reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
"Leszek" to inaczej ledzwie ;) ostatnio nie chce mi sie siedzieć x laptopem na kolanach, wiec czytam i pisze z telefonu co przez co czasem nie wylapie takich "automatycznch poprawek".

nefretete - śliczna corcia! :) teraz chcesz miec pewnie chłopca..?

ale sie dziewczyny zmartwilam.. od dwóch tygodni próbuje umówić sie do mojego stałego gina na wizytę, ale jest ciągły problem z brakiem miejsc a juz sie nie moge doczekać bijacego serduszka i zadzwoniłam bezpośrednio do gina koleżanki i umowilam sie, lecz spytał sie mnie czy biorę kwas foliowy, a ja mówie ze tak, jedna tabletkę FOLIKa dziennie, a on mi mówi ze powinnam brać 3 razy dziennie! :(

ale sie denerwuje i martwię !!!!!!!
 
Martolinka, to dobrze, ze lepiej :-) nie przemeczaj sie za bardzo. Ja gacie caly czas sprawdzam :zawstydzona/y:

kinga1415 witaj :-)

sonisia, chyba nie masz sie co martwic tym kwasem foliowym. powinno sie spozywac 400mg :-) a na pewno jesz jeszcze w innych produktach typu warzywa, mieso. Nie stresuj sie :-)
 
hej! ja dziś po pierwszym dniu w pracy. Jestem wykończona, a tu 10 stron od wczoraj naskrobane, przeczytam jak Ala pojdzie spać albo jutro wczesnie rano. Spokojnej nocy dziewczynki, kurde brakuje mi was teraz :-( a czasu brak.... papatki
 
Anussia jest wersja na komorki ale ja wolę ta co jest jak normalnym komputerze. Z komórki jest na tyle wygodnie ze w każdej chwili można do Was zajrzeć i sprawdzić co tam kombinujecie. Pati zazwyczaj jak widzi komputer to tylko myśli jak go kopnąć albo uszkodzić. A powiedz co mała na roczku wyciągła? Bo albo mi umkneło albo nie na pisałaś.

Sonisia trzy tabletki mi sie wydaje ze to bardzo dużo. Tej koleżance też tyle kazał brać?

Witam nowe kwietniowki.

Agacina to chyba Ty pytałaś sie co powiedział dziewczyna na pytanie czemu nie pije winka. Otóż one wiedzą ze mam problemy z nerkami i po prostu powiedziałam ze biorę antybiotyk i było po sprawie.

Magdusia a powiedz na jak długo dostałaś umowę? Jeśli nie chcesz nie pisz. No i kiedy powiesz o ciąży?
 
Witam nowe kwietnióweczki :-)
Bunny86-my daliśmy tylko do wybierania różaniec,książkę,kieliszek i pieniądzę i Nati wybrała najpierw różaniec a potem chwyciła za kieliszek :-) a z prezentów dostała wózek dla lalek,sorter z klockami,nocnik,fotelik samochodowy i złote kolczyki
 
Kobietki ja tez biore tylko jedna tabletke dziennie FOLIKu

ALe mam gorszy problem...

Wzdecia, wzdecia, wzdecia i te cholerne przykre gazy :/ Kur*a oszaleje!!!! Nie da sie wytrzymać! Nie dość, ze mam tak masakrycznego doła od wczoraj to jeszcze ten brzuch :wściekła/y::-(

Czy Wy tez tak macie?

P.S. Przepraszam, ze nie dopisuje każdej osobno, ale mam strasznie przykry humor i cały czas mi sie płakac chce. Same czarne mysle i jeden wielki niepokój... :(
 
reklama
hej laseczki:)
witam nową mamę:)
augustynka, tez miałam wzdecia, 3 dni nie mogłam sie zalatwic..już mi J kupił czopki..zmień może diete..jakies musli, orzechy, owoce, warzywa, ciemny chleb.
 
Do góry