reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hehe mi jakos ta mieta pomaga, tak jak i i tic taci i gumy mietowe;)
prawda, każda musi wypróbować na sobie, jednej pomoże to drugiej co innego.
atsonia biedna kumpela..ja m,oj poród wspominam prawie idealnie:) był niezbyt długi a ból nie taki straszny..tylko rodziłam podczas swińskiej grypy i szpital był zamkniety, więc nie mogliśmy być razem:(
idę sie myć. buźka
 
reklama
Oj żebym ja tym razem miała łatwy i szybki poród. Pierwszy trwał u mnie od 10 rano do 2.15 w nocy. Całe 16 godzin. A w połowie wołałam znieczulenie.I jeszcze skończył się kleszczowo bo maluch utknoł. Ale co prawda do prawda jak dadzą Ci dziecko to cały ból i strach odchodzi w niepamięć. ;-)
 
Ostatnia edycja:
angelie super ze przycisnelas..! z mojego doświadczenia facet, żebyście zdecydowali sie na jakis dzien tygodnia - my mieliśmy w środę (to była nasza 8 rocznica) i to był najlepszy wybór ! nigdzie nie mieliśmy problemu z terminem, mogliśmy przebierać w lokalach, fotografach i dosłownie wszędzie i na wszystko na dzien dobry mieliśmy ok 20%rabatu.
akurat była to sroda po majowce(kończyła sie chyba we wtorek) wiec rodzinka tylko wziela dodatkowe 2 dni wolnego a wszyscy nam dopisali / z całej polski i nie tylko :)

Augustynka gratuluję !!! ja nie tak dawno przezywalam to samo.. achh, jak miło powspominac!

czytałam Was wszystkie dziwczyny ale oczy mi lecą.. do pozniej! :)

ps- jutro wielki dzien..! pierwsze USG! :):):):)
 
Dzień dobry.
Dziwne co piszecie o mięcie bo ja będąc w ciąży z Gabrysią codziennie piłam mięte bo miałam taką chęć i żadnych dolegliwości z tego powodu nie miałam. Każdy jest inny.
 
Witajcie.

potrzebuje Wszej rady
wczoraj wieczorem miałam lekkie brazowawe plamienie - tylko na papierze toaletowym - wkładka czysta ...zaraz sie połozyłam i dzis rano już nic nie było (przynajmniej na razie), czy któras tak miala....jestem po proronieniach i juz panikuje....wizyte u gina mam dopiero w poniedziałek....chyba, że sie jeszcze dzis cos pojawi to pojadę jak najszybciej....
 
Ja bym już była u gina. A duphaston bierzesz? Ja jak byłam z takim krwawieniem w szpitalu to miałam leżeć plackiem i dostawałam po 2 tab 3razy dziennie.Ale jeśli już poroniłaś wcześniej jedz do lekarza a będziesz spokojniejsza.Może najlepiej najpierw zadzwoń do lekarza i zapytaj .
Moja bratowa tak miała przez pierwsze cztery miesiące a teraz ma córcie. Nie panikuj.
 
Witam się i ja czwartkowo:-)
karolcia idź kochana lepiej do lekarza w szczególności że już miałaś ciężkie przejścia w ciąży,lekarz cię uspokoi bo na pewno wszystko ok.

Co do porodu do nie wspominam najlepiej 9,5h się męczyłam ale warto było:):):)
 
reklama
Witajcie,
Karolcia masz przykre doswiadczenia więc lepiej idz do gina. Bierzesz teraz jakieś leki?
Sonisia kciuki za wizyte:tak:
bede dzis dzwonic do gina zeby umówić sie na jutro na wizyte:tak:ze złobka mieli tez przysłac mi , która jestem na liscie a tu cisza wiec musze sie przypomniec.
Co dzis gotujecie? ja mam ochote na danie ze szpinakiem:tak:
 
Do góry