reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej dziewczynki. od dwóch dni troche mnie kłuje w brzuchu. Czy któraś z Was też ma takie uczucie? Mam nadzieje ze nic poważnego się nie dzieje. Wizyte mam 5 paździrnika pod kątem badań genetycznych.
Dzisiaj jade do siostry po ten sprzęt słuchania serduszka;) mam nadzieje ze dzisiaj je usłyszę;)
 
reklama
stokrotta wracaj nam do zdrowia:tak: paulusia jeśli za bardzo cię nie mdli to możesz śmiało się farbować:-) agustynka a może wymień na taki sam detektor bo ten może jest wadliwy...jagooda gdzie ty się chowasz przed nami? jak tam samopoczucie?
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki:)
ja już po badaniach. oddałam mocz, morfologia, CRP i glukoza. pytałam o hormony tarczycy, dwa podstawowe kosztuja 50 zeta, skusze sie na nastepnym pobraniu.
niania dzisiaj ma wolne, pisała wczoraj, że chora jest. przyjechała dzis babcia i właśnie poszli na spacer z Damianem, a ja mam leże w wyrku.
mąż dzisiaj 2 godziny dłużej w pracy, więc będzie koło 18 dopiero. dobrze, że obiad mam z wczoraj:) na jutro zrobie ogórkową a po południu J ma zamiar zrobic pizze:D
zycze zdrówka chorowitkom!
 
dziewczyny mozecie mi powiedziec czy lekarz rodzinny to to samo co internista? mam isc na konsultacje do internisty i kazdy mi mowi ze to lekarz rodzinny,ale ja juz sama kurde nie wiem...moze ktoras sie orientuje?
 
Tworek- daj znać po wizycie. Trzymam kciuki:-)
Stokrotta-zdrowiej szybciutko-pamiętaj o popijaniu wody-często i małymi łyczkami:tak:
Augustynka- przecież zwrot czegoś jak się nie podoba, a reklamacja jak nie działa, to dwie różne rzeczy. Muszą Ci przyjąć do reklamacji, jak nie słyszysz swojego tętna, to ewidentnie coś nie tak:sorry2:
G_agnes- to chyba wiązadła macicy się naciągają i tak kłuje -tak mi gin mówił, ale jak Ci mocno dokucza, albo się bardzo niepokoisz to dzwoń do swojego gina.

Byłam dzisiaj z córą u lekarza bo pokasłuje, no i pech chciał, że chip w karcie uszkodzony(chyba od noszenia w przegródce w portfelu), no i musiałam jeszcze NFZ zaliczyć-dobrze, że nie było kolejki.Lekarka oczywiście nas przyjęła, ale powiedziała, że trzeba to załatwić, bo i naczej będę musiała podpisywać za każdym razem oświadczenie, że dziecko jest ubezpieczone.
A teraz chyba idę na drzemkę, bo coś słaba dziś jestem.
Madziara- wielu lekarzy rodzinnych ma specjalizację z interny, lub chorób wewnętrznych, więc w większości przypadków powinno być to samo- ooo!Teraz dojrzałam, że jesteśmy prawie sąsiadkami-mam do Tychów jakieś 15km:-)
 
Ostatnia edycja:
stokrotta, zdrowia!

sonisia, ja używałam musteli całą poprzednia ciążę. a dokłądniej od 3 miesiąca ciąży na brzuch, uda, biodra, pośladki i piersi. wcieranie dwa razy dziennie nie pomogło uchronić się przed mega rozstępami... na biodrach i pośladkach miałam czerwone pręgi jakby mnie ktoś nożem poorał... :no: na szczeście blizny zbledły i są bardzo mało widoczne. ale w poprzednie lato straszyłam na plaży... pocieszało mnie tylko to, że przynajmniej brzuch i piersi były nieskazitelnie gładkie :tak:

juz sama nie wiem co teraz myśleć o tych balsamach...? na razie smaruję mustelą (pewnie kupię coś jeszcze i będę używać dwóch na raz) wszystko oprócz brzucha - mam zakaz dotykania i nie wiem czy już tak będzie do końca i do porodu nie będę mogła smarować brzucha? :confused:
 
ja nie cierpie sie smarować:( zmuszam sie czasami, ale żadko mi sie udaje..po ciąży z Damianem mam rostepy na piersiach, biodrach i pupie, brzuch ocalał. tak jak u Afi juz zbledły i nie sa straszne, bo na poczatku naprawfe słabo to wygladało..wiadomo lepiej jakby ich nie było, ale juz sie przyzwyczaiłam chyba..
 
reklama
Do góry