reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Martolinka trzymam kciuki . Na pewno wszystko będzie w dobrze.

Anussia ja nawet po wodzie wymiotowałam. Nie wiem czym żyłam chyba powietrzem.

Augustynka By uniknąć więcej takich sytuacji ustaw sobie budzik na jedną godzinę i juz nie zapomnisz. Ja tak zawsze robię bo ja pamięci to nie mam wcale i bez tego kwasu bym chyba w ogóle nie brała.


Witaj aga1234 !

Sonisia co sie stało czemu płakałaś. Oczywiście jak nie chcesz to nie pisz.
 
witam niedzielnie:-)
wczoraj mnie znowu kuło w boku jakby w okolicy jajnika, dość mocno ale na szczęście dziś już ok bo ciężko nawet chodzić było, sądzę że dzidzi nic przez to nie było bo nie to miejsce, dziś za to brzuch mnie boli dołem, nie mocno ale jednak

Jagoooodka

sto latek dla synka!
Sonisia
co się stało??
Martolinka

koniecznie daj znać, trzymam kciuki mocno za was! na pewno dostaniesz duphaston i wszystko będzie dobrze
Augustynka
dobrze że nie wzięłaś podwójnej dawki bo tak nie wolno, ale myślę że nic groźnego się nie stało jak raz zapomniałaś, przecież nie robisz tego często, poza tym myślę że lek działa chyba troszkę dłużej niż te 12 godzin, także nie martw się bo na pewno nic się nie stanie
aga1234
witaj w gronie kwietniówek
 
reklama
Angelie - milo ze tez mieszkasz w Anglii :) Bylas juz u lekarza tutaj?

Aga - witaj!

Augustynka - nie przejmuj sie presja rodzinki jesli chodzi o slub. Ja tez nie mam slubu i teraz to chyba tylko wezme cywilny za pare miesiecy i w sumie bez wzgledu na to, jaki to bedzie slub to na pewno skromny, bo taki zawsze chcialam :) Niedlugo i tak bedziesz miec duzo wydatkow :)
 
Do góry