reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Niestety dziewczyny muszę was pożegnać, byłam w szpitalu na Izbie Przyjęć, zbadano mnie i niestety nie będę kwietniówką 2012, na razie daję sobie spokój z kolejną ciążą może spróbujemy z mężem za rok. Trzymajcie się dziewczyny i życzę spokojnych 9 miesięcy, i mam nadzieję że do kwietnia dotrwacie w komplecie. Dziękuję Wam za Wasze dobre rady i wsparcie.
 
reklama
Niestety dziewczyny muszę was pożegnać, byłam w szpitalu na Izbie Przyjęć, zbadano mnie i niestety nie będę kwietniówką 2012, na razie daję sobie spokój z kolejną ciążą może spróbujemy z mężem za rok. Trzymajcie się dziewczyny i życzę spokojnych 9 miesięcy, i mam nadzieję że do kwietnia dotrwacie w komplecie. Dziękuję Wam za Wasze dobre rady i wsparcie.

Przykro mi...
Ale na pewno sie jeszcze spotkamy!
Trzymaj sie!!!
 
Witajcie:):)
Wczoraj umówiłam sie na usg na poniedziałek i już nie mogę sie doczekać:):):-D
W ogóle to jestem bardzo zmęczona.
Całe dotychczasowe życie miałam problemy ze snem- masakryczne, a teraz
mogła bym z łóżka nie wychodzić, wczoraj w trakcie pracy, poszłam na chwilke
do drugiego pokoju, bo juz oczy mi sie kleiły, i serio przysnełam na 15 minut.
No nie poznaje sie:):):-)
 
Jest piękny pęcherzyk z bijącym serduszkiem. Lecz aparat ma lipny ten mój gin i mało dokładny wg niego to 6tc i 1 dzien a nie 7,4 ale przy takiej rozdzielczości to bardzo mozliwe. Niby tydzien młodsza jak pokazła beta ale nie wazne-oglaszam wszem i wobec JESTEM W CIĄŻY:D:D:D Karta ciązy założona, badania zlecone wszytko za free bo naleze do programy "Mama zdrowie i ja " :)
Ciekawe jak MAgdusia?? Czekamy na wieści!!
OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!A co to za program?
Izagata - jeszcze sie spotkamy!!!!!!!!!!!!!!!!
 
justynaj witaj! gratulacje! :) jak samopoczucie?
inzagata bardzo szkoda... ale ci musi być źle..:( przykro mi... 3maj się i na pewno jeszcze sie uda!


Ja wróciłam niedawno z synem z Cyrku. fajnie było:) młody zadowolony
ja mniej bo mnie komar w tyłek użarł :dry:

Dobrej nocy
idę odpocząć
jutro ważny dzień! bede albo opijać fasolkę albo początek nowego udanego cyklu! ;) grunt to pozytywne nastawienie heh... (teraz tak gadam, jutro bede płakała) :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jest piękny pęcherzyk z bijącym serduszkiem. Lecz aparat ma lipny ten mój gin i mało dokładny wg niego to 6tc i 1 dzien a nie 7,4 ale przy takiej rozdzielczości to bardzo mozliwe. Niby tydzien młodsza jak pokazła beta ale nie wazne-oglaszam wszem i wobec JESTEM W CIĄŻY:D:D:D Karta ciązy założona, badania zlecone wszytko za free bo naleze do programy "Mama zdrowie i ja " :)
Ciekawe jak MAgdusia?? Czekamy na wieści!!
gratulacje!!!!!!!!! super że wizyta udana!!!!!! ciesze się z Wami :)


Niestety dziewczyny muszę was pożegnać, byłam w szpitalu na Izbie Przyjęć, zbadano mnie i niestety nie będę kwietniówką 2012, na razie daję sobie spokój z kolejną ciążą może spróbujemy z mężem za rok. Trzymajcie się dziewczyny i życzę spokojnych 9 miesięcy, i mam nadzieję że do kwietnia dotrwacie w komplecie. Dziękuję Wam za Wasze dobre rady i wsparcie.
Bardzo ale to bardzo mi przykro, trzymaj sie Kochana, bądź dzielna!!!!!!!


NO i ja po wizycie, podobnie jak dronka lekarz stwierdził młodszą ciążę :) termin z OM mam na 3.04 a z USG na 16-go. Ale zapewne będzie obowiązywał ten pierwszy bo w ciąży z Alą też lekarz czepiał się wielkości, a dziś stwierdził że taka moja uroda że rodzę dzieci z małą masą urodzeniową (zapewne po mojej mamie, ja sie urodziłam to miałam 2200). Sedruszko widziałam, jestem przeszczęśliwą obecną i oczekującą mamusią :-):-):-)
 
Dronka gratuluje serduszka ! No właśnie co to za program?

Inzagata bardzo mi przykro. Tulę mocno.

Witaj Justynaj. Byłaś juz u gin?

Magdusia super ze z fasolą wszystko dobrze.

A Ty Afi jak po wizycie?

Kinga Ty płakać jutro na bank nie będziesz tylko sie cieszyć:-)

Margo odpoczywaj przy każdej okazji jaką sie trafia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry