reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Jeszcze mam pytanie, kiedyś się tutaj zarejestrowałam i wstawiłam suwaczki w sugnaturce, teraz nie wiem jak to zmienić, bo teraz jest inaczej
 
reklama
slonce85 Witaj! Tym razem na pewno sie uda! Trzeba być dobrej mysli :) Oszczedzaj sie, duzo odpoczywaj, leżakuj na lewym boku i wszystko musi sie udać :) Pozostaje Ci cieszyc sie oczekiwaniem na malenstwo :)
 
Witajcie!:-)
Przyznaję się bez bicia, że podczytuję Was od samego początku istnienia tego wątku ;-)
Nasza ciąża była planowana i trafiona za pierwszym podejściem :confused2:...zresztą drugi już raz, bo mamy synka 2 latka i 5 miesięcy-też wystarany w pierwszym miesiącu-jeśli można tu mówić o jakimś starniu
:confused2:
Jeśli wszystko będzie ok różnica między synkiem a dzieckiem numer 2- będzie 3 lata i miesiąc :-D fajowo nie?
Zrobiłam test i byłam u lekarza, ale usg nie miałam robione, bo pani doktor stwierdziła,że zgłosiłam się bardzo wcześnie. Teraz mam wyzytę na 25 sierpnia i wtedy będziemy podglądać ;-)
Obstawiam, że pójdę niedługo na zwolnienie, bo pracuję w szpitalu, wprawdzie ordynator oddziału (moja szefowa) powiedziała, że moge pracować i wyręczać się kolegami i koleżankami z pracy, ale bardzoej chodzi o te wrszystkie fruwające bakterie i wirusy. To z grubsza tyle o mnie, w razie pytań-chętnie odpowiem ;-)
 
hej:)
Jestem nowa i dowiedziałam się że jestem w ciąży, tydzień temu w środę. Jest to moja trzecia ciąża, dwie pierwsze poroniłam. Mój termin wg kalkulatora to 20.04.2012. Byłam już na wizycie, widziałam pęcherzyk, dostałam leki na potrzymanie i już jestem na zwolnieniu, bo mam ciężką pracę.

Witaj kochana !!! trzymaj się dzielnie;-)
Atsonia Ciebie równiez witam!!! trzymam kciuki;-) jestes lekarzem?
 
Dzięki za miłe przyjecie :-) Jak się zapytałam o te sygnaturki, to od razu sama znalazłam :-p
Mam nadzieje że tym razem będzie dobrze, ale nie dam rady leżeć. Leżałam wczoraj i dzisiaj i tak mnie krzyż boli. Właśnie posprzątałam w domu i zrobiłam obiadek i od razu lepiej się czuje:-)
 
AT sonia to dosc wyczerpujaca fizycznie praca. ;-)
a ja jestem w połowie mgr... jeszcze miesiac i musze oddac. Juz chce to zakonczyc , bo przez te 5 lat nauka wychodzi mi nosem
 
AT sonia to dosc wyczerpujaca fizycznie praca. ;-)
a ja jestem w połowie mgr... jeszcze miesiac i musze oddac. Juz chce to zakonczyc , bo przez te 5 lat nauka wychodzi mi nosem

Ja też studiowałam 5 lat i miałam dość na koniec, teraz kiedy już 2 lata nie studiuje to mi tego brakuje (ludzi, zajęć) :-D
 
reklama
AT sonia to dosc wyczerpujaca fizycznie praca. ;-)
a ja jestem w połowie mgr... jeszcze miesiac i musze oddac. Juz chce to zakonczyc , bo przez te 5 lat nauka wychodzi mi nosem

Są sposoby (techniki), żeby odciązyć siebie, a efekty rehabilitacji były, ale tak to wyczerpująca praca-bo...pracuje się z ludźmi, a oni są różni. Czasem fajni, czasem mniej. Teraz mam pacjentkę, która ręce i nogi ma sprawne, a jak tylko do niej podchodzę to drze się na cały oddział, że ona jest niedowładna od pasa w dół....:sorry::sorry::sorry: mam jej dość!!! ale juz wiem, że w piatek wychodzi-jupiii!!!


Ps. magisterke robiłam, jak byłam z synem w ciąży, a broniłam jak miał 5 miesięcy-był ze mną na obronie-świetna sprawa!!!
 
Do góry