reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej laseczki:)
witam nowe kwietniowe mamy:)
mi sie wydaje, że juz jest za dużo watków i juz robi sie bałagan.
u mnie mdłości ciag dalszy, jak cos zjem to przechodzi na chwile, a potem wraca..nie moge ich ciągle zajadac, bo bede wygladac ja czołg:p
chorowitkom zycze zdrówka!
my jutro śmigamy na wizyte, zobaczymy, co tam słychac u fasolek;) nie powiem, stresa mam..


czekałam tylko na to az mi ktos zwróci uwage na zdjecia!!! i się doczekałam! :sorry::crazy:
skoro wiedziałas gdzie nalezy umieścic foty to po co robisz to na głownym? prowokacja czy co, bo nie kumam?
 
reklama
Jestem za :-)

Dzień doberek w południe.
Więć u lekarza wczoraj byłam, infekcja górnych dróg oddechowych i przepisał mi Pani antybiotyk. Ale nie wykupiłam, bo nie chcę ryzykowa. Dostawłam zwolnienie do końca tygodnia, kupiał syrop Prenalem, popijam mleko z czosnkiem i miodem i zmyakam zaraz znowu pod kocyk żeby się w końcu wyleczyć :-)

Witam nowe mamusie i gratuluje udanych wizyt z usg i bijących serduszek :-).

Postaram się odezwać wieczorem jak lepiej sie poczuję

Udanego dzionka życzę :-)

Kurczaczek - Zdrówkaaaaaaaaaaa zycze!!!!!!! Odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj :-)

magda85-gdansk - tak moj wystep na tym forum zaczynam od prowokacji zdjęc mojego dziecka! hahaha dobre!!!
Myślisz, ze po to tu jestem? Po to zeby szybko wyleciec z tego forum??
Dziewczyno weź nie pisz bzdur - u kuma do żaba. Sajonara:eek:

A i do pozostałych dziewczyny - obiecuje poprawe ;)))) :zawstydzona/y:
 
Witam :-)
anansie i krucha i g_agnes i mycha79-witajcie :-)
robaczek_25-super że masz zwolnienie,teraz możesz spokojnie oddać się macierzyństwu i dbaniem o fasolkę,tylko szkoda że tyle stresu Cię to kosztowało :no:
magda85_gdańsk-współczuję mdłości
Bunny86-mam nadzieję że Twój bidulek zaraz będzie czuł się lepiej
myself-życzę zdrówka,kuruj się i leż w łóżeczku
Marcelina1984-gratuluję serduszka :-) też już bym chciała zobaczyć ps.śliczną masz córeczkę
paulusia2209-hehe to miałaś okazję zobaczyć jak to będzie z dwójka dzieci :-D
g_agnes-super wieści z wizyty
martolinka-trzymaj się ;-)
kurczaczek_k-Tobie również życzę zdrówka :-)

Dziewczynki kłuje mnie prawdopodobnie szyjka macicy,miałam tak z Nati ale to przed porodem jak główka napierała i nie wiem co teraz myśleć :-(
 
Ostatnia edycja:
robaczek z tego co się orientuję to lekarz gdy nic się nie dzieje nie musi wystawić zwolnienia a nawet nie może. Głupie zasady ale można trafić na lekarzy którzy są w porządku tak jak ten do którego trafiłaś.
Paulusia
wiem ze w sumie on miał rację tylko ja się znalazłam w kropce bo on mi nie chciał dać a w pracy mi powiedziano że mam przynieść to zwolnienie, bo to nie praca dla kobiety w ciąży, po prostu miałam nadzieję ze pójdzie mi na rękę zwłaszcza ze i tak nie dałabym rady pracować długo tam w ciąży, ale z jego gadki wynika że nie dałby mi zwolnienia gdyby było ok chyba nawet jak bym miała duży brzuch, ale na szczęście ten problem już nie jest mój;-)
Marcelinka
śliczna córeczka:-)
Bunny
możliwe że ta gorączka po szczepieniu była, ale powiem ci że mój Mateusz miał chyba 3 razy dwudniową gorączkę bez żadnych innych objawów, gorączka po leku spadała a po 4-5 godzinach rosła znowu i tak ok 2 doby, raz nawet zrobiłam badanie moczu bo myślałam że to jakaś infekcja ale wszystko ok było, do dziś nie wiem co to za gorączka była
Kurczaczek
zdrówka!!!
Martolinka
ja tez dziś ledwo chodzę, oczy mi się kleją, nie mam na nic sił, a jeszcze głowa mnie zaczęła boleć, aż sobie kawe zrobiłam może mnie pobudzi;-)


