reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Ja zawsze mam duzo i szalonych snow ale w ciazy to masakra! wtedy zazwyczaj sni mi sie ze ktos na ulicy probuje mi zrobic krzywde a ja tlumacze ze jestem w ciazy albo ze maz mnie zdradza;-)

u nas idzie burza

jesteś boska;-)
ciężko powiedzieć
chciałabym już wiedzieć co się ze mną dzieje :(
zaczynam się martwić.
brzuch wogóle mnie nie boli. nic mi nie dolega praktycznie...
kiedy chcesz zrobic betkę?:tak:

myself super ze widzialas fasolke, ja tez jak drugi raz mialam usg to dzidzia miala 3mm:-)

magda85 tak, kosmowka

ja tez mam strasznie duzo badan wypisanych az sie boje ile zabule:-( teraz to nawet na HIV sa obowiazkowe

w poprzedniej ciazy Hiv nie był obowiazkowy ale gin mi zalecił:tak: robiłam poprzednio tez badania prywatnie i płaciłam. Koło 300 wyszło za wszystkie zalecone na 1 wizycie
 
reklama
Ja też często nie piszę, właściwie to w ogóle, ale dlatego że jak minie 12 tc to wtedy może poczuje się pełnoprawną kwietniówką. W tej ciąży się boję i dlatego nie mam śmiałości się już cieszyć.
A z objawów to mam mdłości, wrażliwe sutki i senność ok 20-21.
Pozdrawiam wszystkie Kwietnióweczki :-)
 
Dziewczyny poradzcie, dzisiaj na bieliźnie zobaczyłam brązowe plamienie, nie wiem co mam robić nie jest tego dużo ale mimo to strasznie się boję o moje maleństwo. Jestem sama w domu z małym i nie wiem co mam robić.
 
Dziewczyny poradzcie, dzisiaj na bieliźnie zobaczyłam brązowe plamienie, nie wiem co mam robić nie jest tego dużo ale mimo to strasznie się boję o moje maleństwo. Jestem sama w domu z małym i nie wiem co mam robić.

zadzwon do swojego gina, on Ci powie więcej albo każe przyjechać się zbadać. Pierwszy raz to masz??
 
MAgdusia dzięki za rade ja chodze do gina państwowo zresztą i tak na razie nie mogę nigdzie iść bo jak już wcześniej pisałam jestem z małym sama w domu a mąż będzie ok 16,
 
Dziewczyny poradzcie, dzisiaj na bieliźnie zobaczyłam brązowe plamienie, nie wiem co mam robić nie jest tego dużo ale mimo to strasznie się boję o moje maleństwo. Jestem sama w domu z małym i nie wiem co mam robić.
znajdz innego gina i jedz koniecznie. Jaa kiedys byłam zmuszona z młodym isc do gina i jakoś to zorganizowalismy z lekarzem

kinga mysle , że betka ostatecznie rozwieje wszelkie watpiwosci:tak:
 
reklama
MAgdusia dzięki za rade ja chodze do gina państwowo zresztą i tak na razie nie mogę nigdzie iść bo jak już wcześniej pisałam jestem z małym sama w domu a mąż będzie ok 16,

to pojedz na pogotowie jak mąż wróci. co o tym myslisz?

kinga mysle że martolinka ma racje, kciuki oczywiscie będziemy trzymać:)
 
Do góry