reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

A ja się przeziębiłam :-(
Trochę mnie to przeraża.
Próbowałam domowych sposobów no i zaraz idę do lekarza po zwolnienie na 2 dni. W pt niestety muszę być w pracy :-(
Miałam też dziś na później umówioną wizytę do endo ale chyba nie dam rady jechać przez całe miasto :-(
 
reklama
Dzien dobry mamuski ;-)

Syneczki 2 - jestem jestem ! W domu mam laptopa zepsutego i nie moge pisac - przez granie w Simsy :) Tak mi się nagrzał, ze padł. Boże mam nadzieje, ze ta się jakos go naprawic bo mam tam wszystkie zdjecia!!! bym się chyba zachlastała jakby się skasowały ;(((((

Wiec na USG wszystko SUPER ;)))) serduszko ładnie bije ;))) A jak już ładnie fasolka kopała nóżkami :)) Moj maz stwierdział (tak jak przy 1 ciazy) ooo, ze to bedzie syn..piłkarz ;)) Ja na, to, że TAAAA...przy 1 ciazy tez mówiłes, ze widzisz siusiaka :)
I pewnie bedzie może znowu dziewczyna - co mnie cieszy :)
Termin z USG na 8.04, z OM na 06.04!
Za 3 tygodnie musze znowu przyjsc ale już z badaniami. Jezuuuuuuuuuu ile tych badan....nawet HIV ;/.
Bardzo fajny dr.!! Byłam u niego pierwszy raz z polecania! Super!!!
Polecam dziewczynom z Wawki Oferta | dr. Piotr Hadas | ginekolog | Prywatna Praktyka Lekarska

robaczek_25 - co za **** z tego lekarza !!!!! Jesteś w ciazy to masz prawo dostac zwolenienie!!! ***** bym go tam z****ła!! Frajera!!!

A ja wczoraj wieczorem z siostrą robiłam spaghetti carbonara ;) i kurde o 22.00 się napchałam jak nie wiem co!
Mnie to zawsze rano mdli. Wiec jak ide rano do autobusy, zawsze mam jakies cukierka/lizaka..bo tam to bym pawia pusciała w autobusie ;)

Odrazu ogłaszam, ze nie bedzie mnie od piatki 02.09 (od 13.00) do niedzieli 11.09. Wiec pewnie bede miała DUZZZZZZZZZZZZZZOOO do czytania jak wroce ;))
 
Witam Wszystkie Przyszłe Kwietniowe Mamy:)
Ja również mam termin na kwiecień
wg OM na 17kwietnia(rocznica naszego ślubu:) A z USG na 25 kwietnia
ale widzę, że większość z Was ma młodszą fasolkę niż z OM:)
PozdrawiaM
 
czesc kwietniowki :)

myself ja juz to przechodzilam.. nie wspominam dobrze!
oruszalysmy temat przeziębienie, wiec mozesz odszukać rady każdej z nas, a w pigułce naprawde polez w lozku, wypić sie, herbatki z miodem cytryna i malinami, mleko z czosnkiem i miodem, syrop homemade z cebuli i ja na katar kupiłam sobie euohorbium do nosa (homeopatyczny bo nie mogłam spac).

ja idę zjesc cos dobrego i niestety do pracy :(

marcelinka ale super ze juz wierzga maluszek! achh :)
mam nadzieje ze ja chociaz uslysze moje malenstwo bo wizytę mam na 1.09 !
 
czesc kwietniowki :)

myself ja juz to przechodzilam.. nie wspominam dobrze!
oruszalysmy temat przeziębienie, wiec mozesz odszukać rady każdej z nas, a w pigułce naprawde polez w lozku, wypić sie, herbatki z miodem cytryna i malinami, mleko z czosnkiem i miodem, syrop homemade z cebuli i ja na katar kupiłam sobie euohorbium do nosa (homeopatyczny bo nie mogłam spac).

ja idę zjesc cos dobrego i niestety do pracy :(

marcelinka ale super ze juz wierzga maluszek! achh :)
mam nadzieje ze ja chociaz uslysze moje malenstwo bo wizytę mam na 1.09 !

to już jutro!!!!! czekamy na relacje ;)

A witam nową kwietniówke ;)
Duzoooo nas jest!! ;)
 
Witam nowe kwietniówki :)

Myself współczuję przeziębienia, mam nadzieję że się szybko wykurujesz.

Marcelinka
, gratki tak cudnych widoków na usg :)

Do mojego usg jeszcze tydzień :/ Ale mi się dłuży!
 
reklama
Witam dziewczynki wczoraj miałam straszny dzień; młoda wstała o świcie a ja miałam od rana mega mdłości, koło 8 koleżanka podrzuciłam mi synka który ma miesiąc do popilnowania.Mimo strasznych mdłości dałam radę, młoda poszła spać a ja gotowałam i sprzątałam, jak zjadła to plac zabaw i tak do wieczorka. Z tego wszystkiego o 22 już dawno spałam, dlatego nie pisałam.
anansie, krucha,g_agnes Witam i gratuluję. Zapraszamy do udzielania się.
robaczek z tego co się orientuję to lekarz gdy nic się nie dzieje nie musi wystawić zwolnienia a nawet nie może. Głupie zasady ale można trafić na lekarzy którzy są w porządku tak jak ten do którego trafiłaś.
marcelina gratuluję serduszka;-)
Co do regulaminu to pewnie że trzeba takowy stworzyć ,może dzięki niemu i naszym moderatorom będzie porządek:):):)
a i mam pytanko może by stworzyć osobny wątek z linkami bez komentarzy co by łatwiej je było później znaleźć??
 
Do góry