jesli chodzi o moderatora równie dobrze może być nim Paulusia, mi to absolutnie nie przeszkadza no i mi się wydaje że by to Ci odpowiadało;-) także jeśli Bunny Ci oddaje pałeczkę a masz chęć ją przejąć to ja jestem za:tak:

a ja dziś zaliczyłam pawika:eek: mdłości na ogół nie mam, a dziś mi się zrobiło niedobrze aż wreszcie było coraz gorzej i zwymiotowałam! nic przyjemnego i mam nadzieję że to jednorazowe było:baffled:

mi sie wydaje, że juz jest za dużo watków i juz robi sie bałagan.
też tak mi się wydaje
 
Hej hop witam się środowo :-)

g_agnes po pierwsze witam, po drugie gratuluje serduszka po trzecie u mnie też w przypadku dziewczynki będzie Marcelinka chłopiec to Fabianek :-) tak wiec kto wie czy nie będziemy miały immieniczek :-)
marcelinko no co ty mówisz prześliczne imię ojjj Ty.
Córcia śliczniusia mmmm jak marzenie.
Bunny jak dobrze że z małym już lepiej ucałuj od ciotki klotki.
myszko trzymię kciuki daj znać po powrocie

A ja dziś cały dzień w rozjazdach. Kupiłam maluchowi fotelik samochodowy taki ażeby nadawał się do wpięcia w stelaż wózka, ale o tym w odpowiednim wątku, zaraz napisze i wkleję fotę tam gdzie trzeba.
Następnie logopeda a ze nie miał kto zostać z jednym z łobuzów zabrała z przedszkola oba i młodszy jechał z nami.
Teraz chwilka relaksu i czeka rozsypana nauka :baffled: co za dzień...
 
Anussia takie pytanie boli Cię w środku czy w pachwinie jest to kłócie? Zawsze jeśli coś Cię martwi to dzwoń do lekarza. Mi sie wydaje ze będzie jest dobrze i masz sie nie denerwować.

Marcelinka dobrze ze sie porawisz :-):-):-) trzymam Cię na słowo.
A jeśli chodzi o Magdę to jej nie o to chodziło ze dla "prowokacji" wstawiłaś zdjęcia córy tylko o to ze zrobiłaś to tutaj (wiedząc ze nie tu jest ich miejsce a w innym temacie) i czekałaś aż ktoś Ci zwrócić uwagę. I tak szczerze to była taka mała prowokacja . Tylko na mnie nie krzycz bo sie boję.:-)

Robaczek a to moze być trzy dniowka przy temperaturze 37.1 w tej chwili ? Ja na pisze nieco inaczej gratuluje pierwszego pawika ciążowego :-) no i życzę by był ostatni:-)

Syneczki lecę oglądać fotelik:-) a czego będziesz sie uczyć?
 
Ostatnia edycja:
reklama
anussia Jeżeli nie jest to mocny ból to spokojnie wszystko jest dobrze
Bunny prawo cywilne części ogólnej, zobowiązania ogólne i szczelólne, prawo rzeczowe, prawo spadkowe i prawo rodzinne a to wszystko w 6 książkach na jeden egzamin z jednego przedmiotu nooo idzie się pochlastać :wściekła/y:
 
Do góry