reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Dzien dobry brzuchatki ;-)

Witam nowe Kwietniowki :-)

Aleeee mam mdlosci. Do tego glodna jestem strasznie i musze zrobic jakies sniadanie... Nie wiem jak tego dokonam...

Potem musze jechac do szefowej po payslipa, bo mi nie przyslala, a nie mam ochoty sie z nia widziec. Chcialam pod koniec wrzesnia pojechac i powiedziec jej o ciazy. A tak nie wiem czy dzis zapytac ja do kiedy mam macierzynski teraz. O ciazy raczej jej nie powiem, poki usg nie zrobie.

Milego dnia
 
Marcelina1984 Śliczności ten twój pulpecik :-)
Ja sobie dogodziłam i wziełam tabletkę tranu na śniadanie i ciągle mi się nią odbija i jest mi niedobrze blee . To był pierwszy i ostatni raz.
Ja idę do lekarza w piątek i też USG już nie mogę się doczekać.
 
Witajcie!
Ostatnio niezbyt wiele sie udzielam, bo co skończę wszystko czytać i mam się zabrać za odpisywanie to młoda się budzi :cool: a wieczorem nie mam już na nic sił i o 22 odpadam kompletnie. Ninka ma chyba jakiś bunt rocznika (jesli w ogóle coś takiego istnieje :-D) chce tylko i wyłącznie na ręce, ewentualnie może postać chwilę na parapecie i popatrzeć co się dzieje za oknem. Zabawki są fuj, jeżdżenie jeździkiem, pchanie pchacza, lalki, huśtawka na wszystko nie. Już nie wiem czym mam ją zająć szczerze mówiąc by nie chciała na ręcę. Ale sobie pomarudziłam ;-)
U mnie nadal mdłości i wszelkich innych objawów brak. Może tylko wieczorem jestem nieco bardziej zmęczona i spiąca niż normalnie.
robaczek- szefowa spoko babka, chyba dość długo musisz tam już pracować ,że ma takie ludzkie podejscie. A lekarz cóż- lepiej zostawić to bez komentarza. Jak najbardziej Ci się to zwolnienie należy, praca ciężka w systemie zmianowym nie ma co w ogóle dyskutować. Dobrze, że trafiłaś na kogoś normalnego, bo niestety nieraz się slyszy o problemach z l4.
myself- to kuruj się ostro przez te dwa najbliższe dni i mam nadzieję, że będzie ok. Gdyby mógl Ci się przydać jest też syrop dla kobietek w ciąży *spam*.

Regulamin jak najbardziej by się przydał, będzie wszystko jasne i zapanuje ład i porządek :-D Jeśli chodzi o wątek zamknięty i jakieś wybory to się nie udzielam ,bo to dla mnie temat nieznany.
 
Dziewczynki po to są zakładane inne watki aby tam zamieszczać zdjęcia i info o wizytkach u lekarzy a nie tu ponieważ robi sie bałagan. Nie gniewajcie się że zwracam uwagę ale chyba wszystkie chcemy aby był tu porządek. I dziewczyny wyznaczone na moderatorów piszcie do admina o nadanie wam uprawnień, to będziecie mogły przenosić posty we właściwe miejsca:-)
 
reklama
Dziewczynki po to są zakładane inne watki aby tam zamieszczać zdjęcia i info o wizytkach u lekarzy a nie tu ponieważ robi sie bałagan. Nie gniewajcie się że zwracam uwagę ale chyba wszystkie chcemy aby był tu porządek. I dziewczyny wyznaczone na moderatorów piszcie do admina o nadanie wam uprawnień, to będziecie mogły przenosić posty we właściwe miejsca:-)

czekałam tylko na to az mi ktos zwróci uwage na zdjecia!!! i się doczekałam! :sorry::crazy:
 
Do góry