reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

biorę Acard, folik i fambion.
duphastonu raczej nie bede brała...bo do tej pory tylko niepotzrebnie mi martwe ciąze podtrzymywał...i w moim przypadku nie jest konieczny...

na razie chodze co chwile do WC i jest czysto...więc bez paniki....

w razie czego jestem umówiona na 14.00 do kliniki...ale jak nic się nie bedzie działo to odwołam bo bym musiała sie sporo urwać z pracy a to nie jest tu mile widziane.....
wizyte mam w poniedziałek...myślę, że jak nie będzie juz plamień do dotrwam....
 
reklama
:-)

Ewo witaj :-)

Pragnę się pochwalic iż mój Oliwierek od dziś zaczyna zerówkę :-D tzn nie jestem absolutnie za tym że rok wcześniej poszedł moim skromnym zdaniem bezpodstawnie zabierają dziecku dzieciństwo a 1kl w wieku 6 lat to już w ogóle absurd ale serce rośnie gdy maluch rozpoczyna kolejny etap w życiu. Mój mały duży zerówiak.
Z kolei zawożąc Amadeuszka do przedszkola widząc matki czekające pod salą najmłodszych dzieci i słuchające jak płaczą wspomnienia wróciły jak to w zesżłym roku robiłam tak samo. Jak serce mi pękało gdy słyszałam swoje maluchy za drzwiami krzyczące mamusiaaaaaaaaaa mamusiaaaaaaaaaaaaa.
z tym że w tym roku zdecydowanie panie mają gorzej, tegoroczne 2latki same otwierają drzwi drapią kopią - dramat.

A wiec zostawszy sama w domu zabieram się za tosty, później pomyślę co na obiad następnie ponownie nauka, dalej zrobic obiad, odebrać chłopców każdy z innego miejsca, szybka zabawa z maluchami, gazem do banku, zebranie w przedszkolu i dopiero wieczorem chwila dla rodziny. Tak więc może mnie dziś nie być na bb.
 
czesc dziewczyny!

macelina, co do 1 września to pobudka o 8, bo gowniarze z pobliskiego gimnazjum wybrały sobie miejsce spotkan na schodach pod moja klatka, a ze mieszkam na parterze to wszystko slychac, także ch**e muje na dzien dobry.. grr!
ale juz 12.09 zamkną nasze osiedle z zewnątrz- nie moge sie doczekać

karolcia nosek do góry, bedzie dobrze, ale żadnego krwawienia nie mozna lekceważyć, choc u ciebie to plamienie i jednorazowe, lecz lepiej chuchac na zimne.

ja jestem głodna jak wilk, lecz zapomnialam przez sen wziasc hormonu na tarczyce i musze odczekać ok pol godzinki zanim cos zjem, zeby sie hormon dobrze wchlonal :(

ale na śniadanie zjem sobie naleśniki z nutella i swiezymi malinami.. mmmmniam!

ale halo halo! potrzebuje pomocy. na dniach wybieramy sie z
moim M na urlop do Niemiec i ja mam straszne filmy o pasy no tak ciasno zawsze przylegaja do podbrzusza, ze musze je luzowac i trzymać w ręku (codziennie bardzo dużo jeżdżę autem).

czy znacie jakies klipsy lub zaczepy na pasy??? ?????

syneczki gratuluje! :) moj siostrzeniec dzisiaj takze zaczyna także zerowke .. a dopiero co był taki malutki
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :)

Karolcia trzymam kciuki żeby było ok, żeby plamienie już się nie powtórzyło.

Sonisia to się chyba nazywa adaptery do pasów dla kobiet w ciąży. Poszukaj na allegro lub w jakimś sklepie motoryzacyjnym.

Mnie dziś brzuszek pobolewa i jakieś głupie czarne myśli krążą po głowie :(
 
Witajcie:-)
U nas dziś była historyczna noc :-D Ninka zasnęła o 20:50 i obudziła się dopiero o 5:45, ależ jestem wyspana :-) cudownie było nie wstawać w nocy i mam cichą nadzieję, że nie był to jednorazowy wybryk.
Jeśli chodzi o wspomnienia z porodu to ja poproszę nieco krócej tym razem, o 2 skurcze co 3-4 minuty, o 3 odeszły mi wody ,a Ninka urodziła się o 13:30 także miałam serdecznie dośc tym bardziej ,że skurcze były non stop co 3 ,a w końcowej fazie co 2 minuty i nie miałam kiedy odpocząc ani się rozluźnić, ale tak jak piszecie jak mała była już na świecie to szybko cały wysiłek i ból poszedł w zapomnienie :tak:
Karolcia- trzymam kciuki by wszystko było ok!
Sonisia- to piękną pobudkę miałaś nie ma co :no: a śniadanka zazdroszczę, aż mi ślinka cieknie na samą myśl, ale samej nie chce mi się konstruować takich smakołyków z rana, lenistwo :-D
Syneczki- to faktycznie musi być wielkie przeżycie, przede mną jeszcze wszystko i pierwszy dzień w przedszkolu i w zerówce, oj będzie się działo za jakiś czas ;-)
martolinka- ja dziś muszę wykorzystać na obiad pierś z kurczaka więc pewnie będzie w kawałeczkach z warzywami i ryżem, albo po hawajsku, zobaczy się jeszcze, ja najchętniej w ogóle bym teraz jadła same zupki i jakieś bezmięsne rzeczy, jakoś kompletnie odrzuca mnie od mięsa, nie mdli mnie, ale nie mam na nie ochoty nic a nic, no ale sama nie jestem więc mięsiwo musi na obiad od czasu do czasu być ;-)
 
Witaj antuszka :-)
karolcia81-ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza,niby nie ma co się nie niepokoić póki nie widać krwi ale skoro miałaś za sobą poronienia to sprawdziłabym czy wszystko ok.
 
reklama
Mycha
mi tak mówił jeden lekarz że nie można tego określić:eek:

Można, po prostu badając progesteron :) dzisiaj robiłam betę i progesteron, potrzymajcie kciuki za przyrost bety bardzo proszę ;) Siedziały obok mnie dwie ciężarne i jedna, ta w bardziej zaawansowanej powiedziała, że na mdłości dobry jest świeży imbir, ale nie pamiętam co kazała z nim robić.
 
Do góry