reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Właśnie kivinko-pokaż obrączki,wcześniej już o tym pomyślałam ale jakoś nie napisałam :-)
Bunny86-byłoby świetnie gdyby Patryk został lekarzem,akurat mam stetoskop bo był potrzebny na praktyki w szpitalu.A co trzeba jeszcze położyć? bo znalazłam w necie że kieliszek,różaniec,książkę i pieniądzę.Źle wyliczyłam będzie 16 osób:13 dorosłych i 3 dzieci 9-11lat
 
Jakie fajne obrączki takie inne bo dwukolorowe a jest coś na nich wygrawerowane?
slonce85-chyba dziś kota wezmę do pokoju ale Twój pies też pewnie chętnie by się nią pobawił :-D
 
anussia moja sunia wszystko goni co się rusza :)
kivinko śliczne obrączki :)
U nas już wszyscy praktycznie wiedzą, bo jestem już po poronieniach i teraz każdy musi nade mną skakać i mi usługiwać :-D Co prawda nie cieszą się jeszcze, bo się boją, tak jak my.
 
kivinko super obraczki, jednak ja jestem fanka białego złota:) my bralismy wzór z apartu, a robił nam kumpel:) tez wyszło pp taniosci;) w aparcie kosztowały ok 5000 tys my zapłacilismy chyba tak jak wy 1500.
ja dzis zaszałam z jedzeniem..strach sie bac..paka chipsów solonych i szklanka coli;)
 
Kivinko piękne obrączki:-) ja też mam z verona i też białe i żółte złoto i daliśmy za nie 1950 zł. ale Twoje mi sie bardziej podobają. Mój sie uparł ze albo te co mamy albo nie będzie innej nosił

Anusia u nas był różaniec (ale tak schowany ze młody by go nigdy nie zobaczył) kieliszek, książka kucharska, pieniądze , śrubokret, stetoskop, kosmetyki, grzebień, nitka, zegarek kajdanki, kluczyki do samochodu. Młody dokładnie wziął stetoskop kieliszek i pieniądze. Wszyscy sie śmiali ze będzie lekarzem który pije i bierze łapówki:-) . Oby nie

Magda85 to macie super kolegę no i ile wam wyszły obrączki taniej. Bardzo dobrze bo śluby to istne dziury bez dna więc dobrze ze gdzieś sie udało zaoszczędzenić.
Ja wczoraj zjadłam trochę chipsów to mnie potem brzuch bolał więc im podziękuje.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :-)
A cierpi ktoś na bezsenność teraz? Wczoraj położyłam się spać ok 21, a zasnęłam przed 24. Budziłam się co 1,5-2 godziny na siku i wstałam o 6 bo nie dałam rady spać i do tego męczyły mnie mdłości (z czego bardzo się cieszę;-)). Mam nadzieje że dzis normalnie zasnę.
Syneczki będzie dobrze napewno, wątpię żeby ten dym z grilla Ci zaszkodził.

Fajnie byłoby żeby temat był zamknięty, nawet nie wiedziałam że jest tak możliwość :shocked2:

To jak ja... za wyjątkiem mdłosci. Nie moge spać i tyle.identycznie mija mi noc. Za wyjątkiem nudności...
 
reklama
Do góry