reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej dziewczyny :)
moge się do was przyłaczyć?
termin mam na 11 kwietnia... potwierdzony usg :)
To moja druga ciąża co prawda nie planowana. Już mam jednego małego urwisa i niewiem jak sobie poradze z dwojka.
Ale z tego co widze to wiekszość z was ma już malenstwa.
 
reklama
marysia ale teściowa! Moja też nie bardzo, ale z wnuczkiem pójdzie na spacer, może dlatego, że w pl jesteśmy 3 razy w roku....
Bunny może tym razem nas ominą!! Ja schudłam tylko 4, ale wymiotowałam przez prawie 11 tygodni, gardło miałam tak zjechane, że 2 anginy zaliczyłam :no:
augustynka dziewczyny już napisały, najważniejsze to spokój i kontynuować...
robaczek moja gin zawsze mówiła, że drobne dyskomfornty, kłocia i pobolewania nie zwalające z nóg to objaw zdrowo rozwijającej się ciąży, więc na pewno tak jest :tak:
martolinka super, że wszystko dobrze!!:-D
o kurczemały ma kryzys lecę!
 
dziewczynki nadrobię wieczorem, rzuciła mi się tylko w oczy przygoda martolinki, ciesze się że wszystko jest ok, teraz mąż je obiad, ja miałam problem nawet z jego przygotowaniem, a co by mówić jak musiała bym zjeść.... :( jem jogurty i tyle..... Wieczorekiem napiszę wiecej, buziaki :)
 
Hej dziewczyny :)
moge się do was przyłaczyć?
termin mam na 11 kwietnia... potwierdzony usg :)
To moja druga ciąża co prawda nie planowana. Już mam jednego małego urwisa i niewiem jak sobie poradze z dwojka.
Ale z tego co widze to wiekszość z was ma już malenstwa.

Witaj!!!!poradzisz sobie z dwojeczka na pewno!!!!!!!!;-)
Syneczki 100 m2??? to będziecie się tam szukać na calego!!!!! nie ma to jak własny kąt!!!!!
Panowie poszli na spacer a ja mam wolne!!!!

Podawajcie swoje propozycje na moderatorów to zrobimy sondę. Popytam na watku listopadowym jak dziewczyny zakładały i my założymy;-)
 
a może syneczki albo bunny86 na szefa??
Jej dziewczyny już mnie głowa boli od tych samolotów, mieszkam blisko lotniska a od wczoraj w Radomiu jest air show :( wogóle mnie to nie kręci, wręcz przeszkadza ten hałas
 
martolinka az snilas mi sie w nocy...


Dziewczyny ja na razie tylko czytam, nic nie pisze. Staram sie nie ekscytowac na razie za bardzo ciaza choc sie nie da... Chociaz juz chyba nie dopuszczam do siebie mysli, ze uslysz: strasznie mi przykro, ale serduszko nie bije.

Poki co szpital zawiadomiony, maja juz plan dzialania, wkrotce podadza mi date usg, jedno mam w przyszly poniedzialek, ale moze w tym tygodniu w innym szpitalu bede miala jeszcze.
Mam mdlosci calodobowe i ciesze sie, ze mam. W ciazy z Vikim najgorzej wspominam z calej ciazy ten czas.

Co do moderatora to poczekajcie :-) niedlugo ktos z adminow zalozy watek na Kwietniu i wtedy wybierzemy, chyba ze ktoras bardzo chce ;-)
 
a może syneczki albo bunny86 na szefa??
jeśli dziewczyny są chętnie na moda to ja jestem za
yes2.gif
 
reklama
Na usg ide dopiero w 18 tygodniu. Mieszkam w Norwegii, wczesniejsze usg mozliwejest tylko w razie powaznych komplikacji. Musze poczytac i troche zapoznac sie z Wami ,ale sporo tego jest.
 
Do góry