reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie,
Antonio łaskawca sypia ostatnio aż do 7.30 wiec mam szanse się wyspać.M robi sniadanko i ucieka do pracy;-)
Jeeeny ja chce taaakie sniadanko:tak:
 
reklama
No ja mam taką szefową jak robaczek_25 i jak jej powiedziałam na drugi dzień po zrobieniu testu to kazała mi iść do domu i od ręki wypisała urlop. Takie szefowe trzeba szanować:tak:. Ale nie każdy ma tak dobrze. Prawda jest taka że zwolnić Cię nie mogą a jako kobieta w ciąży masz swoje prawa. I pamiętaj dziecko jest najważniejsze.Oczywiście perfidnie tego wykorzystać nie możesz bo potem nie ma do czego wracać ale oszczedzać się musisz.
 
Zobacz załącznik 386164 To w takim razie pyszne cappucinko z rana, zamiast kawki :-)

Pyszna! Cappuchino to jedyne co pije z kaw. Ogólnie jestem nie pijaca kawy - bleee.
W pracy zawsze Tigery piłam... a teraz...no cóz Cola Light ;(

Kurczaczek to biegnij szybko na zwolenienie...jak się źle czujesz to po co masz sie meczyc.:no: Ja to nie ide jeszcze na zwolnienie..bo mam wysoka prowizje i wtedy przy zwolnieniu by mi odpadła..a tego bym nie chciała. :) a, że praca siedząca nie mecząca wiec moze wytrwam nawet do konca ;):-):-):-)
 
U nas w pracy różnie traktują ciężarne, zależy od humory szefa. Jednego dnia potrafi się cieszyć i mówić że fajnie, a następnego potrafi taki tekst rzucić, że się odechciewa przychodzić do pracy.
Na ewentualne dłuższe zwolnienie to pójdę po 12 tygodniu, teraz jak się wyleczę z przeziębienia to wrócę.
Marcelinka u nas pracownicy umysłowi z biura niestety nie mają żadnej premii czy prowizji, więc czy jestem w pracy czy na zwolnieniu ciążowym zarabiam tyle samo.
 
No ja mam taką szefową jak robaczek_25 i jak jej powiedziałam na drugi dzień po zrobieniu testu to kazała mi iść do domu i od ręki wypisała urlop. Takie szefowe trzeba szanować:tak:. Ale nie każdy ma tak dobrze. Prawda jest taka że zwolnić Cię nie mogą a jako kobieta w ciąży masz swoje prawa. I pamiętaj dziecko jest najważniejsze.Oczywiście perfidnie tego wykorzystać nie możesz bo potem nie ma do czego wracać ale oszczedzać się musisz.

kurcze, to super! Tak powinno byc wszedzie - ale niestety z tego co słysze to tak nie jest :( Pare z moich kolezanek jak wrócilo z maciezynskiego, popracowały 2-3 miechy i zostały zwolnione ;( Ja mojemu jeszcze nie powiedziałam ale ogólnie jest on super :)
 
U nas w pracy różnie traktują ciężarne, zależy od humory szefa. Jednego dnia potrafi się cieszyć i mówić że fajnie, a następnego potrafi taki tekst rzucić, że się odechciewa przychodzić do pracy.
Na ewentualne dłuższe zwolnienie to pójdę po 12 tygodniu, teraz jak się wyleczę z przeziębienia to wrócę.
Marcelinka u nas pracownicy umysłowi z biura niestety nie mają żadnej premii czy prowizji, więc czy jestem w pracy czy na zwolnieniu ciążowym zarabiam tyle samo.

ooo kurcze to nie za fajnie ;( mam nadzieje, ze ty trafisz własnie na humor szefa...!!! trzymam kciuki :happy2:
 
Witajcie
nie przeczytam wszystkiego, bo sporo tego.

Wczoraj byłam cały dzień u mamy, jak się za nią stęskniłam :-)
Trochę się stresuje bo idę zaraz do dentysty, w weekend plomba mi wypadła i muszę coś z tym zrobić. Mam nadzieje że to nie zaszkodzi maleństwu.
 
JA wam powiem że pracodawcy też nic nie mówiłam na razie się dobrze czuje a pracodawcy powiem jak już będę na prawdę się źle czuć lub jak będzie widać chcę pracować jak najdłużej ale wiadomo dzidzia najważniejsza na razie musze nas karmić tabletkami na podtrzymanie:(
 
ooo kurcze to nie za fajnie ;( mam nadzieje, ze ty trafisz własnie na humor szefa...!!! trzymam kciuki :happy2:

pójdę i powiem szefowej, żeby nie patrzeć na humor szefa :-)
U nas w pracy niestety oszczędzają a najbardziej na nas i jak któraś jest na zwolnieniu dłuższym, nie zatrudniają nikogo na zastępstwo tylko zawsze komuś innego dokładają obowiązki. A ja w sumie po wychowawczym nie chcę już tutaj wracać tylko rozejrzeć się za czymś innym ;-)
 
reklama
Witajcie
nie przeczytam wszystkiego, bo sporo tego.

Wczoraj byłam cały dzień u mamy, jak się za nią stęskniłam :-)
Trochę się stresuje bo idę zaraz do dentysty, w weekend plomba mi wypadła i muszę coś z tym zrobić. Mam nadzieje że to nie zaszkodzi maleństwu.

Własnie jak to jest z dentysta? Moze dac znieczulenie? Bo ja bez znieczulenia ani rusz...tez mnie zab pobolewa ;/
 
Do góry