reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Anussia jak byłam z patim w ciąży to miałam takie kłucie w dniach kiedy miałam mieć okres. Moim zdaniem to nie groźne


Syneczki :szok: :szok: :szok: dla mnie czarna magia. Będziesz prawnikiem? Kiedy egzaminy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bunny
na trzydniówkę chyba trochę za niska temperatura, więc u was to pewnie reakcja po szczepieniu
Syneczki
nie zazdroszczę, ja już zakończyłam naukę kilka lat temu i teraz ciężko by mi przyszło coś wbić do głowy;-)
 
Marcelina po co je kasować przenieś je do tematu ze fotkami. Bo tu za jakiś czas nikt ich nie odnajdzie a szkoda bo masz piękną córcię i warto sie nią chwialić.
 
Bunny robaczku no już wymiękam. Tak prawo, tak staram się być prawnikiem. IV rok. Kończyła bym w tym roku aplikację ale z racji tego że wzięłam 3 lata urlopu dziekańskiego tak więc został mi jeszcze 5 rok a po ukończeniu studiów dwa lata aplikacji adwokackiej. Wierzcie mi mam już dość !!!
 
witam:)
ja sie zdzrzemnełam z ółtorej godziny, troche pomogło, ale dalej jestem zmeczona..pewnie przez to lezenie nie mam w ogole energii..straszne to jest. jutro wizyta, więc sie okaże co i jak:)
bunny dziekuje za zrozumienie..
rozumiem, ze hormony w ciąży szaleja, ale wydawalo mi sie, że napisałam grzecznie i takiej odpowiedzi oczekiwałam marcelino..zdjęć córci nie ma co kasować, wystarczy, że nowi moderatorzy przeniosą je na odpowiedni watek, bo córa sliczna:)
ja jeszcze nie pawiowałam w tej ciąży (z damianem 3 razy i nie pamietam jak to było), ale czasem wolałabym puścic pawia i miec spokój, czy to tak tak nie działa, że po pawiu lepiej tylko dalej mdli?
laski na duphastonie jak sie czujecie?
miłego popołudnia

sycezki powodzenia, ja nie jestem stworzona do nauki, nie cierpie sie uczyć!! został mi rok do lic z wych fiz i sie zabrc nie moge..
 
Ostatnia edycja:
Bunny robaczku no już wymiękam. Tak prawo, tak staram się być prawnikiem. IV rok. Kończyła bym w tym roku aplikację ale z racji tego że wzięłam 3 lata urlopu dziekańskiego tak więc został mi jeszcze 5 rok a po ukończeniu studiów dwa lata aplikacji adwokackiej. Wierzcie mi mam już dość !!!

wowwwwwwwwwwwwwww SZACUN!!!! :):tak:
 
Marcelinko przypomnij mi jak ma na imię Twoja córeczka?
magda dziękuję no ja nie mam wyjścia, za miesiąc 26 lat studia na ukończeniu, dwójka dzieci trzecie w drodze ojjj nie mogę pozwolić sobie już teraz na zmianę zawodu tym bardziej ze w innym się nie widzę. Jest ciężko nie ukrywam nauki tyle że nie mam tak naprawdę czasu na nic prócz dzieci męża i praca. Nawet na pracę w sumie czasu nie ma bo gdyby nie to że miałam dużo praktyk w zawodzie nie było by szans pogodzić wszystkiego. W chwili obecnej kancelaria w której do czerwca pracowałam została zawieszona z racji rozbudowy filii a więc nie czekałam i na ten czas znalazłam sobie posadę na stoisku toto lotka przy obsłudze lotomatu. Na moje szczęście przepracowałam miesiąc i zaszłam w ciążę, zwolnienie i teraz siedzę w domu bo przecież nie pozwolę mojemu brzuchowi pochłaniać tego promieniowania. Ale to jeszcze nic 3tys mam na umowie ponieważ byłam nowa i pracodawca chciał mnie zachęcić kwotą bym była lojalna bo tam ogromne pieniądze echodziły przez moje ręce no i sam sobie teraz bata zszykował :-p no w sumie on przez 2 miesiące a potem zus będzie płacił do końca ciąży a następnie macierzyński a wiec mam nadzieję ze zdołam sobie troszkę odłożyć.
Tylko w sumie jak odkładać gdy trójka dzieci, do ręki troszkę ponad 2tyś i potrzeba kupna dużego mieszkania a co za tym idzie wydatki związane z wprowadzką. Coś czuję ze wszystko pójdzie na bierząco.
Bunny u mnie dzis pomidorowa i pierogi z grzybami i kapustą.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-)

Augustynka jak dzis z Twoim samopoczuciem? Lepiej?

a dziękuję odrobinkę lepiej :)

)
augustynka-co sie stało? Skąd te czarne myśli?

Nie mam pojecia anussia201. Boj się, że coś z dzidzią bedzie nie tak... Strasznie mnie to martwi :|

augustynko i jaka decyzja w sprawie ślubu? widzę że suwaczek w dalszym ciągu widnieje ;-)

Suwaczek jest, ale wszytsko zalezy od tego co powie lekarz ortopeda w sprawie moich bioderek. Jak wyrazi zgode t robimy teraz, a jak nie to po urodzeniu dzidzi.
Chciałabym troszke potanczyk na swoim weselu :)

Pozatym musze sie pochwalić!!!
Moj R zrobił mi wczoraj niespodziankę i przygotował czarujące oświadczyny w Kazimierzu Wielkim :) Było jak w filmie.... Az sie popłakałam... Ahhh.... Wiem, ze oswiadczyny nie mogły byc duzym zaskoczeniem, bo mamy wyznaczna date slubu, ale mimo wszytsko tak mnie to urzekło... :) A pierscionek przesliczny :)))

Pewnie wszystkiego nie nadrobiłam co pisłąyscie, bo brak czasu. Aczkolwiek witam wszystkie nowe Kwietnióweczki 2012 i gratuluje rosnących fasolek!

Jezeli chodzi o moderatorów to zdaje sie na Was Piekne Panie, bo ja nie obaczajam co trzeba ogarniac bedac modratorem. Także musi sie tym zając któs kto to lubi i ma na to czas, zeby nie uszcześliwiąc kogos na siłe :)


Jeżeli chodzi o obiadek to ja wczoraj przygotowałam ogromny gar krupniku i bitki wieprzowe i ziemniaczkami. Takze zostało na dzisiaj :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry