reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Jejku dziewczyny współczuję tak silnych mdłości,ja mam lekkie i jak coś zjem zaraz przechodzą więc nie jest źle.
martolinka współczuję ząbkowania, na pocieszenie już nie długo drugi brzdąc będzie ząbkował;-):-):-), mi Nikola tylko przy 5 marudziła.
kivinko gratuluję ślubu:-)

Wizytka już za 2,5 h masakra:-)
 
reklama
Dziewczyny a mnie mdli po tym jak zjem witaminy na ciaze. to chyba wina zelaza,ktore jest w nich.albo zaczynaja mi sie juz objawy...mam pytanko do Was? czy macie wrazenie ze brzuszek wam troche pecznieje? ja musialam przesunac 3 dziurki na pasku bo za ciasno mi jest. a dopiero mam 5 tydzien... wizyte u pielegniarki mam 1 wrzesnia a u lekarza dopiero 15 wrzesnia. mieszkam w Danii teraz a tutaj jest dziwnie z tymi badaniami i usg bede miala ok. 12 tygodnia:-(a teraz badanie moczu na infekcje i czy ew. nie ma bialka potem wywiad z lekarzem i badanie gin. bez usg:szok:. martwi mnie ze tak dlugo musze czekac zeby zobaczyc male serduszko...
 
Julianna zglos sie jak najszybciej do lekarza,ja rozmawialam z lekarka przez telefon i jak by byly jakies plamienia to musze informowac lekarza. Bez paniki ale lepiej miec wszystko pod kontrola

Syneczki2 dzieki za pocieszenie. ja tez dzis dostalam nagla ochote na jajecznice z cebulka no i strasznie ciagnie mnie do owocow:happy2:
 
dziewczynki wy też macie takiego lenia jak ja?? normalnie nic mi sie nie chce, kompletenie bez życia jestem, aż to do mnie nie podobne....
paulusia trzymamy kciuki za wizyte i czekamy na dobre wiadomości :)
 
dronka magdusia
gratuluję cudnych wieści!!
Magdusia
śliczna kropeczka:-)
Inzagata
bardzo mi przykro..... trzymaj się cieplutko...
Sonisia
niestety też latam co chwilę do kibelka, ale potem jak brzuch urośnie będzie jeszcze gorzej, z pierwszej ciąży najgorsze były noce bo wstawałam co 1,5 godz i przez to kompletnie byłam niewyspana
Julianna
super że w pracy pozytywnie zareagowali
Magda79
gratuluję bejbisia, a jak masz leżeć to odpoczywaj a krwiak się wchłonie na pewno:tak:
Kinga
i jak tam?
 
nie :) dopiero 12 sztuk :)
uuu współczuję :/
u nas póki co 16,najgorsze były trójki

Wizytka już za 2,5 h masakra:-)
zaciskam kciuki!

czy macie wrazenie ze brzuszek wam troche pecznieje?
w 5 tc jeszcze nie ale teraz już wchodzę w tylko jedne gacie, takie bardzo niskie biodrówki, reszta ciśnie

dziewczynki wy też macie takiego lenia jak ja??
Okropnego! A jeszcze dziś sama z Pitkiem jestem do wieczora :/

Kinga i jak beta?
 
my mamy 16 , teraz własciwie juz 17. I goraczka wrociła. grrrr
a ja nabrałam ochoty na pomidory z ogórkiem i cebulka do tego mega dawka majonezu:tak:
 
reklama
cześć dziewczyny,
niestety na jakis czas musze sobie zrobić przerwę od watku kwietniowego... ciągłe pisanie o problemach ciążowych nie najlepiej na mnie działa... :/ za duzo myslę i się stresuję przez to... :(
zyczę wam wszystkiego najlepszego! a przede wszystkim spokojnego początku ciąży.
napisze tylko ze jestem po usg. bylo widac pecherzyk. brzuch mnie boli, dostalam nospe. nastepne usg 2 wrzesnia u mojej ginki.
 
Do góry