reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

JA wam powiem że pracodawcy też nic nie mówiłam na razie się dobrze czuje a pracodawcy powiem jak już będę na prawdę się źle czuć lub jak będzie widać chcę pracować jak najdłużej ale wiadomo dzidzia najważniejsza na razie musze nas karmić tabletkami na podtrzymanie:(

agnieszka_saszka dasz rade ;) a tak wogóle to do kiedy trzeba brac takie tabletki? Kiedy wiadomo, ze JUZ jest wszystko ok.?
 
reklama
w opakowaniu masz 20tab. bierzesz 2 razy dziennie więc przez 10dni nie dłużej, mi akurat lekarz je przepisał bo w pracy dużo stoję i chodzę a do tego strasznie podbrzusze mnie bolało a że pierwsza moja ciąża to się bał
 
Hejka kobietki

Marcelinko z tymi dentystami to różne opinie krążą. Od babć i mam jak i z gazet dowiesz się że nie wolno podawać kobiecie znieczulenia a dentysta do którego byłam zmuszona iść zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży z racji tego że mi plomba wypadła z jedynki (dwie ciąże ten sam ząb :dry:) zapytał tylko czy dobrze znoszę zastrzyki i dał połowę dawki znieczuleniowej mówiąc że niczemu to nie wadzi a wiercić na żywca nie będzie bo to dopiero szok dla dziecka a jeżeli chcę chodzić z dziurą w jedynce to mój wybór. Tak więc posłuchałam specjalisty i zarówno jeden jak i drugi syn w całości i zdrowi.

Mam pytanie? co z kawą? pijecie? nie pijecie? myślicie że jeden kubek dziennie kawy sypanej z łyżeczki z mlekiem jest ok? tez się naczytałam różności i powiem szczerze że nie wiem każdy pisze coś innego.

A tak w ogóle to wstaje rano samochodu nie ma dzieci zaskoczone czym do przedszkola pojadą schodzę na dwór patrzę ojca samochód stoi czyli padł mu akumulator i wziął sobie mój wchodzę do domu a tak kwik radości i dzikie harce. Chłopcy w szale śpiewnym że do przedszkola iść nie mogą bo nie zdążą a w ogóle mamie dzicia wypadnie z brzuszka więc mama iść tak daleko nie może:dry: jakie było ich zaskoczenie gdy tatuś zadzwonił do pracy że będzie o 9 bo synów musi podwieść:-D już nie było okrzyków euforii :-D:-D:-D
 
no jeśli mówimy o duphastonie to trzeba brać jak lekarz kazał i nie wolno odstawiać samemu bo może zaszkodzić dziecku.Bierze się do 20tc i odstawia się stopniowo zmniejszając dawkę. Po takim leku ból brzucha powinien minąć.
 
Ja rano muszę wypić kawę bo nie przeżyję. Ale piję z łyżeczki i tylko fusiarę. Czasami popołudniu jak m. do domu wróci ale wtedy rozpuszczalną i z duuużą ilością mleka i tedy to już nie kawa :-( ale jakaś alternatywa jest.
 
Gratuluje kwietnióweczki .Ja rok temu od 21.08 zobaczyłam dwie kreseczki.Teraz jestem mamusią 4 miesięcznej córeczki .Życze spokojnej pełnej radości ciąży.Trzymajcie się :-)
 
no jeśli mówimy o duphastonie to trzeba brać jak lekarz kazał i nie wolno odstawiać samemu bo może zaszkodzić dziecku.Bierze się do 20tc i odstawia się stopniowo zmniejszając dawkę. Po takim leku ból brzucha powinien minąć.

Ten sam lek mam od lekarza ale właśnie ja mam tylko 10 dni po 2 tabletki dziennie, widocznie każdy przypadek inaczej jest rozpatrywany.
Ale mam nadzieję że będzie dobrze nie wiem dlaczego ale każdy mi mówi że będzie chłopczyk ostatnio koleżanka nawet test mi robiła z długopisem hehe:D
 
Hejka kobietki

Marcelinko z tymi dentystami to różne opinie krążą. Od babć i mam jak i z gazet dowiesz się że nie wolno podawać kobiecie znieczulenia a dentysta do którego byłam zmuszona iść zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży z racji tego że mi plomba wypadła z jedynki (dwie ciąże ten sam ząb :dry:) zapytał tylko czy dobrze znoszę zastrzyki i dał połowę dawki znieczuleniowej mówiąc że niczemu to nie wadzi a wiercić na żywca nie będzie bo to dopiero szok dla dziecka a jeżeli chcę chodzić z dziurą w jedynce to mój wybór. Tak więc posłuchałam specjalisty i zarówno jeden jak i drugi syn w całości i zdrowi.

Mam pytanie? co z kawą? pijecie? nie pijecie? myślicie że jeden kubek dziennie kawy sypanej z łyżeczki z mlekiem jest ok? tez się naczytałam różności i powiem szczerze że nie wiem każdy pisze coś innego.

A tak w ogóle to wstaje rano samochodu nie ma dzieci zaskoczone czym do przedszkola pojadą schodzę na dwór patrzę ojca samochód stoi czyli padł mu akumulator i wziął sobie mój wchodzę do domu a tak kwik radości i dzikie harce. Chłopcy w szale śpiewnym że do przedszkola iść nie mogą bo nie zdążą a w ogóle mamie dzicia wypadnie z brzuszka więc mama iść tak daleko nie może:dry: jakie było ich zaskoczenie gdy tatuś zadzwonił do pracy że będzie o 9 bo synów musi podwieść:-D już nie było okrzyków euforii :-D:-D:-D

to musze pójsc do swojej dentystki. Zapytam sie jej jak to wyglada. Ale to dopiero po powrocie z wakacji. Bo w piatek wyjeżdzamy :) Moze na wczasach nie bedzie nie bolał!!!
 
dziewczyny...mam wyniki badań.....

beta 237.00
progesteron 44.54

bardzo wysoki progesteron to chyba dobrze....?

kurcze...poza bólem piersi to wogóle nie czuje się jak w ciązy...choć raz bym chciała zaliczyć spotaknie z kibelkiem....
 
reklama
Do góry