reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Własnie wyxzytałam w gazecie na temat badania na HIV:
"Obecnie ginekolog prowadzący ciążę ma obowiązek proponować każdej swojej pacjentce badanie w kierunku nosicielstwa wirusa HIV - to zlecenie Polskiego Towarzystwa Ginekologiczngo. Kobieta może odmówić wykonania go - ale czy warto? Specjaliści podkreślają, że wczesne wykrycie wirusa u matki pozwala zmniejszyć ryzyko zakażenia dziecka nawet poniżej 1 proc. Zbadaj się więc dla jego dobra!"

Ot taki artkuł znalazłam w gazecie "M jak Mama"
Nie trzeba ale powinno się :)
W sumie nie zastanawiałam sie czy bede robiła... Zależy pewnie ile kosztuje u mnie.
 
reklama
laski słońce wkleiła linka do bezpłatnych badań Tu bezpłatnie i anonimowo zrobisz test HIV - aids, badania przesiewowe, choroby przenoszone drogą płciową, hiv, PKD - Sprawdź się - poradnikzdrowie.pl poszukajcie, moze za darmo uda wam sie zrobic.

kurcze link sie nie wkleil, na poprzedniej stronie w moim mega poscie ja cytowałam:) jak ktoś chetny
 
Witajcie dziewczyny!!! Zapisuje sie do kwietniowek :) W poniedzialek wyszly mi 2 kreski :)))) I gratuluje Wam wszystkim zafasolkowanym:))))
 
Iza , czy dobrze kojarzę , ze widziałaś już na usg seduszko? jestesmy w podobnym ciazowym czasie. Ja na usg ide jak bede w 7tc 3dniu

Martolinka widzialam juz serduszko:-) Ty tez napewno zobaczysz. Pamietasz jak Ci pisalam na innym forum, ze Twoj test z bladzochem to napewno ciaza:-) Fajnie teraz tutaj sie spotkac:-)

hej laseczki, jezu czy ktoraś też czuje sie jak balon?

Ja czuje sie wlasnie jak balon. Brzuch mam napecznialy jakis taki, nawet jeansy mnie zaczely uciskac, ale to nie od jedzenia, bo mam straszne mdlosci i jem bardzo lekkie rzeczy. W pierwszej ciazy brzuch zaczal i sie pojawiac juz w 12 tyg, wiec pewnie za miesiac juz cos tam lekko bedzie widac.



Iza_i_Melisa zgodzę się z tobą, że w każdym kraju można trafić i na chama i na dobrego faceta. W Turcji nie mieszkałam (no tyle co u teściów kilka tygodni) więc nie wiem jak to tam wygląda jeśli chodzi o mieszane pary, ale w Australii wszystkie turecko-mieszane mają się bardzo dobrze więc mam nadzieję, że mi też taki los pisany. Mój też jest z europejskiej rodziny bo z Istanbułu i nie mam problemów ani z nim ani z rodzinką (pomijając fakt że chyba sobie nagrabiłam u jakichś ciotek tym że powiedziałam że nie podoba mi się zwyczaj całowania po rękach i nie mam zamiaru tego robić haha).

Pozdrawiam[/QUOTE]

Madziarra - bardzo dobrze im powiedzialas. Ja tam zadnej ciotki nie caluje po rekach:-) Akceptuje ich i niech oni akceptuja i mnie. To jest sprzeczne z nasza kultura i juz. Natomiast pocalowalam reke babci i dziadka - sa bardzo leciwi i chcialam oddac im w ten sposob szacunek. Zreszta zrobilam to z glebi serca i swoja babcie tez nieraz calowalam po rekach. Za to jednej z ciotek opadla wtedy szczeka:-)

Dziewczyny poradzcie, dzisiaj na bieliźnie zobaczyłam brązowe plamienie, nie wiem co mam robić nie jest tego dużo ale mimo to strasznie się boję o moje maleństwo. Jestem sama w domu z małym i nie wiem co mam robić.

Inzagata - koniecznie skonsultuj to z lekarzem, w ciazy trzeba konsultowac wszelkie plamienia. To wcale nie musi byc nic powaznego, ja tez plamilam na poczatku poprzedniej ciazy i wszystko bylo OK.
 
Jest piękny pęcherzyk z bijącym serduszkiem. Lecz aparat ma lipny ten mój gin i mało dokładny wg niego to 6tc i 1 dzien a nie 7,4 ale przy takiej rozdzielczości to bardzo mozliwe. Niby tydzien młodsza jak pokazła beta ale nie wazne-oglaszam wszem i wobec JESTEM W CIĄŻY:D:D:D Karta ciązy założona, badania zlecone wszytko za free bo naleze do programy "Mama zdrowie i ja " :)
Ciekawe jak MAgdusia?? Czekamy na wieści!!
 
reklama
Jest piękny pęcherzyk z bijącym serduszkiem. Lecz aparat ma lipny ten mój gin i mało dokładny wg niego to 6tc i 1 dzien a nie 7,4 ale przy takiej rozdzielczości to bardzo mozliwe. Niby tydzien młodsza jak pokazła beta ale nie wazne-oglaszam wszem i wobec JESTEM W CIĄŻY:D:D:D Karta ciązy założona, badania zlecone wszytko za free bo naleze do programy "Mama zdrowie i ja " :)
Ciekawe jak MAgdusia?? Czekamy na wieści!!

Gratuluje!!! Ależ to cudowne... :)))
 
Do góry