reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

pierwszy raz słyszę , że progesteron podtrzymuje sztucznie martwe ciąże, kto Ci to powiedział?
niestety to prawda, ja jestem tego najlepszym przykładem niestety
choć oczywiście nie uważam że przyjmowanie progesteronu jest czymś złym, jak jest niski poziom to jak najbardziej trzeba przyjmować,
ale może nie rozmawiajmy o tak strasznych rzeczach sród dziewczyn które tego nie przeżyły i nigdy nie przeżyją mam nadzieję
 
reklama
niestety to prawda, ja jestem tego najlepszym przykładem niestety
choć oczywiście nie uważam że przyjmowanie progesteronu jest czymś złym, jak jest niski poziom to jak najbardziej trzeba przyjmować,
ale może nie rozmawiajmy o tak strasznych rzeczach sród dziewczyn które tego nie przeżyły i nigdy nie przeżyją mam nadzieję

masz rację, trzeba zresztą myslec pozytywnie, a sio złe myśli :)
 
witam,
Ja biore duphaston, lekarz mi przepisał przy pierwszej wizycie bo codziennie bolał mnie brzuch, na początku bgrałam trzy razy dziennie teraz już tylko 2. Dr mowił, że jka brzuch nie bedzie bolał to można przestać brać.
Troche mnie przestraszyły wasze wypowiedzi.
Ale wczoraj byłam na usg i jest bicie serduszka i jest wszytsko w porządku.

Do którego tygodnia czekałyście żeby wszytskim powiedzieć? ja jestem w 6 i wie tylko mój mąż.
 
Wydrukowałam własnie wnioski o przyjecie do złobka nienarodzonej dzidzi . Jutro musze zawieżć razem z kserem dowodu osobistego.. zebysmy sie tylko dostali


Zartujesz, ze nienarodzone dziecko trzeba juz do zlobka zapisywac :szok:

Dziewczyny, troche czytam, nic nie pisze. Dzis tak okropnie sie czuje, ze cos strasznego. Niedosc, ze mdlosci mam takie, ze ledwo siedze, to jeszcze jakies przeziebienie mnie dopadlo. Glodna jestem, ale na jedzenie patrzec nie moge,wcisnelam kisiel wlasnie, obok stoi herbatka imbirowa, ale ona tak srednio pomaga. Najlepszy swiezy imbir, z cytryna moze byc. W domu mam syf. No tragedia.
A na dzis mialam sie do fryzjera umowic. Dobrze, ze tego nie zrobilam. Chociaz moze swieze powietrze by mi pomoglo. Ale nie mam sily make-upu zrobic.
 
dzien dobry dziewczyny! tydzien temu dowiedziałam się, żem w ciązy, więc wpadam na forum. to moje drugie dziecko, Miłosza urodziłam w czerwcu zeszlego roku. Mam na imię Marta, witajcie i przyjmijcie do grona kwietniowych mam.
 
Zartujesz, ze nienarodzone dziecko trzeba juz do zlobka zapisywac :szok:
.
niestety nie . Jutro sie zapiszemy juz ostatecznie i bedziemy gdzies na liscie na miejscu 250 wiec jest jakas szansa , ze jak dziecko bedzie mialo około 8 mscy sie dostanie...to absurd , ale cóż. Pensja nauczyciela niewielka i szkoda mi wydac ja na prywatny złobek. Tym razem pomyślałam wczesniej

dzien dobry dziewczyny! tydzien temu dowiedziałam się, żem w ciązy, więc wpadam na forum. to moje drugie dziecko, Miłosza urodziłam w czerwcu zeszlego roku. Mam na imię Marta, witajcie i przyjmijcie do grona kwietniowych mam.
Witaj!!!:tak:moja imienniczko
 
reklama
Do góry