reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
jagoda witaj :)

dziewczyny, ja kompletnie nie wiem o co chodzi znprzejiesieniem na gore itp, ale jesli ma to ułatwić śledzenie naszych postów i zakładanie osobnych wątków to super, bo czasem mamy jakies konkretne pytania czy sprawy, a tak to czasem trudno sie połapać :)

gratuluje serduszek!!!!!

zmykam spac, bo jutro z rana nad jeziorko do rodzinki bede sie inhalowac świeżym powietrzem i biegać za moimi trzema najkochanszymi siostrzencami :))
 
jagodka-wszystkiego najlepszego dla synusia :-)
sonisia-miłego wypoczynku nad jeziorkiem
Bunny86-co do roczku to będzie skromnie u nas w domu.Normalny obiad i deser.Będzie łącznie 15 osób
 
Ostatnia edycja:
no fajnie by było jakbysmy to wszystko poukładały... Generalnie robaczek_25 pierwsza załczęła pisać :) Może piszcie po prostu która by sobie poradziła, która by chciała, bo nie wszystkie są na tyle "komputerowe" chyba :) I bardzo podoba mi sie zamkniety wątek, bo o nie wszystkim łatwo pisać jak wszyscy czytają.

Slonce85 już niedługo na pewno bedziesz czuła tylko radości, a nie obawy! Tego mocno życzę!

Generalnie spać nie mogę, jeść za to mogę w porcjach ogromnych, a nad moim wielkim tyłkiem juz nie moge zapanowac. Piersi tez juz mam jak melony, musze kupic stanik, bo dołem musze troche wypuścic ze sutki nie wyskakiwały :)
Oglądałam z moim R. mieszkanie na wynajem, bo musimy zmienić. Dużo ładnych, ale kosm iczne ceny... Albo pietro nie to.Musze mieć albo parter albo pierwsze. Ew. wyzsze , ale z winda... Poszukiwania trwają. Co do ślubu to nie wiem kurde czy nie zmienimy daty na za rok...


Życzę Dziewczynki miłego sobotniego dnia!
 
wczoraj powiedzilam tescia o ciazy byli jacys obojetni i jak dla mnie sie nie cieszyli..przykre troche to jest..:(
ja biore luteine bo brzuchol mnie boli cos , ale w poerwszej ciazy tez mnie bolal ciekawa jestem czym jest to spowodoowane, pani dr bez problemu da mi zwolnienie ze wzgledu na ten bol pewnie , tylko w pracy musze jeszcze to zalatwic. i od poniedzialku kategoryczne odstawienie od piersi, boje sie ze bede sie denerwowala a potem zle sie czuje,ale mdlosci jak narazie mi przeszly

sonisia zazdroszcze tej wody bo tu w te upaly to mozna jajo zniesc
syneczki ja tez zazdroszcze tesciowej, moja tez sie nie cieszy do tego tyle z n9ia problemow jest
 
hej laseczki.
nadrobiłam, ale nie odpiszę każdej z osobna, przepraszam.
u nas nocka koszmarna, Damiano mega cierpiał przez to gardło.
ja też jestem za wybraniem moderatora. mysle, ze jak któras jest chetna, to niech powie otwarcie. nie znamy sie na tyle, żeby wiedzieć ktora laseczka jest obeznana z kompem, i której to bedzie sprawiac radość:)
ja właśnie zjadam sniadanie, dwie buły z serem i ogórkiem kiszonym.
miłego dnia:)
 
wczoraj powiedzilam tescia o ciazy byli jacys obojetni i jak dla mnie sie nie cieszyli..przykre troche to jest..:(
ja biore luteine bo brzuchol mnie boli cos , ale w poerwszej ciazy tez mnie bolal ciekawa jestem czym jest to spowodoowane, pani dr bez problemu da mi zwolnienie ze wzgledu na ten bol pewnie , tylko w pracy musze jeszcze to zalatwic. i od poniedzialku kategoryczne odstawienie od piersi, boje sie ze bede sie denerwowala a potem zle sie czuje,ale mdlosci jak narazie mi przeszly

sonisia zazdroszcze tej wody bo tu w te upaly to mozna jajo zniesc
syneczki ja tez zazdroszcze tesciowej, moja tez sie nie cieszy do tego tyle z n9ia problemow jest

Moi tesciowie jak sie dowiedzieli to sie poplakali ze szczescia i po brzuchu wycałowali. Wszystko extra fajnie miło, ale do czasu. "Nie schylaj sie, żle sie czujesz???, zjedz cos; nie za duzo czosnku, bladziutka jestes..." Zwariować mozna po dłuzszej chwili. Teraz sie troche tesciowa ogarneła, ale boje sie, ze jak sie urodzi dziecko to nie da nam zyć. Bardzo ją lubie,ale po jakims czasie przytruwa.
 
reklama
Hej dziewczynki:-)
Dzis już w lepszej formie choć od rana było źle z łóżka nie mogłam się zwlec brak sił i jak mnie mdliło...... poleżałam do 10 Piotr chłopców ubrał, zrobił śniadanie i zabrał na spacer. W kuchni czekało na mnie jedzenie :-D
Pogoda tak straszna 33 stopnie a dopiero 10.37:eek: tak sobie myślę że może przez te wysokie temperatury tak strasznie się czuję? no i do tego dwa żywioły w domu.

Co do zamkniętego to pomysł świetny ale od razu nas nie ukryją. Na lutówkach 2008 dopiero po 2 miesiacach się doczekałyśmy i faktycznie trzeba było spełnić warunki.
Na glówny przeniosą nas zapewne za około miesiąc jak sie nam poszczęsci za 2 tygodnie ;-)
Moderatora tez dobrze by było wybrać by nam nie narzucili ale od razu mówię że nie kwalifikuję się powodu ewentualnych przyszłych zaniedbań. Trudno mi będzie ale każdego kogo wybierzecie poprę a wiec możecie na nie liczyć:tak:

Do lekarza dopiero w przyszły poniedziałek troszkę się boję że jeszcze tydzień chciała bym by było wszystko ok i te bóle o niczym złym nie świadczyły.

Grill no niestety krótka inhalacja była aleco poradzę nie dało się inaczej. Mam ogromne wyrzuty sumienia. Wdechy z odległości 10 cm od źródła paskudstwa. Powiedzcie że bedzie dobrze...
 
Do góry