 
reklama
afiliacja, wiem wiem, mnie akurat w pierwszej też nic nie dokuczało. Nie mówię że to jest tylko i wyłącznie praca macicy, ale nie uważam że nie każdy ból jest niebezpieczny ... a każdy powinien indywidualnie konsultować z lekarzem. W tej ciąży mam takie bóle, uzasadnił że są one wynikiem rozciągania macicy - widocznie miał jakieś podstawy żeby postawić taką diagnozę, pewnie gdyby działo się coś niedobrego kazałby mi na te bóle uważać :sorry2:
 
Do góry