reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

no i znowu złe wieści, Kinguś bardzo Ci współczuje i ściskam mocno. Nie poddawaj się...........

Kurcze dziewczynki coś nas ubywa, a powinno być odwrotnie :-(
już straciłam wenę do pisania po takiej wiadomosci
 
reklama
Hej ja po wizycie i tak jak się spodziewałam było widać tylko albo aż pęcherzyk. Następna wizytka 8.09 i jak będzie oki to zakładamy kartę ciąży:)
kinga i co???????

Mnie dziś naszła ochotka na lody bananowe a ja nie cierpie bananów hehehe i właśnie wcinam

ajććććććć uciekła mi Twoja nowinka,
No pewnie że AŻ pęcherzyk, cieszę się z Tobą. A następna Twoja wizyta na pewno będzie udana bo masz ją w dzień moich urodzin, także inaczej być nie może :)
 
Kinga naprawdę wierzyłam ze Ci sie udało. Bardzo mi przykro ale wierzę ze Ci sie udała. Twoja fasolka wybrała sobie pewnie maj bo to ciepły piękny miesiąc. Życzę Ci z całego serduszka szybko zdrowego dzidziusia.
 
Nuluska witaj :) mieszkam w anglii i niestety nie moge tutaj isc do gina... Tutaj jak jest sie w ciazy to do 12 tyg nikt sie ta ciaza nie interesuje - pierwsze USG dopiero jest 12 tyg a wczesniej to czeka sie, czy ciaza sie utrzyma... No chyba ze sa jakies komplikacje typu powazny bol brzucha to wtedy mozna trafic do szpiatal na usg.. Ja uprosilam polozna i mialam usg dzis rano bo wczesniej mialam bol brzucha ( na szczescie odpukac na razie minal). Usg mnie uspokoilo bo zobaczylam na ekranie czarna kropke 4.2 mm z bijacym serduszkiem :) nie no teraz musi byc juz tylko dobrze :) no i to musi mi wystarczyc do 12 tyg - do nast usg... staralam sie od 1.5 roku i zaszlam w pierwszym cyklu z clo wiec troche sie stresuje bo juz teraz nic nie biore tzn niczego na podtrzymanie bo tu nic takiego nie przepisuja.. ale jestem optymistka bo dzisiejszym usg :)
 
Afiliacja witaj! dzieki za pocieszenie jesli chodzi o objawy tzn ich brak :) mnie piersi troszke tylko bola a w niektore dni prawie wcale... nieraz mysle ze gdybym miala objawy to czulabym sie pewniej.. ale tak jak Ty tez ciesze sie z usg i tego sie trzymam :)
Zycze optymizmu wszystkim kwietniowkom :)
 
kinga trzymaj sie kochana !!! na pewno przyjdzie twój czas :*

zeberka ja nie znosze nocy.. nie wiem jak was, ale mnie wkurza moje krocze i nie moge sie umoscic, albo znaleźć sobie miejsca. za zimno, za gorąco, spac, nie spac.. echh.

nuluska mnie bardzo bardzo bolało podbrzusze i juz sie bardzo schizowalam, ale Fin kazał brać wtedy nospe. ale teraz juz mniej, choc dzisiaj tak mnie zgielo ze aż sie spocilam ze strachu, a jednak wszystko spoko ;)
pamiętaj - nie mozemy sie denerwować! (to moj ulubiony slogan, bo ja jestem wieczny nerwus :p)

dobrej nocki dziewczyny!
 
kinga bardzo mi przykro że się tym razem nie udało:(:( ale trzymam za Ciebie kciuki co by fasolka jak najszybciej się pojawiła, no i oczywiście odwiedzaj nas w miarę możliwości a no i oczywiście nie zapomnij nam dać znać jak się uda.
Margot1 witaj i super że już serduszko widziałaś:-)
 
Witam!
Paulusia Afi gratuluje pieknzch pecherzykow! Ja bylam na pierwsyzm usg dokladnie w tym samym czasie i tez byl pechezryk :)

Kinga bardzo mi przykro, ale nie poddawaj sie i zagladaj tutaj!

Margot super, ze juz serduszko widzialas. Wiem, ze UK tak wczesne usg to rzadkosc, wiec tym bradziej fajnie :) Bedzie dobrze!

Ja juz tez mam wielki brzuchol. W wiekszosci to wina wzdec i bolu wrzodow, ale na dole juz mam piekna kuleczke. Tyle, ze wszystko za ciasne :(
Kurcze, a ja sie nie spytala o nospe. A teraz od wizyty mam ciagle napiete podbrzusze. Bezbolesnie i bez skurczow, tylko takie ciagle napiecie. niezbyt przyjemne. Mam nadzieje, ze nic zlego tam sie nie dzieje :(
Ile razy dziennie i w jakiej ilosci mozna brac nospe?
 
reklama
Kurcze, a ja sie nie spytala o nospe. A teraz od wizyty mam ciagle napiete podbrzusze. Bezbolesnie i bez skurczow, tylko takie ciagle napiecie. niezbyt przyjemne. Mam nadzieje, ze nic zlego tam sie nie dzieje :(
Ile razy dziennie i w jakiej ilosci mozna brac nospe?

Mi Kochana na te bóle zalecił NOSPE 1x dziennie. Ale staram sie nie brać, no chyba ze naprawde mnie wykreca...
 
Do góry