reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

przepraszam ze napisze tylko o sobie ale mam znow gosci:)

u lekarza bylam i: kosmowka sie zagaja, dzidzia rosnie, mam mala nadzerke ale uspokoil mnie ze to niegrozne, wracam do niego bo ma lepszy standard, nowe usg dzieki ktoremu widzialam i slyszalam bijace serduszko(u poprzedniego nie) no i taniej wizyta mnie wynosi. Mam nadal brac leki, oszczedzac sie, nie seksic sie i wypisal mi jakie badania mam zrobic na nastepna wizyte.



....pogonilam tesciow i odjechali obrazeni....
 
reklama
Hej Dziewczyny,

cos mi brak weny do pisania, ale mysle, ze po sobotniej wizycie i pozytywnych informacjach znow bede miala odwage pisac:-) Tak sie boje zapeszyc, choc ciaza juz potwierdzona, mdlosci na calego...

Amna nie odpisalam Ci na naszym mamusiowym watku, wiec robie to tutaj - ja zrobilam sie super ciasna:-) To dobry objaw:-)

Kurcze dziewczyny, wiele z nas ma dzieciaczki w podobnym wieku - fajnie, bo bedziemy mialy kolejny temat do ploteczek:-) Ciekawe jak nasze pociechy zareaguja na rodzenstwo...

Lelek super, ze widzialas serduszko malenstwo. Tesciami sie nie przejmuj...nawet najlepsi sa wkurzajacy:-) Zycze Ci zdrowia i oszczedzaj sie.
 
Witam nowe kwietniowki!!!

Amna ja też badałam z ciekawości i właśnie było tak ciasno nawet mąż zauważył podczas przytulanek. Więc trzymam za Ciebie kciuki ! Kiedy bedziesz testowac? Bedziesz kwietniowką?

Anussia najlepiej iść tak 6 7 tydzień żeby usłyszeć serce. Były juz takie przypadki tutaj ze lekarze wcześniej fasolek nie widzieli . Nie ma sensu iść wcześniej bo to tylko stres jak sie nie zobaczy nic.

Myszka mój też ma 15 miesięcy jest z 1 mają a Twój?

Inzagata Lelek jak było u lekarza? Czekam na same dobre wieści!


Raczek majowka gdybym zaciazyla...testowac bede za 8 dni wiec dam znac;)martwia mnie tylko te nasilajace sie skurcze mimo przyjmowania luteiny..
 
Lelek dobrze zrobiłaś i tak długo z nimi wytrzymałaś.
Ale bosko ze wszystko dobrze no i fajnie ze masz lekarza dobrego który dał posłuchać serduszka. Odpoczywaj , oszczędzaj sie i nie denerwuj !

Anusia ja mam dopiero wizytę w 8 tygodniu 6 września . Więc jak co razem sobie poczekamy.

Amna na pewno to skurcze a nie ciągnięcie w podbrzuszu? Ja czułam takie cos właśnie. A boli?

Iza ty nam pisz częściej i sie ciesz bo jest z czego. Też myślę ze fajnie ze tyle mam juz ma swoje bebiki będzie sie kogo radzić i plotkować.
 
Ostatnia edycja:
Pragnę do Was nieśmiało dołączyć :-) Zrobiłam przed chwilą test i wyszły 2 kreseczki :-):-) co prawda druga blada ale pewnie dlatego że nie robiłam z porannego moczu.Termin z ostatniej @ wychodzi na 26 kwietnia.Mam nadzieję że wszystko będzie ok i że razem miło spędzimy te 9 miesięcy.Życzę spokojnych,bezproblemowych ciąż ;-)
Ciągle patrze na test :-D

patrz , patrz to cudowny widok:tak:i witamy:tak:

mi termin według moich obliczeń mi termin przypada na 19 kwietnia. A do gina ida na koniec przyszłego tygodnia jak już będę miała urlopik :)

jest nas wiecej na 19 kwietnia i kazdej suwak pokazuje co innego. Tajemnica , ze ho ho:-D
przepraszam ze napisze tylko o sobie ale mam znow gosci:)

u lekarza bylam i: kosmowka sie zagaja, dzidzia rosnie, mam mala nadzerke ale uspokoil mnie ze to niegrozne, wracam do niego bo ma lepszy standard, nowe usg dzieki ktoremu widzialam i slyszalam bijace serduszko(u poprzedniego nie) no i taniej wizyta mnie wynosi. Mam nadal brac leki, oszczedzac sie, nie seksic sie i wypisal mi jakie badania mam zrobic na nastepna wizyte.....

Lelek cudowne wiesci!!!!!!!!!!
 
Bunny86- :-D ok razem poczekamy :-) muszę najpierw znaleźć dobrego ginekologa na nfz,w poprzedniej ciąży chodziłam do prywatnego ale wydałam fortunę bo i jeszcze badania prywatnie robiłam (ale to był bardzo dobry ginekolog ) a teraz mam zamiar iść na nfz,najwyżej z raz czy 2 pójdę do tamtego dla potwierdzenia że wszystko jest ok
 
Lelek dobrze zrobiłaś i tak długo z nimi wytrzymałaś.
Ale bosko ze wszystko dobrze no i fajnie ze masz lekarza dobrego który dał posłuchać serduszka. Odpoczywaj , oszczędzaj sie i nie denerwuj !

Anusia ja mam dopiero wizytę w 8 tygodniu 6 września . Więc jak co razem sobie poczekamy.

Amna na pewno to skurcze a nie ciągnięcie w podbrzuszu? Ja czułam takie cos właśnie. A boli?

Iza ty nam pisz częściej i sie ciesz bo jest z czego. Też myślę ze fajnie ze tyle mam juz ma swoje bebiki będzie sie kogo radzić i plotkować.

Juz sama nie wiem,ciezko okreslic....
 
reklama
hej:)
Jestem nowa i dowiedziałam się że jestem w ciąży, tydzień temu w środę. Jest to moja trzecia ciąża, dwie pierwsze poroniłam. Mój termin wg kalkulatora to 20.04.2012. Byłam już na wizycie, widziałam pęcherzyk, dostałam leki na potrzymanie i już jestem na zwolnieniu, bo mam ciężką pracę.
 
Do góry