reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Witam, widzę, że juz jestesmy u góry :) teraz przydałoby się założyć jakieś nowe wątki i lepiej poznać :)

podczytuję was po troszku, bo zmagam się z moją ciążową bezsilnością... :/ przyszła wczoraj... i doslownie na nic nie mam sily... poza tym objawów brak.

kivinko, piękne obrączki. my tez mamy z yes'a - kupowalismy w czerwcu z bialego zlota, a moja z brylancikiem :)
augustynka, ale decyzja o odwołaniu slubu juz zapadla? moze wstrzymajcie się jeszcze, ochłońcie, pomyslcie...? przykro mi...
 
bo chyba sie zagalopowaliśmy... Dwa tygodnie temu zarezerwowalismy sale i orkiestre (po tym jak sie okazało ze jestem w ciązy). Planowalimsy ślub i wesele, ale za 2 lata. Nie mamy po prostu kasy... :/ I nie da rady, zeby tak szybko zorganizować kase. A suknie slubna już wybrałam.... :(
 
augustynka-jednak odwołujecie? szkoda bo teraz fakt szaleją hormony ale jak dziecko się urodzi to już w ogóle nie będa cieszyć Cię przygotowania do ślubu bo będzie dziecko i nie będzie na nic czasu.Ja nigdy nie kłóciłam się tak z E.dopiero jak pojawiło się dziecko
Bunny86-wow ile rzeczy daliście Patrykowi ale interpretacja lekarza który pije i bierze łapówki świetna! :-D
 
Nawet nie chodzi, ze sie kłocimy, bo ostatnie dni są cudowne, ale jednyne to brak kasy. A tego nijak sie nie da przeskoczyc.

Bunny86 - widać, ze Patryk od małego wie czego chce. Wybrał co najwazniejsze. Zdrowie, kase i alkohol do zabawy :) Mądre Dziecię masz! :)
 
Afi to utworz wątek Poznajmy sie czy jakoś tak. Cio? Współczuje dolegliwości. Mnie na razie tylko modlości dopadły ale jest to na tyle to dokuczliwe ze najchętniej bym nos odcięła.

Augustynka przecież nie musicie teraz brać ślubu ze względu na ciążę. Zróbcie tak jak planowaliście za dwa lata kasę zdarzycie odłożyć a i dzidzia będzie zadowolona bo sie będzie bawić na weselu rodziców. Będzie dobrze ważne ze sie kochacie a papierek to tylko formalność która zawsze można załatwić. Trzymaj sie


Anussia dla mnie to jeszcze bylo mało tych rzeczy bo w końcu zawodów jest pełno ale ten mój juz na mnie wsiadł żebym nie przesadzała:-)
 
Ostatnia edycja:
augustynka, my wzielismy ślub cywilny w sierpniu byłam w 5 m-cu ciąży:) a slub kościelny z weselem jak damian miał 5 miesiecy, czyli w maju. przygotowania do slubu bardzo mnie cieszyły, damiano jeździł ze mna na przymiarki i nie było żadnego problemu. więc moze teraz cichy slub cywilny, a za dwa lata koscielny? wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem. bo akt slubu to 80 lub 90 złotych. bukiecik moze byc skromny i wcale nie slubny, bo za słowo slubny płaci sie dodatkowo zauwazyłam;) sukienke mam na sprzedaż hihi jak cos;) szylam na miare:)

no niby slub to tylko papierek, ale dziecko rodzi sie od razu z nazwiskiem taty i moim zdaniem jest duzzzo łatwiej:)
 
Moja rodzina burzy sie na ślub tylko cywilny, bo mówią, ze papier mi niepotrzebny, a wazne to co przed Bogiem. I złe doswiadczenia mają co do samego slubu cywilnego przez moją siostre. Ehh szczerze mówiąc mam dosyc juz słuchania dobrych rad od całej rodziny. każdy gada mi co innego i juz mam dosc. Ale opinie takie z boku , jak Wasze to całkiem inna sprawa. Dziekuje :*
 
reklama
augustynka domniemam, że jestes juz pełnoletnia..więc to twojej zycie..żyjemy w kraju, w którym właśnie taki "papierek" ułatwia mnośtwo rzeczy..mąż bedzie mógł zawieść chociażby podanie o becikowe..nie trzeba będzie jeździć i załatwiac zmiany nazwiska..
 
Do góry