reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Część dziewczynki.

Pati czuje sie dzis dobrze. Ma tylko 37.2 . Nic nie słychać jak oddycha. Więc to chyba musiało być po szczepieniu .

Myself zdrówka życzę i marsz do łóżka odpoczywać i kurować sie.

G_agnes witaj ! Daj znać po wizycie u gin. Trzymam kciuki.

Marcelinka fikała nóżkami :-) ale fajnie więc to już nie fasolka tylko piękne ruchliwe dziecko:-) Zazdroszczę i gratuluje . To przeczucie mówi Ci ze będzie dziewczynka? mi nic nie mówi.
Piękne zdjęcia pięknej laseczki !


Paulusia ma rację nie róbmy sobie bałaganu i piszmy posty w odpowiednich tematach. I w tej chwili Marcelinko nikt Ci nie chce robić na złość tym samym ze wiesz gdzie jest temat ze zdjęciami bo sie tam udzielasz.

Paulusia moze Ty będziesz zamiast mnie na moderatora? Powiem Ci ze sie bardzo ale to bardzo na dajesz.
 
reklama
Część dziewczynki.

Pati czuje sie dzis dobrze. Ma tylko 37.2 . Nic nie słychać jak oddycha. Więc to chyba musiało być po szczepieniu .


Paulusia moze Ty będziesz zamiast mnie na moderatora? Powiem Ci ze sie bardzo ale to bardzo na dajesz.
:zawstydzona/y: Bardzo się cieszę że z Patrykiem już lepiej:-)
A co do tego żebym została moderatorem to wy zostałyście wybrane i dacie radę:-);-). Tylko piszcie do admina o uprawnienia i będzie oki
 
Witam, mam na imię Ewa i wstępnie termin na 30 kwietnia. Przeczytałam kilka postow poprzednich i możecie tak w skrócie napisać o czym mozna wtym temacie pisać? bo nie chcę robić bałaganu ;)
 
Syneczki sie już zgodziła i bardzo dobrze. Ja tu jestem nowa bo od czerwca tego roku i nie do końca wiem o co chodzi. A Ty widzę dużo kumasz i lepiej sie na dasz. No nie daj sie prosić.
Co wy dziewczyny to Paulusia na moderatora?!
 
Bunny ja co prawda jestem na forum już bardzo długo ale o byciu moderatorem wiem tyle co ty bo nigdy nim nie byłam. Więc myślę że obydwie nadajemy się tak samo, a skoro ty kochana zostałaś wybrana poco to zmieniać??
Chyba że bardzo nie chcesz ale to dziewczyny muszą się zgodzić:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a musi być 2 modków? Bo jak nie to niech będą Syneczki, Bunny i Paulusia.

Jestem za :-)

Dzień doberek w południe.
Więć u lekarza wczoraj byłam, infekcja górnych dróg oddechowych i przepisał mi Pani antybiotyk. Ale nie wykupiłam, bo nie chcę ryzykowa. Dostawłam zwolnienie do końca tygodnia, kupiał syrop Prenalem, popijam mleko z czosnkiem i miodem i zmyakam zaraz znowu pod kocyk żeby się w końcu wyleczyć :-)

Witam nowe mamusie i gratuluje udanych wizyt z usg i bijących serduszek :-).

Postaram się odezwać wieczorem jak lepiej sie poczuję

Udanego dzionka życzę :-)
 
reklama
Do góry