reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Jejku dziewczyny dlaczego wy za badania płacicie?? ja w pierwszej ciąży wszystko miałam za free łącznie z hiv.
izagata ja gdzieś czytałam że plamienia na początku się zdarzają ale lepiej to skonsultuj, będziesz spokojniejsza.
A co do serduszka to wiem że jeszcze za wcześnie a szkoda:(
 
reklama
Cześć.

Ja jestem dziś do niczego . Cały czas mnie mdli jeszcze nie jadłam śniadania bo sie boję co to będzie. Pati ma dziś piszczacy dzień nic mu sie nie podoba ale to na pewno zasługa pogody:-(. U nas jest teraz burza.

Ja nie miałam w poprzedniej ciąży badań na hiv. Ciekawe ile to będzie kosztowało.
Martolinka a można te badania na NFZ zrobić?

Powodzenia wszystkich którzy mają dziś usg Afi , Dronka i Madziusia jeśli kogoś pomimnełam to przepraszam i życzę również powodzenia.

Aha jak dostaniecie fotki to wstawcie , chociaż oczki nacieszę bo do mojego usg jeszcze dwa tygodnie:-(

Lelek silne masz te krwawienia? To sie nawet dzieje jak odpoczywasz czy wczoraj trochę miałaś roboty?

Kinga ja cały czas trzymam kciuki i wysyłam ciążowe fluidki
~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~

Inzagata dzwoń do gin.
Laseczki wiecie jak sie pozbyć gumy z dresu? Próbowałam zamrozić i duża część odeszła ale jeszcze duży ślad został. Chrześniaczka zostawiła pamiątkę na Patryka spodniach bo stwierdziła ze to śmieszne . A mi teraz szkoda spodni bo pierwszy raz miał je na tyłku.
 
paulusia jak sie chodzi na prywatne wizyty do gina to trzeba płacić i za badania, w przychodni uznają tylko skierowania od lekarzy z ich danej trzychodni, przynajmniej u mnie tak jest. też za każde płaciłam ale coż, wszystko dla naszych maleństw :)
 
izagata ja tez mysle że powinnaś podjechać do szpitala albo zadzwonić do ginekologa prywatnego. wtedy nawet do domu przyjdzie cie zbadać, zobaczyć co i jak. 3maj się


No dziewczyny też tak myślę że beta ostatecznie rozwieje wątpliwości. Ciąża albo brak ciąży i już. Oczywiście obstawiam ciążę;)


Własnie była u mnie kuzynka z 3miesieczną córeczką, ponosiłam poprzytulałam..jak milutko było :)))) urocza dzidzia!
 
Kinga ja cały czas trzymam kciuki i wysyłam ciążowe fluidki
~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~
kinga kciukasy zaciśnięte
biggrin.gif
dawaj szybciutko znać. Powodzenia
biggrin.gif
yes2.gif
kinga mysle że martolinka ma racje, kciuki oczywiscie będziemy trzymać:)
kinga mysle , że betka ostatecznie rozwieje wszelkie watpiwosci
yes2.gif

DZIEKUJE WAM
JESTEŚCIE WIELKIE
 
reklama
magdusia ja w pierwszej ciąży miałam prowadzącego lekarza na Nfz a raz na jakiś czas prywatnie co by usg zrobić:)

a na NFZ robią usg? ja pytam bo nie wiem, całą ciąże chodziłam prywatnie. Teraz się waham bo troche to kosztuje.. tylko nie wiadomo na kogo trafię na fundusz. Chyba pozostanę tu gdzie chodziłam i przy porodzie mój lekarz był
 
Do góry