reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

ja jestem od niedzieli u teściowej, staram się leżeć jak najwięcej..zeby ten krwiaczek się wchłonął..a jakaś kolezanka, siostra, chociaż na kilka godzin nie moga przyjsc cie odciazyć?
 
reklama
mieszkam na odludziu;-) siostra ma swoje 3 i mieszka 20km ode mnie

nie jest zle naprawde, sa gorsze dni w zachowaniu malego ale sa tez dobre;-)
 
Paulusia sonisia ja w poniedziałek miałam dokładnie 5 tygodni i 4 dni i niestety ale jeszcze nie było serduszka słychać. a więc idźcie z myślą że będzie piękny pęcherzyk nie ma co po cichaczu liczyć na więcej. Ja tak zrobiłam i czułam gigantyczny niedosyt a przecież nie o to w tym chodzi ;-)

Magda mój brat ma na imię Damian, już miałam wcześniej pisać ale jakoś za każdym razem mi uciekało.

U nas też lada chwila burza będzie. Ciemno się zrobiło jak niemalże w nocy a drzewa zaraz z korzeniami powyrywa.
 
Magda85 Dziś mam sie dobrze, nie dopuszczam do siebie myśli, że to krwawienie było od dzidzi, że to tylko to nadżerka. Jem Dupfaston i musi być dobrze. Napisałam maila do szkoły że jestem w ciąży i że jestem L4, niech się dzieje co chce....

Lelek odpoczywaj ile możesz, mam nadzieję, że niedługo te krwawienia się skończą...

A u nas prawie 30 stopni i zaduch...
 
Kinga jak ci przepisze luteine czy duphaston to dobrze bo jak bedzie ciąza to pomoże a jak nie to przyśpieszy tylko okres...ale leicze ze dołączysz do nas!:)
Magdusia ja tez jeszcze tylko albo az 8 godz do wizyty!! a co za parce dostałas>>??

A tych badań na hiv i kiłe nie ma refundowanych?? SZOK ja w 1 ciąży za nic nie płaciłam a mialam wszytkie badania zrobione!!
 
Kinga jak ci przepisze luteine czy duphaston to dobrze bo jak bedzie ciąza to pomoże a jak nie to przyśpieszy tylko okres...ale leicze ze dołączysz do nas!:)
Magdusia ja tez jeszcze tylko albo az 8 godz do wizyty!! a co za parce dostałas>>??

A tych badań na hiv i kiłe nie ma refundowanych?? SZOK ja w 1 ciąży za nic nie płaciłam a mialam wszytkie badania zrobione!!

az sie boje myslec ile za to wyjdzie, ale badania na hiv nie miałam na pweno. Praca... nic specjalnego, sklep dziecięcy, ale od pierwszego dnia umowa o pracę, także i macierzyński będzie :) pozniej będę sie starała o prace w swoim zawodzie (chociaż jest cięzko bez znajomości sie gdziekolwiek dostac)..
dronka ciągle mysle o tym usg.... :)
 
reklama
Witajcie Mamusie!!!

Nic nie piszę, ale codziennie Was czytam.
Jejku jak mi ciągle strasznie jest niedobrze. Przy pierwszej ciąży do 5 m-ca wymiotowałam ciągle a później męczyła mnie zgaga. Na razie wymiotowałam tylko 3 raz. Już nie wiem co gorsze nudności, wymioty czy zgaga?
Czy Wasze brzuszki są już widoczne? bo ja pod koniec dnia mam już brzuszek jak przy 3 m-cu.
Pozdrawiam Was cieplutko i postaram się pisać częściej abyście mogły mnie poznać lepiej.
 
Do góry