reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

mam napisane "REDUKTOR ROZSTĘPÓW KREM" firmy Ziaja

tworek, ja mam inny niż ty balsam:) nie rozumiesz mnie chyba:)
chwile przed ciążą kupiłam balsam ujedrniający z ziaji i nie wiem czy moge go uzywać, rozumiesz już? :)
ja nim smarowałam dupsko, uda, brzuch i cycuchy. narazie go odstawiłam, nie wiem czy komuś oddać, czy moge go uzywac.
mam nadzieje, że udało mi sie przekazac moje mysli:)
 
reklama
tworek, ja mam inny niż ty balsam:) nie rozumiesz mnie chyba:)
chwile przed ciążą kupiłam balsam ujedrniający z ziaji i nie wiem czy moge go uzywać, rozumiesz już? :)
ja nim smarowałam dupsko, uda, brzuch i cycuchy. narazie go odstawiłam, nie wiem czy komuś oddać, czy moge go uzywac.
mam nadzieje, że udało mi sie przekazac moje mysli:)

fakt, nie zrozumiałam Ciebie :-) przepraszam

 
Magda 85- jak wrócę od doktorka, to znajdę mail od konsultantki ziaji, bo ja też mam z ich czarnej serii reduktor i masło i pisałam do nich, czy można w ciąży i puszczę Ci go tylko daj mi ze trzy godzinki bo teraz lecę:-).
 
Przed chwileczką tradycyjnie- jak co dzień polożyłam się i szukałam serduszka dzidzi. Trwało to dobrze ponad 5 min., ale wkońcu udalo się- ZNALAZŁAM!:-):-):-) Pika ślicznie i miarowo, aż mi się łezka zakręciła... Dalam emkowi posłuchać, czy to czasem nie moje omamy, ale dumny tatuś też stwierdził , że to ewidentnie bicie serduszka:-)
Teraz już będę spokojniejsza. Wybaczcie ,że znowu o sobie, ale skakać mi się chce z radosci, że udało mi się znależć tętno dzidzi.

Augustynka nie martw się, bo ja do wczoraj też nie słyszałam tętna:no: Pokombinuj troszkw różnych miejscach, a jak nie słyszysz to poczekaj cierpliwie do jutra i próbuj znowu.

Paulusia ja farbowałam włosy w każdej ciąży i wszystkie dzieciaczki mam zdrowe więc raczej można;-)

Julianna kupujemy domek w powiecie Proszowickim:tak:

magda gdańsk co do Ziaji nie wiem, ale w poprzedniej ciąży używałam balsamu ujędrniającego i przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży z Rossmanna. Nie polecam bo rostępy na tyłku i tak się pojawiły:confused2:


Zaliczyłam wyprawę po sklepach za prezentem urodzinowym dla M i w końcu zakupiłam mu maszynkę elktryczną do golenia i grę na Playstation Move. Ten drugi prezent brzmi jak prezent dla dziecka no, ale może choć raz coś mu się spodoba, bo w zegarku, który dostal w zeszłym roku, był tylko kilka razy:dry: Położę się chyba na trochę. Młodsze pociechy wybyły z babcią na spacer więc mam w końcu chwilę dla siebie:happy:
 
Witam :-) Byłam dzisiaj u ginekologa.Ale mi lekarza załatwiła teściówka nie ma co :wściekła/y:
afi,augustynka-ja też jem co 2 godziny bo inaczej mam mdłości i akurat jem pizzę :-) bo cały dzień byłam u mamy a później u ginekologa
augustynka-krwawienie z nosa w ciąży jest normalne ale krwotoki :szok: to powinnaś szybko skonsultować z lekarzem
stokrotka-gratuluję ruchów :-)
Emama-witaj :-)
 
reklama
Dziewczynki, ja już po wizytce-opis w wątku o wizytach:-)
Emama - witaj w gronie kwietniówek:tak:
Stokrotta-super, że możesz posłuchać serducha-gratuluję.
 
Do góry